Šta je novo?

Sportski događaji

:shock:

Tesko da sam ikada ista gluplje procitao. Stvarno ne zelim da te uvredim i spustam raspravu na taj nivo, ali :shock: :shock: :shock:

Daj onda da zabranimo sve razgovore, kafice...da ugasimo sve forume... Kakva logika, strasno. Onda ni na Beobuildu da niko nista ne komentarise ako mu to nije struka? Muziku, filmove, knjige...isto niko ne sme nista da zameri osim ako nije vrhunski kompozitor, reziser, pisac...

Pa ti se nalazis na Beobuild forumu koji upravo tome sluzi, forumi sluze da svako moze da iznese svoje misljenje o odredjenoj stvari, konkretno o sportu na ovoj temi.
Moram sad da kazem, mada to uopste nije poenta, da govorim za Tepica vec petnaest godina da nikad nista od njega :mrgreen:
Ali ne radi se o tome, ljudi iznose svoja misljenja, ovde daleko pristojnije nego mozda i bilo gde drugde, niko ne kaze da je strucniji od Tomica, Ivkovica... Je l´ ti nikad nisi gledao neki film da ti je bio bas los? I onda ti kazes da je los, a ja ti se nakacim na grbacu i kazem ti da ko si ti da komentarises, ti reziseri, kamermani, montazeri, glumci...se bave time ceo zivot i sad si ti tu nasao da kazes da ti se nesto ne svidja. Sve i da je sve moguce nagrade pokupio, svako ima pravo da mu se ne svidi i apsolutno pravo da prokomentarise, a ako je argumentovano, kao vecina komentara ovde, jos bolje.

Jesi ti ikad bio na utakmici sa nekim drustvom ili gledao negde u drustvu? Kako mislis da izgledaju razgovori pre, posle, za vreme utakmice? Da vicemo sve vreme kako pruzamo podrsku? Ti igraci igraju za nas i to komentarisanje je samo deo igre i svega onoga sto cini sport. Ne postoji zemlja na svetu ili klub ili sport gde navijaci ne iznose svoje vidjenje vec samo pruzaju podrsku. I hvala Bogu da je tako. Mozda u Severnoj Koreji jedino nije tako. Dok se niko ne vredja, ja zaista ne vidim problem. Tako sad mozes da odes i da spamujes svaku temu na forumu.
 
Trebalo je, jednostavno, sve utakmice finalne serije igrati bez publike. Pa kad se glave dozovu pameti, onda ih puštati u hale.

U onoj, definitivno neregularnoj atmosferi pete utakmice GSW da je došao u Pionir bi izgubio.

Na stranu sve, potpuno neregularna finalna serija. Svejedno, drago mi je da Budućnost ne ide u EL.
 
Све то стоји, али, ако је нешто нерегуларно и треба да буде санкционисано, то је кад се неко ко виче "Убиј цигана" жали на расизам, као Волијевци у последњем саопштењу.
 
Naravno, svaki ispad te vrste treba da se kazni, ma sa koje strane došao.
 
Niko ne komentariše podršku koju Ćoki daje Naprednom Ostoji za pozivnicu u EL...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=618687#p618687:19qky4zy je napisao(la):
tragac » 24 Apr 2019 05:23 pm[/url]":19qky4zy]Niko ne komentariše podršku koju Ćoki daje Naprednom Ostoji za pozivnicu u EL...
Stvarno ne vidim način na koji će Ćoki da namakne pare za EL ako se ne dodvori gospodaru.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=618577#p618577:2usvtt1c je napisao(la):
Beki » Sre Apr 24, 2019 2:33 am[/url]":2usvtt1c]:shock:

Tesko da sam ikada ista gluplje procitao. Stvarno ne zelim da te uvredim i spustam raspravu na taj nivo, ali :shock: :shock: :shock:

Daj onda da zabranimo sve razgovore, kafice...da ugasimo sve forume... Kakva logika, strasno. Onda ni na Beobuildu da niko nista ne komentarise ako mu to nije struka? Muziku, filmove, knjige...isto niko ne sme nista da zameri osim ako nije vrhunski kompozitor, reziser, pisac...

