Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Prođe i 1. jun a ne vidim da je krenulo sa radovima.
8a4c33ea7c9a44ea88854b96262e79ce.jpg
84ac59038f9ee4b2d77b1e8d7587b89f.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=627386#p627386:n4zumukc je napisao(la):
Tikvica » Tue Jun 04, 2019 2:33 pm[/url]":n4zumukc]Prođe i 1. jun a ne vidim da je krenulo sa radovima.
8a4c33ea7c9a44ea88854b96262e79ce.jpg
84ac59038f9ee4b2d77b1e8d7587b89f.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Juce sam ja video par radnika na gradilistu, prvu put posle vise od mesec dana. Nisam primetio da su ista konkretno radili, samo su se setkali okolo u slemovima i razgledali
 
Od jutros je radno. Izgleda da (stidljivo) nastavljaju sa radovima
 
znaci dechatlon bice zavrsen na jesen barem ono sto su mi rekli na mail.

Vladimire, dobar dan,

planirani datum otvaranja Decathlon prodavnice u Srbiji je 31 avgust.

Sportski pozdrav,

Decathlon Belgrade Team
 
Ako se napravi most preko dunava o kojem se prica ovaj deo grada ce postati mnogo atraktivniji.
Da li neko zna koje cene stambenjaka se planiraju u ovom kompleksu?
 
Kolike god da su cene, kad "zamiriše" višnjički kolektor u rukavcu na Ada huji, džaba mu sve...
 
Jel imaju neki sajt gde mozemo da se informisemo vise o stanovima?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634054#p634054:2sgxfb6n je napisao(la):
ivan1973 » Čet Jun 27, 2019 11:51 am[/url]":2sgxfb6n]Kolike god da su cene, kad "zamiriše" višnjički kolektor u rukavcu na Ada huji, džaba mu sve...

Nasipaju redovno. Mogu reci da je svake godine sve bolje i bolje, sto se tice mirisa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634054#p634054:3fd8pbr1 je napisao(la):
ivan1973 » 27 Jun 2019 11:51[/url]":3fd8pbr1]Kolike god da su cene, kad "zamiriše" višnjički kolektor u rukavcu na Ada huji, džaba mu sve...

Кад би се беобилд питао људи не би нигде живели, сем ако је цена квадрата 3 хиљаде евра+
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=633803#p633803:2woxf170 je napisao(la):
nbg_011 » Sre Jun 26, 2019 2:25 pm[/url]":2woxf170]Ako se napravi most preko dunava o kojem se prica ovaj deo grada ce postati mnogo atraktivniji.
Da li neko zna koje cene stambenjaka se planiraju u ovom kompleksu?
Karaburma već jeste atraktivna:
- Imaš 3-5 linija(16,23,25 sigurno,a 25P i 74 ako živiš u Mirijevskom bulevaru,oko početne stanice i Salvadora Aljendea) sve zavisi u kom si delu
- Do centra ti treba 10 - 15 minuta.
- Karaburma ima blizu šumu
- Ima Big Fashion
- Karaburma ima šetalište uz vodu
- Relativno blizu je i Gradska Bolnica
I još mnogo stvari
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634054#p634054:2woxf170 je napisao(la):
ivan1973 » Čet Jun 27, 2019 11:51 am[/url]":2woxf170]Kolike god da su cene, kad "zamiriše" višnjički kolektor u rukavcu na Ada huji, džaba mu sve...
Neće.Mirisao je i do sada ali to nije eki jaki miris(ili sam se ja navikao).A i ovo što se oseća svake godinje se manje oseća.
Sve u svemu kao Karaburcu veoma mi je drago što se ovaj deo veoma razvija.Inače to će biti jedini mol koji se prostire na dve stanice(Diljska,Put za Ada Huju).
 
Karaburma je ozbiljno naselje, najgore mi je kad čujem da je puno kriminala i da je nebezbedno, kao neko ko živi tu od malih nogu, moram reći da je jedno od bezbednijih, ne pamtim kada je neko teško krivično delo izvršeno na Karaburmi.
Blizina grada je najveća prednost, kao i odlično rešen gradski prevoz, puno je zelenila između zgrada, praktično svugde parkići.
Dosta škola, vrtića, praktično znači da svako može da bira školu, a uvek će imati jednu na tri do pet minuta hoda, a možda ako je srećnik kao što sam ja bio, imaće je prekoputa zgrade.

