Šta je novo?

Aerodrom Nikola Tesla - (Avijacija)

Tihi,krenulo je stidljivo.
831fe5c902ba7e1ebbf1c1e1feb10de7.jpg
daf9b8e82f3ca2c21140ecfb4adb5168.jpg
f9431d55835be7241a899fd349ad87dd.jpg
c30674d40636b1a9a88f4aeb322930e3.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Hvala Tikvice. Hajde hvala bogu samo da je krenulo. Plusić :) . :vops:
 
Тихи, где ти је Македонија на карти?
 
Е да. Извињавам се. Ајде лепо ти то поправи:

Значи РСК, Македонија и северна Албанија.
 
Eh da se mene pita kakva bi karta bila. Nego da se vratimo temi da nas ne pohvataju . O ovom projektu mozemo negde drugo.
Dali ce se ove godine početi i izgradnja nove piste ?
 
Колико сам ја упознат ове године сигурно не. Шта више, мало шта ће ове године да се ради крупно. На аеродрому тј терминалу ја видим незнатне измене (као обичан корисник).

А то што им неради скенер пасоша мислим да је крајње глупо. За грађане Србије мислим да би требали бар три да поставе
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=628266#p628266:247xg6ob je napisao(la):
Прле » Pet Jun 07, 2019 10:16 am[/url]":247xg6ob]
А то што им неради скенер пасоша мислим да је крајње глупо. За грађане Србије мислим да би требали бар три да поставе

Slazem se, trebalo bi da ih je vise. U poslednja dva meseca sam e-gate koristio dva puta i oba puta je radio. Ljudi ih se generalno plase kod nas. Pogledaj koliko mali broj ljudi koristi self kase u Merkatoru i Rodi. Za njihovo postavljanje i odrzavanje koliko ja znam je nadlezan MUP Srbije a ne Aerodrom.
 
Вероватно да је тако, али је потребно одвојити територију да могу да поставе, што ипак да је аеродром. Са друге стране аеродрому је у интересу да релаксира гужву, поготову у шпицевима...
 
Danas bi sa BEG trebalo da bude više od 100 poletanja na redovnim i čarter linijama, bez generalne avijacije. Da li je to prvi put?
 
Пан Амов 707 је главна звезда ове слике. Беше атракција ономад, а и ствар престижа имати америчку компанију.
 
Kokili":1cgm8ax8 je napisao(la):
tragac":1cgm8ax8 je napisao(la):
dal se taj gate uopšte koristi?

Jutros za koristio wizzair pa airserbia


Sent from my iPhone using Tapatalk
Katastrofa su svi ti zadnji gejtovi od A6 do A10.I hodnik je bruka sa onim starim podom.Koriste ih lou-kosteri i čarteri.Leteo sam pre neki dan kada su bile one kišurine,kofe sakupljaju gde prokišnjava a smrduckanje nekog miksa vlage/gume/klozeta neopisivo.Krov na gejtu i sam gejt doživljaj 70-tih.
bc15ba54532b580c5a9f80e77e0884ba.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nisam bas u toku, probao stranicu iza ali nisam nasao... kakva je ono mesalica i sta se tu "gradi"
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=633881#p633881:32lkm0o4 je napisao(la):
Tikvica » 26 Jun 2019 06:56 pm[/url]":32lkm0o4]
Kokili":32lkm0o4 je napisao(la):
tragac":32lkm0o4 je napisao(la):
dal se taj gate uopšte koristi?

Jutros za koristio wizzair pa airserbia


Sent from my iPhone using Tapatalk
Katastrofa su svi ti zadnji gejtovi od A6 do A10.I hodnik je bruka sa onim starim podom.Koriste ih lou-kosteri i čarteri.Leteo sam pre neki dan kada su bile one kišurine,kofe sakupljaju gde prokišnjava a smrduckanje nekog miksa vlage/gume/klozeta neopisivo.Krov na gejtu i sam gejt doživljaj 70-tih.
bc15ba54532b580c5a9f80e77e0884ba.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
bolje da to lepo zatvore, a letove prebace na autobuske pozicije. Ako imaju dovoljno buseva, naravno.
 
Valjda je osnovno, kada je ugledni strani investitor preuzeo upravljanje, da se zapuši gde prokišnjava. Iskreno, mislio sam da je ovaj deo renoviran kada i stara zgrada ali, bez obzira, radi se samo o lošem investicionom održavanju.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Нажалост, неки од тих гејтова су у новије време реновирани - тако што су уклоњене стаклене површине и путници сатерани да чекају лет у мрачном бункеру.

Али, добро, ближи се и томе крај.
 
@tragac

Sad videh, ne valja ti potpis, Vesic je iz Kraljeva, a ne iz Krusevca.... :lol:
 
Vrh