Šta je novo?

Sigurnosna vrata i brave (Talaris, Bosal...) iskustva i saveti

Uzmi nova ulazna a ova prebaci za sobna trezor soba
 
Nikako ne kupujte ATOS vrata, mi smo ih uzeli i doživeli niz neprijatnosti.
1. Papirna krep traka je oštetila boju na vratima (na garanciji nažalost piše može da stoji samo sedam dana krep traka - da ne poverujete)
2. Guma na vratima je pukla i otpala posle 7 meseci (i to je mehanički kvar pa i to ne podlaže garanciji)
3. Nakon 13 meseci rada brava se pokvarila i zaključala (kada smo pozvali Atos Vrata rečeno nam je da nismo obavili godišnji servis vrata koji je jednom godišnje, napominjem da ovaj detalj niko nije pomenuo prilikom kupovine vrata niti su nas kontaktirali iz Atosa za redovan godišnji servis.) Takođe su odmah znali da nam kažu koji je kvar u pitanju, što znači da su imali više slučajeva kao što je naš.
4. Isporuka vrata je kasnila 3 nedelje u startu, a tražili su uplatu celog iznosa u napred.

Želeli smo da kupimo vrata domaćeg proizvođača, i izabrali Atos nažalost.
Nikako, ali NIKAKO nemojte uzimati ATOS vrata.
Podrška kupcima je nepostojeća, zaštitili su se ugovorom do najsitnijih detalja a isporučuju robu najlošijeg kvaliteta. Sramno je kada neko tako posluje.
 
Ko je ugradjivao Bosal vrata, zanima me koliko su vam vremenski ugradjivali?
Od nekog sam cula da ceo dan traje ugradnja, demontaza/montaza :shock:
 
@Victory, kod mene je demontaža i montaža trajala oko 3, 4 sata (bez molerskih radova).
 
Bosal je najbolji na tržištu. Nisu loša ona Delux vrata, ostalo je sve slabijeg kvaliteta. Što kažeš sobna Bosal su bacanje para ima povoljnijih rešenja istog kvaliteta.
 
Moja preporuka za Abwehr sigurnosna vrata. Nije bilo nikakvih komentara za ova vrata, pa da ja ostavim svoj komentar.
Jeste da nije domaći brend, ali kvalitet i dizajn bolji od dva domaća proizvođača a cena daleko povoljnija. Jedina mana je što ne mogu da naprave custom ram ukoliko otvor vrata nije standardan, već im je cela proizovodnja napolju, pa isporučuju samo standardne dimenzije.
 
Vrh