Šta je novo?

Tramvaji

Samo 42 C , klima tek kad pređe 60 C

62505992_10219197668956156_356982176811581440_o.jpg
 
na onoj imaginarnoj reklami za zaposljavanje u gps, treba da se dopise i sauna ukljucena uz posao :D
 
Крећу ли то Шпанци и на 10 након завршетка радова на Дорћолу?
Коначно више неће бити оних лудачких поскакивања, дрмусања и клаћења трамваја онуда, недавно сам се возио 10-ком када сам ишао у ЗОО врт и пар пута је било таквих дрмусања да сам мислио да ћемо се преврнути. :shok:
 
Само је глупо што Диваге нису давали на 2, 5 и 10 због живих лешева који иду на Бајлонијеву пијацу.
 
Na 5 nekada bude Divag, ali retko baš.
@Рипањац 405
Pitanje je da li može Španac da savlada skretanje iz 27. marta u Beogradsku. Pošto vidim da projekat rekonstrukcije ne podrazumeva šine po sredini kolovoza, nego i dalje sa strane, a to skretanje je baš oštro i pod visokim nagibom.
 
Знам, али да ли се стварно толико Диваг напуни код пијаце да врата не могу да се затворе, како се то не дешава код Цветка или негде другде само на Дорћолу?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=630452#p630452:3puud0r0 je napisao(la):
Djole Pevcanin » Суб Јун 15, 2019 9:44 pm[/url]":3puud0r0]Само је глупо што Диваге нису давали на 2, 5 и 10 због живих лешева који иду на Бајлонијеву пијацу.

А што нису давали? Ти трамваји могу да саобраћају туда или има неко техничко ограничење?

Иначе је ружно поређење које си написао, колико сутра ће то бити твоји родитељи а на крају крајева и ти сам.
 
Баш ме брига ја кад остарим биће друго време. Свакодневно гледам њихово бахаћење и знам када је неком пензосу лоше. Не устајем безобразним пензосима из Раковице конкретно на линији 59 где терају сваку будалу па и друге пензионере да им устану. Много пута сам се свађао са њима и излазио из буса само да их не бих слушао како кукају и сада знам где их највише боли.

Да, нажалост због тога и нису давали Диваге а да су потребни тамо јесу. Да ли ће после реконструкције Шпанци кренути на 5 и 10 не знам али знам да ако крену ови ће се одушевити и почети да хвале власт.
 
Na 10 teško da će biti , zbog radijusa skretanja iz 27. marta u Beogradsku i nagiba.
 
Kako obožavam direkcijino numerisanje.
Inače znali se kad će početi da saobraća 4 preko mosta na Adi?
 
Od 15 redovnih linija,trenutno vozi 7 linija.Znači pola.I od toga na 2 linije ne možeš da se osloniš(mislim na 2L1 i 11L).Znači imamo 5-6 linija od 15.Sjajno.
 
Вечерас окретница у блоку 45 поплављена. Значи одузми још две линије, за вечерас.
 
Дошљак":bzpfc839 je napisao(la):
Вечерас окретница у блоку 45 поплављена. Значи одузми још две линије, за вечерас.
Да та окретница је просто невероватна. Пре 5-6 година сам био заробљен у трамвају јер је напољу био потоп, и реко кад се обрне око окретнице да изађем. Кад он улете у воду и стаде. Струја искључена, киша сипа, вода расте и чак је прелило доњи праг и ушла вода у трамвај. Срећа па је струја била искључена.

Сад кад бих се питао, зар то није могло да се паметније реши, то би било сувишно, ипак је та окретница ту тек неких ... година.

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
А на Сурчину тек што је поплава, видео сам један пунто који је скренуо са пута и пола је у води :( Зар је толико тешко средити одводњавање и дренажу?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631382#p631382:1kzk829p je napisao(la):
Mitroslav » 18 Jun 2019 10:12 pm[/url]":1kzk829p]Od 15 redovnih linija,trenutno vozi 7 linija.Znači pola.I od toga na 2 linije ne možeš da se osloniš(mislim na 2L1 i 11L).Znači imamo 5-6 linija od 15.Sjajno.
Malo si se preračunao, ima 11 tramvajskih linija. Ne možeš se ni na jednu osloniti.
 
Ne bi trebalo to skretanje da bude problem, ali stanje sina u Beogradskoj (koja se u tom delu vise ne zove Beogradska) i Starine Novaka je kriminalno lose. Sine su na nekoliko mesta puknute.


[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=630980#p630980:1vaivyb0 je napisao(la):
solecar » 17 Jun 2019 07:07 pm[/url]":1vaivyb0]Na 10 teško da će biti , zbog radijusa skretanja iz 27. marta u Beogradsku i nagiba.
 
Vrh