Pa ti se nalazis na Beobuild forumu koji upravo tome sluzi, forumi sluze da svako moze da iznese svoje misljenje o odredjenoj stvari, konkretno o sportu na ovoj temi.
Moram sad da kazem, mada to uopste nije poenta, da govorim za Tepica vec petnaest godina da nikad nista od njega :mrgreen:
Ali ne radi se o tome, ljudi iznose svoja misljenja, ovde daleko pristojnije nego mozda i bilo gde drugde, niko ne kaze da je strucniji od Tomica, Ivkovica... Je l´ ti nikad nisi gledao neki film da ti je bio bas los? I onda ti kazes da je los, a ja ti se nakacim na grbacu i kazem ti da ko si ti da komentarises, ti reziseri, kamermani, montazeri, glumci...se bave time ceo zivot i sad si ti tu nasao da kazes da ti se nesto ne svidja. Sve i da je sve moguce nagrade pokupio, svako ima pravo da mu se ne svidi i apsolutno pravo da prokomentarise, a ako je argumentovano, kao vecina komentara ovde, jos bolje.

Jesi ti ikad bio na utakmici sa nekim drustvom ili gledao negde u drustvu? Kako mislis da izgledaju razgovori pre, posle, za vreme utakmice? Da vicemo sve vreme kako pruzamo podrsku? Ti igraci igraju za nas i to komentarisanje je samo deo igre i svega onoga sto cini sport. Ne postoji zemlja na svetu ili klub ili sport gde navijaci ne iznose svoje vidjenje vec samo pruzaju podrsku. I hvala Bogu da je tako. Mozda u Severnoj Koreji jedino nije tako. Dok se niko ne vredja, ja zaista ne vidim problem. Tako sad mozes da odes i da spamujes svaku temu na forumu.
Postoji jedan klub u istim gradu, gde se podrska pruza uvek. Gde se i Kup slavi, a ne podrazumeva.
Gde se igrači ne najuruju kad imaju los dan, mesec, sezonu...
Gde se prvo daje podrska.
E to je razlika, sto da je prosle godine bilo podrske, Czv bi i dalje igrala EL.

Ali to je razlika između njih i vas.

Od Tepica nista, e to je najgluplje sto si čuo.
Srebro na ep i el.
Da se osvrnem na Dudu Ivkovica, 2011.nije imao uspeha iz samo jednog razloga, a to je povreda 2 beka i centra, na tom prvenstvu. I izostanka Novice koji je u tom timu bio bitan na svojoj poziciji. To sto je Krstica poveo, Nemanju, to je marginalna stvar, ali ne uzima se medalja sa ekipom od 9 igrača.
Tako da malo vise razumevanja igre, a manje ličnih stavova koji se paušalni, ne bi bilo na odmet.
 
Srecom pa si ti samo obican navijac koji cak i malo vise simpatise CZ.
 
Svi ovde i kao Zvezdaši bi voleli da i večiti rival učestvuje u Evroligi sledeće sezone. U svakom slučaju - bolje da Srbija ima dva predstavnika u ovom takmičenju, nego da ima neka druga zemlja.

Inače, u dolazeću nam Subotu, počinje domaća liga. Zvezda igra protiv Dunava i ulaz u halu je besplatan. A klub je, zbog ograničenog broja stranih igrača, od stranaca ,,precrtao" Cirbesa, Regnalda i Perperoglua. Grka sigurno zbog povrede, a da li će ova dvojica igrati sledeće sezone, pitanje je.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=618733#p618733:3fi6ozjl je napisao(la):
lepi » 24 Apr 2019 09:10 pm[/url]":3fi6ozjl]
Postoji jedan klub u istim gradu, gde se podrska pruza uvek. Gde se i Kup slavi, a ne podrazumeva.
Gde se igrači ne najuruju kad imaju los dan, mesec, sezonu...
Gde se prvo daje podrska.
E to je razlika, sto da je prosle godine bilo podrske, Czv bi i dalje igrala EL.

Да, важно да је теби као симпатизеру Звезде више него Партизана промакло да је ваљда највећа посета Звездиним лигашким утакмицама у Пиониру била - у резултатски најнеуспешнијим сезонама, 2000/01. и 2010/11.
 
Opet paušalno iznošenje podataka.

Naravno da sam navijao da Zvezda ne ispadne sa Jadrana, ali i ako su pustali bez karata i stvarno bio veliki broj ljudi na tribinama, najveća poseta :roll:
Ovo o sezoni 2010/11. Za ovu ranije ne znam.

