Šta je novo?

Zapaljeni/izgoreli autobusi GSP-a i privatnih prevoznika od početka 2008

Није изгорео, само се запалио, димило је из мотора, био сам у том бусу када је почело да дими... Сви су ћутали, ја сам морао да обавестим возача... Смрдело је само тако.
 
Ode još jedan mutant, ne znam garažni broj, al nije ni bitno. Radio je na 408-ici kako čujem od putnika. Čekamo podno Avale oko sat vremena već. Požar su vatrogasci brzo ugasili, a i nije im trebalo mnogo vremena da stignu na lice mesta. Dobro je da nije zahvatio i okolnu šumu. Nema povređenih.

 
Trebalo bi da je GB 105

Evo i Blic piše https://www.blic.rs/vesti/beograd/drama ... ci/f5y5m57

DhGk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTlRJN01EQV8vYWNhZTM1MDEzNzRjMDc4NjRiYTE3NzI1Yjg4MWExMWUuanBlZ5GTAs0C5ACBAAU
 
Ta s****a od autobusa su davno trebala da završe kao Temse. Zapalilo se bar 20-25 mutanta, a jedno 10-15 je potpuno izgorelo
 
Тотално је изгорело 8 мутаната (73,74,82,92,94,102,104,105) и један је имао мањи пожар али никад није дочекао мотор (88)
 
Једна распаљотка мање, Кошмарево чувено одржавање узима данак полако, битно је да су сви добро и са главама на раменима. Наравно, прво сам помислио да је у питању 405-ица, пошто су оне надалеко чувене по пожарима, али сам демантован.
Еклатантан доказ да су ремонт Мутаната, али и уградња клима које су радиле само нешто кратко, били чисто бацање пара у воду.
@ Vinča307
Иако су кршеви од старта, за разлику од Темзи које су нове испољиле проблеме, Мутанти нису горели нови, него их је урнисала уградња клима на силу, као и уградња некаквих фелеричних црева за гориво од стране превозника.
 
To jeste tačno, ali opet mislim da su svi trebali da završe na otpadu već negde 2012. kad su krenuli da gore
 
Рече ми тата да се јутрос запалила нека канта на 405 на Авали у смеру ка граду, има ли неко ближе информације о типу и гаражном броју?
 
Није ремонтован. :wink: А управо због старости сам њихов ремонт сматрао бацањем пара.
 
Ма Јапанци су одрадили своје, ал с обзиром да су сад међу најстаријим возилима у ГСП, преузеће улогу најчешће запаљених.
 
Rekla-kazala od člana porodice, uzeti sa rezervom: vozač Japanca koji je danas izgoreo snosi posledice zbog toga što navodno nije postupio ispravno po proceduri za gašenje požara. Ne znam šta da mislim
 
Procedura ako je krenuo, da gori u tunelu da isti i napusti, naravno, prethodno, da evakuišeš sve putnike na bezbedno.
Sve ostalo je zamlaćivanje od strane GSP i ugrožavanje života i zdravlja.
 
Шта, није изгорео заједно са аутобусом, није се угушио у тунелу?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=736615#p736615:3nvshv28 je napisao(la):
jlaki » 08 May 2020 09:30 pm[/url]":3nvshv28]Rekla-kazala od člana porodice, uzeti sa rezervom: vozač Japanca koji je danas izgoreo snosi posledice zbog toga što navodno nije postupio ispravno po proceduri za gašenje požara. Ne znam šta da mislim
Proverio sam informaciju sa svojim izvorima u GSP-u, na sreću informacije nisu tačne. Ne vodi se nikakav postupak protiv vozača. :kk:
 
Солариси још нису кренули да горе?
 
Groxy radi na utvrđivanju uzroka požara. Za sad je isključeno nekoliko opcija, ostaje još par:
Clipboard.jpg
 
Vrh