Šta je novo?

Exing Home 65 [stambeno poslovni kompleks | 23.629 m²]

To bi bilo odlicno resenje da Exing preuzme plac.
 
Mala istorija koju sam našao na netu: Firmi Ecomex d.o.o je 27/10/2014 izdato rešenje o odobrenju za izgradnju poslovno-proizvodnog objekta (slika gore). U oktobru 2017 podneli su zahtev za izmenu tog rešenja koji je odbijen. U novembru 2017 TB 65 d.o.o podnosi ponovo zahtev za izmenu koji je odbijen. U januru 2018 jos jedan zahtev koji je odbijen 22/04 ove godine i dan nakon toga podneta žalba koja čeka rešenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ExIng Home 65 sadrži 147 stanova i 187 garažnih mesta na dva podzmena nivoa. Kompleks se sastoji od dve identične lamele, koje su pozicionirane tako da sačinjavaju oblik ćiriličnog slova P i 26 otvorenih parking mesta.

ExIng Home 65 je prvi kompleks na Novom Beogradu gde svaki stan poseduje Smart Home Sistem. Kreiranjem personalizovanih scenarija putem ovog sistema, stanari mogu upravljati instalacijama i uređajima čak i kada nisu kod kuće, odnosno putem mobilnog telefona ili tablet uređaja


https://www.nekretnine.rs/magazin/1136/ ... nekretnine

Da li jos neki kompleks ima ovu smart opciju i iydvojio sam broj mjesta u garayi i na otvoreno iy ovog cistog pr teksta
 
Neko je pominjao na forumu cenu od 2.500 sa PDV krajem prošle godine ili pocetkom ove. Ne znam da li se to menjalo u medjuvremenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar postoji neka novogradnja koja za 6 meseci napredovanja gradnje nije menjala cenu?
 
Za sve koji su se zanimali za sudbinu nedovršene zgrade pored: Exing preuzeo plac, zgrada se ruši u narednih mesec dana. Biće zanimljivo videti šta će graditi na tom mestu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Лепа вест @Рубикон :kk: . Значи оде "кафена" зграда, пошто је власник (инвеститор) и власник предузећа Екомекс (https://ecomex.rs/)
из Кумодрашке улице, која се бави прометом кафе. Да је то тако, приметио сам јуче кад сам сликао Ексинг зграду, и један детаљ на тој згради, а то је да они Јтонг термоблокови који су ту стајали на/у овој згради више од годину дана, да их више нема. Није нешто, али опет показатељ да се нешто догађа. Слика од 20. јуна где се виде ти термоблокови, којих сада нема више.
Pogledajte prilog 10

Јучерашње 29.јун 2019. слике, и на задње две слике се види да нема више термоблокова на "кафеној" згради.

Pogledajte prilog 9Pogledajte prilog 8Pogledajte prilog 7Pogledajte prilog 6Pogledajte prilog 5Pogledajte prilog 4Pogledajte prilog 3Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
 
Cekamo projekat na praznom placu koji se nalazi na cosku da zacini celu pricu.
Video sam pre neki dan neke insajderske rendere, izgledace lepo, cekaju se dozvole...
 
Je li se na praznom placu isto pravi zgrada? Da li je u ovom bloku 65 ili IMT bloku planirana izgradnja parka i sportskih terena kako bi se deca igrala inače ako se ovako nastavi biće sve zgrada do zgrade?
 
pocelo rusenje ovog pored
IMG-20190721-130344.jpg
 
Nije mi baš najjasnije to rušenje te zgrade, to nije njihovo?
Izvinjavam se ako ste već pisali o tome...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
I zasto ,,kafana" zgrada,jel to neka interna investitorska pošalica?
 
Ljudi, ne pratim bas ,,Exing" pa zato možda nisam upućen... Ruse li oni to ili ne?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=643360#p643360:9itpaxt9 je napisao(la):
Assad84 » 29 Jul 2019, 11:16[/url]":9itpaxt9]I zasto ,,kafana" zgrada,jel to neka interna investitorska pošalica?
interna posalica jednog clana foruma, poput mosad city = airport city, cnn = n1; mozda igor da napravi neki recnik da se ljudi lakse snadju kad citaju forum.
 
Vrh