Šta je novo?

Vidikovci Beograda

IMG-20181117-183640.jpg


Restoran na krovu hotela amsterdam
 
Панорама Београда - Скајлајн, куполе ТЦ у БНВ, клинички центар и кранови куле Београд.
 
Šta gori u pozadini? Pretpostavljam nešto zbog bombardovanja, jel zna neko?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Evo od pre neki dan pogled sa Strazevice ka Petlovom brdu i Vidikovcu. Nije neko lepo vreme al sta da se radi.

 
Како си се попео горе? Ставила је војска рампу из правца Кијева.
 
To u cosku nije moj auto :) Ja sam vozio bajs i dosao do gore. Video sam da rampa ima ali je bila podignuta pa sam nastavio. Mozda su podigli zbog tih nekih koji su isli gore. Ne znam dal je tad njima neki bitan dan (7.mart je bio), ali bilo je 5,6 automobila tu.
 
Screenshot_20200503-004559_Gallery.jpg


Screenshot_20200503-015802_Gallery.jpg


sa zgrade u Pariskoj ulici.

Ovo je tako fino mesto za uređeni skver. Ako već može na kraju Strahinjića bana i Pariske, može i ovde, samo pumpa da nekako da se makne :D , ukinuta parking mesta nadomestiti parkinzima u unutrašnjim dvorištima ili nekim novim parkingom na Dorćolu.
 
Sto ne fotka kalis inace to nije pariska vec od mondezirova ili rige od fere dobre fotke
 
Hvala direktore na ispravci za ulicu. :)

okej, kališ drugom prilikom.

Evo, i jedan pogled na Sabornu crkvu i konak, sa zgrade na Topličinom vencu. 6.4.2018.

20200519_015030.jpg


I na Zemun, kroz prljavi prozor hodnika jednog od solitera iznad Karađorđeve. 3.10.2016.

IMG_20161003_163245.jpg
 
Evo pogled na najviše beogradske objekte. Na žalost, pilon Mosta na Adi je zaklonjen, ali vidimo Avalski toranj, West 65, Beograđanku, Ušće 1 i 2 i Genex

panorama-sa-BK.jpg
 
Vrh