Šta je novo?

SavoGrad, Sava City - [ Poslovno stambeni kompleks ]

Jedva cekam da postave skulpture

Olja Iva­njic­ki iz­ra­di­la je sta­tuu "Po­bed­ni­ca" ko­ja će kra­si­ti cen­tral­ni deo po­slov­nog kom­plek­sa kao pandan Beogradskom Pobedniku sa Kalemegdana , a autor skulp­tu­re na tr­gu is­pred apart­ma­na je Ra­do­mir Vu­ko­vić.

http://www.neimarv.co.yu/blok20/savograd_galerija.html
 
Da što je baš tužna vest :(
To je razlog više da se ˝pobednica˝ postavi da joj se naš grad oduži za genijalnost koju je ceo život delila sa nama.
 
Nenadoknadiv gubitak za srpsku kulturu i beogradski duh...
 
Ona je bila fenomenalna zena i umetnik, treba joj spomenik podici u centru Beograda a usput je pravila skice, planove za most preko save koji izgleda tako futuristicki bas kao njene slike tako da bi ja cak i "tom buducem mostu" ako bi se gradio po njenoj ideji dala ime most Ivanjicki.
Inache statua pobednica je prelepa :)
 
Ma ceo projekat je ultra mega kich, i mene je sramota sto je izgradjen u mom gradu!
Ne secam se kad smo dobili neki objekat toliko nakaradnih linija.... Grozno... :notok:
 
hazard":2axez17b je napisao(la):
ivana-bg":2axez17b je napisao(la):
Inache statua pobednica je prelepa :)
Statua je kic, ukoliko ce je uraditi onako zlatnu.
Uopste nije kich, prelepo je i bas treba da bude u zlatnom a ne uvek neki bledunjavi materijal kao da su ga golubovi sklepali..toga ima i previse u gradu...
Nemas pojma, sedi dole, kec!
 
Ana Ivanovic je tu kupila gajbu od 170mk 5 000e po mk .Bio sam joj u gajbi ekstra je :kafa:
 
Direktor je svoje vremeno trenirao tenis pa znam i Noleta i Anu bila su to lijepa vremena :cool:
 
Izvode se zavrsni radovi, prostor se izdaje i stanovi se prodaju. Sta podrazumevas pod "otvara"?
 
Boki ce pored Ane Ivanovic :cool:
 
Lepo je osvetljen Savograd,umereno....
Inace, ceo taj deo izgleda FANTASTICNO kada gledate sa raskrsnice BZDj/Miletnija popovica uslikacu ovih dana,kada se izgradi novi Intercontinental i Deltina kula bice savrseno...
 
Jel zna neko da li je stala prodaja i u Savogradu isto kao sto se rpica za Bellvile?Sa koliko su startovali prodaju a koliko se sada krece?
 
alexandernbg":1hz6uy91 je napisao(la):
Lepo je osvetljen Savograd,umereno....
Inace, ceo taj deo izgleda FANTASTICNO kada gledate sa raskrsnice BZDj/Miletnija popovica uslikacu ovih dana,kada se izgradi novi Intercontinental i Deltina kula bice savrseno...
Geneks, Savograd, Delta Holding

IMG_8011.jpg
 
Vrh