Šta je novo?

Stadion Crvene zvezde (Rajko Mitić)

Stadion je u rupi na brdu i jeste čudno odradjeno ali je tako. Osim što realno ne treba veći broj stolica na stadionu, ta dogradnja bi povukla još neke denivelacije terena oko stadiona i plus bi izgubili ovaj prostor oko istoka koji se može bolji urediti.
 
I to u rupi na padini brda. Jeftina gradnja, delimično su i navijači finansirali kupovinom "ciglica".
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=516537#p516537:3oe1tix4 je napisao(la):
milos.tro » Today, 17:12[/url]":3oe1tix4]Sa jučerašnje utakmice prilaz istočnoj tribini

izvor.red star forum
file.php

Koliko para prođe kroz CZ, a ne mogu da odvoje deo za asfaltiranje svih prilaza. Kakvi crni kamenčići, ovde mora asfalt.
 
Nikako da pitam, što je ova tema u ovom delu foruma? Realno će se stalno događati neke sitne rekonstrukcije a krupnije nećemo skoro dočekati.
 
moj predlog je bio da od Marakane napravimo zajednicki stadion Zvezde i Partizana bez atletske staze, a da od stadiona JNA napravimo zajednicki atletski stadion.

Iako ne vole da su zajedno to je mnogo pametnije koriscenje resursa koje poseduju, a para za razbacivanje nemaju....
 
Stadion je tu najmanji problem, mnogo veca prepreka ovom inace u osnovi dobrom predlogu je kako podeliti sluzbene prostorije, pomocne terene i ostalu infrastrukturu.
 
pomocni tereni odvojeno, jedni levo a drugi desno od stadiona. Tako i sa upravnim zgradama.

Pomocni teren Partizana bi onda takodje pripao atletici....

mislim da je tu najveci problem netrepeljivost izmedju dva kluba. Sve ostalo se da resiti i na strani je ekonomske logike. Onda bi i izgradnja nacionalnog stadiona, kao drugog gradskog stadiona imalo smisla. Ovako ne vidim smisao 3 velika stadiona u Bgu.
 
kako je nehuman ovaj raspored stolica od vrha do dna tribine... treba bar 3x to razbiti horizontalnim prolazima...

naravno, i sklopive stolice bi pomogle
 
негде сам на ФБ прочитао, Глодари имају више фракција него Демоктратска странка :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532282#p532282:w911gwyp je napisao(la):
JohnnyLee » 15 Apr 2018 08:59 pm[/url]":w911gwyp]негде сам на ФБ прочитао, Глодари имају више фракција него Демоктратска странка :D

Ništa novo i ništa čudno... Partizanovu tribinu je oduvek karakterisala anarhija, Zvezdinu diktatura vođstva tribine i jednoumlje.
 
@tribi
A da u slučaju Zvezde to nazovemo kao složnost, mislim da je adekvatno dok tvoja kvalifikacija više asocira na onaj navijački deo koga nazivamo "huliganima" i ništa čudno, huligani među navijačima, huligani na ulicama kao i u skoro svakom segmentu društva. Jedino što su svi komotniji da se obruše kada je neko svojevoljno složan za razliku od onih kojima je to zaista naređeno.
 
@Ksenija, ja tebe neću nazvati huliganom jer te ne poznajem... možeš to nazivati i shvatati kako hoćeš, tvoja stvar, poznajem ljude koji i ovu sedmogodišnju vlast Vučića i toliku podršku na izborima takođe nazivaju složnošću ...

sorry za off

http://oi64.tinypic.com/bhliys.jpg
 
@Tribi

Ne bih se složila da u slučaju koji si naveo vlada složnost, rekla bih da "sloga" ishodi iz ličnog interesa.
P.S. Ne znam zbog čega mene stavljaš u kontekst navijača. Fudbal mi nije ni malo omiljena sportska disciplina, više sam se osvrnula na stvar iz sociološkog aspekta.
 
Nije lose.
Mada nekako mi ova crvena ne ide uz boju opeke.
g1nCLJ

fe6769c089a07d452d2b8e20d69c3b9a.jpg

e25693d9fe7bdff92863e3c9c9194cd9.jpg

6ef373bc0f5000d4ba2e634ea81ddedc.jpg

0dc1edb8260a28a835739c8fbd3f351c.jpg

0864751984be51455d13611113e6afdc.jpg

0dc1edb8260a28a835739c8fbd3f351c.jpg

e25693d9fe7bdff92863e3c9c9194cd9.jpg

Rsb
 
Ne ide nesto specijalno, ali generalno sve fino izgleda.
 
A sta bi sa renovacijom citave zapadne tribine, VIP loze, sedista itd? Zar se Terza nije hvalio pre 8 meseci da ceka cim Zvezda zavrsi evro takmicenje. :)
 
Vrh