Izgleda je lepo rekao Beki, niste trenirani da verujete u klub.
Lepo sto si podsetio, treba svaki zvezdas od odgleda sezonu sa Uvalinom pred svaki bitniji mec u sezoni.
Da trenirate navijanje.
:lol:

Edit: ovo sto Čović daje podrsku Kkp, znači samo jedno :lol:
Da od toga nema ništa
 
I Partizan i Zvezda su bili ubedljivi na startu domaće košarkaške lige. Kod Zvezde je vrlo bitno da ni u jednom momentu ne pomisli da će ovo biti rutinska ,,šetnja" do titule, nego da svaki korak do 20-og trofeja državnog prvaka treba da bude ozbiljan.

Ograničeni broj stranaca u domaćoj ligi, daće šansu nekim igračima koji nisu do sada baš imali prilike, mislim konkretno na Ristića i Nenadića, da više igraju i pokažu šta znaju, a Ristić je lepo počeo.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Jx8WJm3-ZSo[/youtube]
 
Pobeđen je i Zlatibor u gostima u drugom kolu...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=s82tJBbKMMU[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-cJIKwfs32M[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LyPP4Ushglo[/youtube]
 
Partizan jedva slavio protiv Tamiša kao domaćin, 84:80.
 
Majk Cirbes i zvanično više nije član Crvene Zvezde...Hvala mu kao nekome ko je i ove sezone doprineo ovome što je Zvezda osvojila, a još više mu hvala za prošli period koji je proveo u Zvezdi i koliko je tada doprineo. Ali koliko god da je veliki Zvezdaš, na njega, to je svima jasno, sledeće godine ne bi moglo da se računa kao na igrača koji može, ono što je mogao kada je prošli put igrao za Zvezdu. Pametnije je da se radi sa Dušanom Ristićem, kako bi napredovao, pošto je to igrač u usponu i na sve to domaći sa velikim potencijalom.

http://sportklub.rs/Kosarka/Srbija-KLS/ ... -Kina.html
 
Ne pišem o rezultatima, jer,...Zvezda i Partizan za sada rutinski odrađuju posao, što se tiče rezultata. Što se tiče Zvezde, sviđa mi se što se daje veća minutaža igračima koji to pre ovog takmičenja nisu imali, mislim konkretno na Ristića, Nenadića i Radanova.

Ako je istina ono o čemu se priča, a to je povratak Ognjena Kuzmića, na čijoj će formi morati da se radi, ako se misli da bude bar onakav od pre dve sezone i ako to uspe, Zvezda će imati odličnu centarsku liniju...Već sa dosta iskustva Kuzmić, sa nešto manje, ali fizički snažniji Odžo i Ristić koji stalno napreduje. I nadam se da će Zvezda naći igrača za poziciju 3 i 4, poput Kvinsija Milera, kakav joj je preko potreban. Pored njega će i još neki sadašnji biti bolji.
 
Parovi polufinala KLS su C. Zvezda - Mega Bemax i Partizan - FMP. Utakmice se igraju 02. 06. i 04. 06, odnosno 03. 06. i 05. 06...Znači, već za 4 dana počinje polufinalna serija. Zvezda i Partizan imaju prednost domaćeg terena kao najbolje plasirani u grupama.

Zvezda je danas pobedila Borac 86:58, koji čak možemo da ubrojimo u bolje ekipe iz domaće lige.

Sad je najbitnije da se igrači motivišu za Mega Bemax, jer sada znaju koliko su dobri i jedino im je utakmica sa Partizanom dovoljna da se samomotivišu. Pošto je to večiti rival i koliko god da je na papiru slabiji, sigurno je da će se boriti za ovaj trofej svime što ima i može.
 
Favoriti vode 1:0 u serijama. Partizan je lako pobedio FMP, a kod pobednika se videla velika zelja za tim i za što boljom igrom, a kod Zvezde je očigledno manjak motivacije odradio svoje. Slaba igra, koja je bila dovoljna za pobedu. Po meni, Zvezda je igrala sa 30% svoje realne jačine.

Danas je druga utakmica, gde je domaćin Mega. Necu nikoga da pocenjujem, ali 60% Zvezdine snage je dovoljno da se brzo napravi razlika i da se rutinski drži do kraja, bez mnogo trošenja, koje će za finale svakako biti potrebno.

Milan Tomić ipak nije uradio najvažnije, da motiviše košarkaše da ipak igraju ozbiljnije. Ovaj put se to nije završilo loše po Zvezdu, jer se pred kraj malo dodao gas i izvukla pobeda.
 
