Šta je novo?

Pančevački most

Ja mislio austrija uredjena drzava a njima padaju mostovi u sarstvijuscoj wijeni ...
Taj bus je danas u muzeju beckog gsp...
Inace most je posjeco na most kralja aleksandra tj lancani most...
Most izgleda ko da ga skembala granata ...
Inace pancevci i danas proklinju nato ...
 
Sinoc menjali cesljeve ili neke spojnice u pravcu Beograda. Pohvalno. odrzava se most.
Radove organizovali u subotu u vecernjim satima tamo negde od 20 h do 23 h Idiotluk. jer su napravili haos (ni jedna saobracajna patrola se nije pojavila da malo regulise-ubrza saobracaj) pa je prelazak trajao pola sata. A radovi su mogli i oko 3 ujutru da se obave kada je broj vozila na mostu mnogo manji.
Cesto imam utisak da se namerno pravi saobracajni kolaps u gradu ? (po sistemu zabole nas k.... )
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=571849#p571849:1vz859yz je napisao(la):
Bender Rodriguez » Сре Окт 03, 2018 5:51 pm[/url]":1vz859yz]Automobil probio bankinu i ogradu i sleteo s Pančevca. Dvoje ljudi stradalo.

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1451238

Мосту не фали ништа. Може он да протера онолико возила. Не треба ни реконтсрукција. Опуштено. :mrgreen:
 
ma samo selotejp, ako nema ni to moze izolirka da se razvuce izmedju preostalih delova bankine i sve ko novo
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=560550#p560550:2utrxcjn je napisao(la):
Biciklistkinja » Pon Avg 20, 2018 10:13 am[/url]":2utrxcjn]Bitno je da je Pančevački dobar, a to što može jugić na keca da probije onu korodiralu ogradu

malo jace od mesec dana kasnije...
 
Au bogte, i na kraju se desi upravo to! :shock:


Inače dobre su ove šale, mislim na kraju krajeva niko se ovde ne sprda na račun nastradalih, nego na račun naših nadležnih. Koji bi zaista najviše voleli kad bi mogli samo da zalepe par izolir traka i tako reše problem.
 
Ona inspekcija mostova sto je bila kad je onaj most u Italiji propao, sta je tacno proveravala jel zna neko?
 
Мислим да је проблем на Панчевцу што нема заштитну ограду између тротоара и коловоза као што имамо на свим другим мостовима у БГ.
 
Moraju podhitno da stave betonsku ogradu između kolovoza i trotoara.

Do sada je bilo velike sreće što se autobus pun putnika nije survao.

Za stanje ograde i ostale mostovske infrastrukture koja je propala, trebalo bi neko da odgovara...

Da, trebalo bi...
 
Nema mesta za takvu betonsku ogradu, tj. kada bi se postavila-od trotoara ne bi ostalo ništa jer je i sada uzak..ma mostu treba kompletna rekonstrukcija.
 
Onda neka stave bilo šta, neku bankinu ako ništa drugo...

Nešto mora da (koliko-toliko) spreči survavanje sa mosta i prilaznih konstrukcija mostu...
 
Могу нижу металну ограду као на Бранковом и Савском или ону што иде на аутопуту уз банкину да поставе.
 
Kada sam video da su ,,udarili" asfalt na mestima gde bi trebali da budu češljevi - pomislio sam da nema dalje, ali verujem da će biti još većih negativnih iznenađenja, tome u Srbiji nikad kraja. Logika i prestaje tamo gde počinje Srbija. I puno mi je žao što se gotovo svakog dana uveravam u to kroz razne primere.
 
Kako sam krenuo da čitam naslov i podnaslov, ja se ponadao da je zbog generalne rekonstrukcije...

Mada razumem da žele da sačekaju most kod Vinče pa da ga onda zatvore. Ima logike. Samo kad bi više započeli taj most... :roll:
 
A da... zaboravio sam na njega. Čekaj znači planira se i na Adi Huji i ovaj kod Vinče?
 
Vrh