Sviđa mi se i planska gradnja, pa se na sredini Patrisa Lumumbe nalazi apoteka, pošta, Maxi, biblioteka, dok se na sredini Marijane Gregoran nalazi Lily, banke, Maxi. Između te dve ulice je dom zdravlja, vrtići. Nekako mi sve ima smisla na Karaburmi, lepo je raspoređeno da svima bude pristupačno.

Jedino se ne mogu složiti oko blizine reke, to je ogroman potencijal, na kojem se mora još poraditi, pogotovo na prilazima i produženju keja u pravcu 25. Maja.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Samo mi se ne sviđa što se već sada u Višnjičkoj grade divlji objekti na potezu preko puta Biga, nigde nisam video neku tablu a sve su veliki objekti. Tu će se narednih godina dosta graditi jer su skoro celom dužinom, već od Despota Stefana posle Polic. uprave napuštene fabrike i barake, definitivno jedna od najboljih slobodnih lokacija za gradnju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=636607#p636607:xcq779ti je napisao(la):
Zezeljko » Sub Jul 06, 2019 12:17 am[/url]":xcq779ti]Karaburma je ozbiljno naselje, najgore mi je kad čujem da je puno kriminala i da je nebezbedno, kao neko ko živi tu od malih nogu, moram reći da je jedno od bezbednijih, ne pamtim kada je neko teško krivično delo izvršeno na Karaburmi.
Blizina grada je najveća prednost, kao i odlično rešen gradski prevoz, puno je zelenila između zgrada, praktično svugde parkići.
Dosta škola, vrtića, praktično znači da svako može da bira školu, a uvek će imati jednu na tri do pet minuta hoda, a možda ako je srećnik kao što sam ja bio, imaće je prekoputa zgrade.

Sviđa mi se i planska gradnja, pa se na sredini Patrisa Lumumbe nalazi apoteka, pošta, Maxi, biblioteka, dok se na sredini Marijane Gregoran nalazi Lily, banke, Maxi. Između te dve ulice je dom zdravlja, vrtići. Nekako mi sve ima smisla na Karaburmi, lepo je raspoređeno da svima bude pristupačno.

Jedino se ne mogu složiti oko blizine reke, to je ogroman potencijal, na kojem se mora još poraditi, pogotovo na prilazima i produženju keja u pravcu 25. Maja.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Slažem se sa tobom.Ja živim od rođenja na Karaburmi.I svi pričaju kako je Karaburma opasna i slično,ali ja lično nemam takav osećaj.Kao što si naveo grad je blizu,a i svugde ima putne infrastrukture(Trotoar,bandere,..).Takođe ima i puno zelenila kao što si naveo.
https://www.espreso.rs/vesti/beograd/31 ... -video-gif
Npr. pola stvari iz ovog linka je preterano,a ja ću samo navesti neke meni najzanimljivije:
- ,,Interventna je, takođe, redovni posetilac.'' Ne sećam se kada sam poslednji put na Karaburmi video interventu.Preuveličavanje :roll:
- ,,Mala Kolumbija je po policijskoj statistici jedan od najnebezbednijih krajeva u Srbiji.'' Da li zato što živim od rođena ovde nemam takav osećaj,ali...
- ,,Naime, to je skraćenica od "Karaburma - zadnja štajga", pa nije ni čudo što u "slepo crevo" glavnog grada svraćaju samo oni koji moraju, i koji tu žive.'' A šta je onda Padinska Skela,Veliko Selo,Boljevci i sl.?
 
Лигенпрес је то. После као цензура не ваља... Ионако се врло добро зна да је у нас сав криминал од оног најситнијед под покровитељством државе
 
Dekatlon dogodine.
8f7793e6815c9d866e43a0dddeb36014.jpg
3ccd00cffed34eed096206cd886e804e.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Vidim da se i Inex-ova zgrada u Visnjickoj 74, gde je bio Win Win ispraznila, kao i svi lokali koji su se tu izdavali. Sigurno se sprema rusenje, i neka nova gradnja. Ima li ko vise informacija o ovome? Visnjicka izgleda postaje veoma popularno mesto...
 
Vrh