Zvezda je prvi finalista, a FMP je napravio brejk i pobedio Partizan, pa je 1:1 u seriji. U trećoj utakmici, Partizan je i dalje favorit i nadam se da ćemo ove sezone gledati bar još 3 derbija. I nadam se da će Zvezda dobiti 3:0 u seriji da se osvoji jubilarna titula i smanji zaostatak za Partizanom u međusobnim duelima.
 
Završena je i prva utakmica finalne serije...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Wayt0umY1EE[/youtube]

Pobeda Zvezde, koja je ostala u senci vređanja Andree Trinkijerija i tehničke greške, po meni, iako sam Zvezdaš, prestogo dosuđene.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3jJVs-Ev50M[/youtube]

I nije trebalo Zvezdinim navijačima da ga vređaju. Taj čovek nikad nije rekao ništa loše protiv Zvezde, ume da se ponaša, veliko je ime u evropskoj košarci i ima nešto iza sebe. Neko iz Zvezde (Milan Tomić) je trebao da ode do razglasa i kaže: ,,Navijajte sportski i fer, bez vređanja protivničkog trenera i igrača". Mada ovde nisu bile neke teške uvrede na račun porodice i slično, kao što navijači Partizana imaju običaj da rade, ali opet, nije trebalo ni to. Navijači su to što su i mora da padne po neka uvreda, ne može bez toga, ni sa jedne, ni sa druge strane, ali granica je da se ne vređa nečija porodica.

Po meni prestrogo dosuđena tehnička, opet kažem, samo jedna je bila dovoljna, nisu morale dve. Elemenata za faul nad Odžom je bilo, koliko se vidi.

Ide sledeća utakmica koju Zvezda, uslovno rečeno, igra kao gost, biće mnogo teže samo po sebi, a biće i reakcije na situacije koje su se desile, što znači još teže. A za pobedu u toj utakmici, igra kao na prvoj, neće biti dovoljna. Mora bolje...
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DqaVlD70hJA[/youtube]

1:1 u seriji, a sledeća utakmica se igra u subotu. Bila je lošija sama po sebi, nego prva. Mogao je Zagorac i da ne pogodi trojku, pa da Zvezda pobedi, ali to ne bi promenilo kvalitet same utakmice. Da Zvezda nije izgubila ovu, izgubila bi sledeću utakmicu, bolje je da ovo deluje kao otrežnjenje. Ne kažem, ni Partizan nije igrao ne znam kako, ni njegova igra nije bila na zavodnom nivou, inače bi sa mnogo većom razlikom pobedio ovako lošu Zvezdu večeras.
 
Nekako stičem utisak kao da Zvezdinim igračima nije stalo do ovog trofeja...Koliko god da ovo takmičenje ne donosi učestvovanje u nekom evropskom takmičenju, ipak je to poseban trofej. Za Zvezdu, ako osvoji, to će biti 20-ta titula državnog prvaka i još jedna zvezdica na grbu. I još i graju protiv Partizana, od kojeg nemaju većeg rivala od pamtiveka. Kod Partizana se i vidi nekakva želja, kod Zvezde je to mnogo slabije.

Današnja, treća po redu, utakmica je u 19:00h, domaćin je formalno Zvezda. I nadam se da ću gledati zanimljiviju utakmicu, sa više želje za pobedom. To ne znači da očekujem Zvezdinu pobedu sa 20+ razlike, nego jednostavno bolju igru, koji god bio rezultat, a sa željom da Zvezda pobedi.
 
I pobedila je Zvezda.Bolja igra obe ekipe, koju su donekle upropastile sudije sviranjem svakog kontakta.

Sutra, odnosno danas je 4. utakmica, Zvezda ima meč za titulu. I dalje je neizvedno da li će Dobrić igrati. Jedna lasta ne čini proleće, ali Dejan Davidovac koji je pogađao suteve za 3 poena, kada je bilo najpotrebnije, ne sme ni slučajno sledeće sezone da bude bivsi Zvezdin košarkaš, nego mora da ostane.
 
Četvorokorak (u najboljem slučaju trokorak) za titulu ;)
Nije mi jasno zašto sudije nisu gledali snimak zbog toga što je lopta ušla u koš 0,3 - 0,4 sekunde pre kraja.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
Vrh