Šta je novo?

Obilaznica oko Bavaništa

Jesu li uklonili onu banderu sa sred obilaznice?
Inace gotovo sve je bilo gotovo pre vise od godinu dana ali nisu stigli za izbore da zavrse pa su stavili bankine da ne moze da se koristi put posto su mestani krenuli uveliko da ga koriste kao internu saobracajnicu.
 
Napravili priključenja, popstavili asfalt ali kad sam ja video bio je samo prvi sloj ali ne i habajući.
Inače oko priključenja napravili sranje jer su na ravnom putu napravili kosine za ubrzanje u krivini.
 
Vrlo lose reseni spojevi sa obilaznicom, ali mozda i namerno, da bi se podigla svest o ukljucenju.
Ziv nisam da vidim kako ce da izgleda u praksi, po meni je trebalo na oba ukljucenja po jedan mali kruzni tok da se napravi, kao sto je sad u Kovinu kod OMV pumpe.
 
Jel to samo što je nisu upustili ? :roll:

Prošao pored ... kad ono na oba kraja asfaltirano , radnici se nešto šetkaju na spojevima sa starim putem
a zaštićena onim crvenim i belim ( dzersi ?) barijerama...

:sesir:
 
Predhodnog i ovog mesesa prolazeci, nisam video radnike
Ono što se vidi sa starog puta obilaznica mi na oko izgleda gotova , ali i dalje stoje džersi barijere kako na ulazu tako i na izlazu
Šta li se čeka ?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532396#p532396:jedxgm54 je napisao(la):
boca-ica » 16 Апр 2018, 17:54[/url]":jedxgm54]Predhodnog i ovog mesesa prolazeci, nisam video radnike
Ono što se vidi sa starog puta obilaznica mi na oko izgleda gotova , ali i dalje stoje džersi barijere kako na ulazu tako i na izlazu
Šta li se čeka ?

Питаш се шта чекају, па наравно неке наредне изборе како би се видело како вредно раде и праве нове путеве.
 
Ja ne znam da li nešto slično postoji još negde na planeti... godinama već gotova obilaznica, ali se čeka povoljan predizborni trenutak da se ista pusti u promet. Do tada, ginite građani iliti "ne lipši magarče, do zelene trave". Neverovatna doza bahatosti.
 
I istovaren kiper peska

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
^Upravo to. Sa obe strane su stavljene ozbiljne barikade i nema ni teoretske šanse da se koristi. I tako zvrji godinama već. Nečuveno!
 
Sutra dolazi Brnabićka, deca pevaju pesmice, mašu rukama i puštaju balone, svi veseli i razdragani .... neće više dečici ispred škole prolaziti hiljade kamiona .... konačno obilaznica ...
 
Znaci cekao se slobodan trenutak doticne ...mislio sam da samo predsjednik smije da otvara ....
 
Ovo je mali korak za Bavanište, ali veliki za celu Srbiju jer smo pokazali da za nas ne postoje građani drugog reda. Jeste da smo čekali dugo da se ova obilaznica otvori, ali to je samo znak da Srbija ide u dobrom smeru.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=579969#p579969:wu4rplce je napisao(la):
astrodule » 08 Нов 2018 09:39 am[/url]":wu4rplce]Ovo je mali korak za Bavanište, ali veliki za celu Srbiju jer smo pokazali da za nas ne postoje građani drugog reda. Jeste da smo čekali dugo da se ova obilaznica otvori, ali to je samo znak da Srbija ide u dobrom smeru.
Kralju :D :lool:
 
Vrh