Šta je novo?

MPC Navigator - [Poslovni objekat Blok 43 | 22 000 m²]

VIPmobile_ulica_Milutina_Milankovica_Novi_Beograd_decembar_2016_zpsyrax4hex.jpg


Pre nedelju dana je bio vatromet. To je bila proslava VIP moblie. Ulica Milutina Milankovića.

Izvor fotografije: FB
 
Baš mi se dopada ova terasa na vrhu zgrade, izuzetan pogled. Sigurno je lepo raditi u ovakvom okruženju.
 
Само за запослене или може било ко да се попне? Ако је ово друго ето ме већ сутра ту :D
 
Malo rendera druge faze :) :
Pogledajte prilog 3Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
Phase II is an A class office building, consisting of 3 level underground garage, ground floor, 8 office floors, 500 covered parking spaces in underground garage, open parking spaces for visitors with adequate number of marked parking spaces for bicycles
A modern sustainable building, shall be designed and constructed in accordance with LEED standards.
Restaurant for employees in the building, cafe retail area and other facilities are envisaged on ground floor.
Timeframe for Phase II completion is H2 of 2019.
http://www.mpcproperties.rs/assetmanagement.php
 
Postavlja se ograda i rusi se parking. Izgleda da pocinju sa Navigatorom 2.
 
Ta druga faza treba da ima vecu povrsinu od kule Usce 2.

MPC pocinje da gradi istovremeno na tri mesta u gradu.
 
Kako je odvratan parking jos su im stazicu napravili uz isti
 
Super da srede ovo, još kada bi i onaj plac bliže mostu, oduvek me je plašila ta džungla. Da li se zna ko je njen vlasnik i šta je tu planirano? Kao podsvesno da sam mislio da će tu biti teren za ragbi.
 
Kad biste vi znali koliki je problem buka iz kafica ispod ove slike u sred noci... a sad ce verovatno biti i v2.0 u ovom drugom delu.

Inace, dusa me boli za nedostatak drvoreda na parkingu sa druge strane ulice.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=423706#p423706:2pzxp8qo je napisao(la):
Bukira » Ned Dec 18, 2016 6:54 pm[/url]":2pzxp8qo]Dobro si primetio, u planu je još jedna zgrada:


Igore, moraćeš ovu temu opet da vratiš u projekte u izgradnji, naravno, kad počnu radovi. Zasad je to još samo u pripremi.
file.php
Sad mislim da je krajnje vreme!!!
 
Vrh