Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

Можда један дан ако будем прошао из доброг угла - ставили онај метал ништа се не види
 
Rok za završetak radova na tržnom centru je april 2020 godine. Stavili su limenu ogradu koja je zaklonila pola table,pa sam morao da virim između ograde da bih pročitao. :D Po nekoj mojoj proceni,završiće to oni do tad.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=557792#p557792:1dmgqear je napisao(la):
direktor » Uto Avg 07, 2018 8:22 pm[/url]":1dmgqear]Jos jedan trzni centar taman da svaki kraj grada dobije po jedan u komsiluku
Ne bi bilo lose napraviti kartu sa raspiredom tc i njihovom povrsinom

Evo je mapa sa rasporedom trenutnih i tc u izgradnji. Prikazana je površina namenjena izdavanju.
 
Prema mapi nedostaju 3 da se to lepo upotpuni )) : Vracar, Dedinje, Zemun
 
Vracar dedinje nema potrebe zemun bi vec mogao ...
 
Da ne zaboravimo i malo moguci (dok je ova garnitura na vlasti) Delta Planet, koji bi doprineo ovoj "kruznici".
 
Meni je na Vracaru idealno mesto za jedan omanji dizajnerski mall tipa Rajiceva (samo sa boljom arhitekturom) - Miticeva rupa na Slaviji. Da popuni rupu, da doda sadrzaje kojima taj kraj bas oskudeva. Malo mi je Slavija crna rupa na glavnoj (turistickoj) trasi Hram-Kalemegdan.
 
Tako je, na Slaviji treba ozbiljan tržni centar, obavezno sa bioskopom, plus jedan objekat (visoke) kulture.
 
Pa bice na prokopu trznjak umjesto miskovicevog mola i sve super
 
Ovo vam je trenutno stanje na gradilištu. Poslednja fotka je od pre nedelju, dve.
 
Pre nekih 10 dana sam setao po kraju pa napravio par fotki celog gradilista












 
Kakva je to industija jos tu pretekla vidi se na prvoj fotki ...
 
Ne znam kako preko telefona da ubacim fotku... Ugl sinoc u pola 1 se uveliko radi na ploci... oko 20-30 radnika :)
 
Jedna mala info., koliko moze da skoci cena/izdavanje stana u Denkovoj bašti posle Lidla i ovog tržnjaka..?

Hvala unapred! :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=583865#p583865:1su9n952 je napisao(la):
Wuxa » Ned Nov 25, 2018 3:39 pm[/url]":1su9n952]Jedna mala info., koliko moze da skoci cena/izdavanje stana u Denkovoj bašti posle Lidla i ovog tržnjaka..?

Hvala unapred! :)
Vidi, vlasnik sam stana odmah iznad lidla. Stan sam prodavao skoro 1 god i na kraju ga povukao sa prodaje iz razloga sto nisam mogao da dobijem iznos od bar 90% cene od procene (zvanican procentelj, radi za banku).
Kako je poceo da se zida trzni centar, bukvalno me zovu jednom do par puta nedeljno iz agencija, u ime kupaca bas za ovu lokaciju. Po mojoj proceni, cena stana kad bude zavrsen trzni centar bi trebalo da poraste bar 20%.
Sto se tice izdavanja, racunam da kad se otvori trzni centar, cene izdavanja ce biti vise bar 30%, ako ne i vece.
 
I ja mislim da je od 15 do 20 % realna cena.

Ovaj deo grada ce postati centar i za Lion i Crveni Krst gde zivi malo bogatiji sloj gradjana. Takodje i dobar deo Vracara

Treba dodati i manje vazan trznjak na uglu Ustanicke i V Ilica gde je SBB.
 
Тај где је Аман никако да заврше. Како год ово ће да набоде цене свега до Булевара отприлике - прилично фино за мене
 
Покрива вероватно највећи "реон" од свих - добар део Врачара, Скоро цела Звездара сем део Миријева, Калуђерица и надаље... Поготово јер ће понуда вероватно бити сличнија Ушћу, Делти, Рајићевој и будућој Галерији

Стадион може да се такмичи само ако дођу јаче фирме

Оно што мени смета је то што јако близу постоји ТЦ Коњарник који пропада и празан је, показује тенденције да се претвара у канцеларијски простор - ваљда јер је тај социјалистички Коњарник претежно пензионерски крај, шта знам
 
Dosta se novih zgrada izgradilo u V Ilica i okolnim ulicama gde je kvadrat poprilicno skup, tako da nece nedostajati kupaca sa dubljim dzepom. Cak je i stanovnicima Medaka 3 i Padine blize da stignu do ovde nego do Stadiona zbog trole.

Stvorice se ogromne guzve, pogotovo zbog zute trake za trole. Inace suska se da ce 83ka da se produzi do Uciteljskog
 
Vrh