Šta je novo?

Blok 32 - Stambena izgradnja

Moze i u austriju gdje vjernici katolici placaju crkvi procenat obavezno pa prelaze u pravoslavlje da se rijese poreza crkvenog
 
Mani me molim te Katoličke crkve u muslimanskoj džamahiriji Al-Švedska :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Teško da su prodali. Spinuju vesti kako bi napravili famu oko stanova. Pogledajte oglase za A blok. Prodaju se novi za 2700e a puni oglasi za izdavanje i prodaju . Ljudi su kupovali stanove, misleći da če lako da ih izdaju za velike pare. Na zalost prevelika ponuda je učinila svoje. Ko kupuje stanove za uzdavanje sve preko 2000 eura kvm nema ekonomsku računicu.
 
Zato što preteruju sa cenom. Traže i do 800 evra za dvosoban stan što je van svake logike. Za 500 sa garažom se izdaje za 24 sata.

A ti što prodaju za 2700 stanove koji su plaćeni 1900 pre dve godine je tek smešno... ali očigledno je da im se ne žuri pa ako prođe.
 
Данашње слике, има више радника него пре неколико недеља, сада градња лепо напредује; поглед из Улице Омладинских бригада:



Пословна зграда, најближа Цркви - још један цео спрат, и један повучени:





Стамбена зграда најближа Банци - још три спрата и један повучени:



Са задње стране, супротне Булевару:







Подземни (и надземни) део између зграда (гараже) тек треба да се изгради:





 
71a9617c84bcd14e5dcf3d94bb9a7e5f.jpg
 
Da. Deluje da bas brzo rade, mada ovaj deo izgradnje je i najbrzi. Kada krenu unutrasnji radovi malo ce da uspore.
Ovo je moja neprezaljena lokacija, ali nosam mogao da ih ispratim sa cenom i ptevelikom kvadraturom za dvosobne stanov :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Данашње слике:



Пословна зграда, она најближа Цркви, грађевински је скоро готова:



Две стамбене зграде, имаће седам целих и осми повучени спрат:



Ускоро ће завршити подземни део између зграда:









У овој згради је купио стан један члан моје породице:







 
Ево још неколико слика, од прекјуче:

















 
Mene bas zanima koliko ce crkva biti dobra ovdje u ovom kompleksu sta ce njoj prpiasti
 
На пословној згради су са задње стране почели да постављају фасадно платно:





Спојни део између две зграде је дошао да првог спрата:



На згради најближој банци је започет седми спрат, после којег долази још повучени спрат:







 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=620597#p620597:qtnn6ogz je napisao(la):
direktor » Sun May 05, 2019 5:22 pm[/url]":qtnn6ogz]Mene bas zanima koliko ce crkva biti dobra ovdje u ovom kompleksu sta ce njoj prpiasti

Valjda je bila negde vest da zadržavaju poslovni deo da se bave izdavanjem :roll:
 
Данашње слике:







Спроводе електричне каблове и почињу малтерисање изнутра:









Пословна зграда са задње и предње стране:





Поглед преко Црквене порте:

 
Градња сад лепо напредује; на пословној згради постављају стакла са задње и предње стране, на стамбеним зградама почиње изградња последњег, повученог спрата, почели су да уграђују прозоре, а унутра се на нижим спратовима поставља електрична инсталација и малтеришу зидови:











Прозори на прва три спрата с предње стране:







 
Lep projekat i lepo napreduje...
 
Vrh