Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Gde jer najbolje postaviti pitanje u vezi gradnje između autoputa , MUP i KBC Srbije?
 
To je pristupni put kbc valjda objasnjeno je u temi o kbc
 
Koje je svrha pravljenja duplih tema i onda neophodnog spajanja sa starijom temom? Ako već ne možete da nađete neku temu ili ne znate gde da postavite nešto , najbolje je u ovoj temi pitati Igora , koji je upućen u takve stvari , jer vodi ovaj sajt. A vrlo verovatno će i neko drugi pre njega dati adekvatnu pomoć.
 
Šta mislite o tome, da forum zatraži sastanak kod Zamenika gradonačelnika i da mu se direktno ukaže na neke probleme tipa neregulisanog parkiranja u novim pešačkim zonama, grafiti i još tako neka bezazlena pitanja (nepolitička) koja bi se lako dala srediti (čišćene snega, povećanje broja radnika u Beograd putu, Čistoći, Zelenilu, đubre oko splavova...)

U tom zahtevu za sastanak bi bila navedena ta pitanja, pa da vidimo da li bi nas primili.

Akcenat bi bio na par pitanja, a ako razgovor bude plodonosan, neki sledeći put se lista pitanja može proširiti na ozbiljnije stvari (Cunami i slične bahatosti)
 
@Dule
Potpuno se slažem, ideja je odlična ali... ta bezazlena pitanja nisu baš značajna za tako veliku funkciju na kojoj je Vesić :mrgreen: Kako god, važno je do njega doći a onda ću mu ja poturiti pod nos ozbiljan problem a vi možete da se povučete. Obračunaću se već sa njim - sama. :twisted:

@Гага
Spremna sam na sastanak od 25 sati, ako može predsednik RS, mogu i ja. :kafa:
 
Da li postoji mogućnost postavljanja tabele u post putem BB kodova ili mora da se postavi kao slika?
 
@Igore
Ljubazno molim da me uputiš gde mogu postaviti fotografiju jedne divne Cica Mace a nije beogradska? :D
 
Predlog da se tema Most 'Ada Ciganlija - Blok 70' prebaci iz Beobuild - radionica u Bulevari, ulice i ostala gradska infrastruktura. Ovo više nije deo neke radionice , nego nešto ozbiljnije. Ako može Novi savski most da bude među ostalom gradskom infrastrukturom , može i predložena tema.
 
Pa trenutno se priča o tom mostu pojavljuje samo u izjavama političara, još ništa konkretno nije izašlo, tako da je logično da za sada ostane u temi Radionica.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=645025#p645025:29lvh8on je napisao(la):
astrodule » 03 Avg 2019 10:37 am[/url]":29lvh8on] . . još ništa konkretno nije izašlo, . . .
Može tema da bude u bilo kojem podforumu, jer to ne može da spreči izgradnju mosta.

A, nešto konkretnije od izjave političara će biti izbor "arhitektonskog rešenja" u septembru :

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1573277
 
Toliko insistiraš da bude u Radionici, jer bi voleo da tamo zauvek ostane.

Meni ne smeta Radionica, taman ću malo da radim na dizajnu mosta. :)
 
Nema to veze sa mojom željom, nego sa logikom. Potpuno je logično da bude u Radionici do nečeg konkretnijeg od izjava političara. Ja lično ne bih vadio iz Radionice sve dok ne vidim pripremne radove.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=645071#p645071:3jseiysd je napisao(la):
astrodule » 03 Avg 2019 01:42 pm[/url]":3jseiysd] . . Ja lično ne bih vadio iz Radionice sve dok ne vidim pripremne radove.
Samo si potvrdio moje zapažanje, najbolje da ostane do otvaranja mosta.

Most počinje da se gradi u planskim dokumentima, ali ti to neshvataš.
 
Tema će ostati u radionici dok ne vidimo razvoj situacije dok ostale teme ostaju gde su i sada.
 
Je l' postoji tema na kojoj bih mogao da priupitam za iskustva sa potrošačkim kreditima za energetsku efikasnost?
 
Vrh