Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Jel ova garaža bila puštena u upotrebu pre poplave? Zato što nije ni blizu gotova...
 
Ma ceo ada mol nije pusten u upotrebu jer je jasno posle svega da nije ni blizu gotov
 
Ma bioskop je za teške buržujčine, kome to treba pored net-a, tu karta 700-800 dinara...
 
Питам за друга он ме је питао зато што је чуо да се отворио, ј**е се мени за биоскоп.
 
Pa sto sad je poceo raspust realno je da se ode u bioskop nekad.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634842#p634842:2d2y9pag je napisao(la):
Djole Pevcanin » Sat Jun 29, 2019 7:18 pm[/url]":2d2y9pag]Све из Меркаде је за тешке буржујчине. Нема ништа испод 500-600 дин.
A ti inace jedes iz kontejnera, pa ti je ovo skupo? Inace zakup se placa od vazduha, a hranu spremaju od lisce koje uberu za dzabe, a radnici volonterski rade...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=635205#p635205:3pglqdn9 je napisao(la):
sev » Pon Jul 01, 2019 10:45 am[/url]":3pglqdn9]Ma bioskop je za teške buržujčine, kome to treba pored net-a, tu karta 700-800 dinara...

Bukvalno nigde u Srbiji nije toliko karta osim 3d projekcija vikendom koje jesu 680 u Uscu.
Standardne 2d projekcije budu 350-400 utorkom, ostalim danima 500.
Izem ti sve kome su bioskop i muzeji luksuz a druge gluposti kao alkohol, cigare i kurvanje su normalna stvar.
 
Alkohol,cigarete,kurvanje naravno da jesu luksuz i to niko nije negirao a isto tako je luksuz dati 500 din. za neki film u bioskopu jer naravno uz to idu drugi troskovi koje vidimo gore,npr. nesto da se stavi na zub 500-600din. itd. pa za jednu porodicu od 4 clana ... Najjaci su mi samci koji svoju platu trose samo na sebe,zive kod roditelja i kazu ,,ja sve sebi placam ne uzimam pare od roditelja" :lol:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634642#p634642:3h7tvuya je napisao(la):
Piccolo » Sub Jun 29, 2019 1:08 am[/url]":3h7tvuya]Ovo stanje preko puta nema veze sa tc, čak šta više tc može samo da pokrene da se i okolina vremenom uredi, a ovu banderu bez poklopca treba prijaviti.
I sam kažeš da će AM pokrenuti sređivanje okoline što znači da ima veze. Najzad, čemu služi terasa nego za pogled, između ostalog. Evo i 11030 se slaže kada kaže da će biti super celina kad se sredi Šećerana i okolina.

@Assad84
Slažem se, zašto suši kada može viljuška(boc).

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=634882#p634882:3h7tvuya je napisao(la):
Dr.Back » Ned Jun 30, 2019 1:04 am[/url]":3h7tvuya]Ksenija hvala za slike.
Moje je zadovoljstvo. Biće ih još ali ću birati najlepše prizore, bez komentara.

Pratio sam tvoje hejtove i do sad, ali ovde si objasnila :D :D :D
Ja hejter?! :shock:
Ako uputim negativnu kritiku to je zbog toga što volim moj grad i nisam licemer. Na kraju, u ovom slučaju, moja kritika za enterijer je benigna u odnosu na ostale, daleko ozbiljnije propuste koji se naveliko i s pravom kritikuju.
Svakako, hvala za razumevanje makar ovaj put.

Još jedna kritika i neću više: u TC je previše restorana a može se pretpostaviti i zbog čega; previše je i zelenila jer TC nije garden centar.
Odoh u nove pohode u potrazi za lepotom. :bg4:
 
Ja jedoh u peppes pizza i mogu samo da kazem - vrlo jadan pokusaj napolitanske pice, ono bas nista ne valja.
 
Nemaju parkinge za bicikle, oko ulaza se nasumično ređaju mopedi i bajsevi ko gde stigne... Ne kapiram stvarno

Inače je tc super, ogroman, dobro organizovana, prostran, lep, ima šta da se vidi od odeće, klope boga oca, terasa je biser, malo je bučno ali kvalitet pogleda izvlači, klima unutra im kida.

Sve ima, samo par šipkica za dvotočkaše, to bi bilo previše, ne.
 
Laki sibni mejl upravi mola mozda je predvidjeno negdje a da jos nisu stigli da postave ...
Ksenija redovan posjetilac mola ....
 
Da se zapljunem i ja, utisci su skroz pozitivni, baš baš lep tc. Terasa je fantazija. Nisam imala utisak da je gradjevina, nedovršen itd.
Evo i cenovnika libanskog restorana, čak je i jeftiniji od Burita i Azije (koje su po mom mišljenju za ono što nude skupa brza hrana). Naravno najveća gužva u Meku, tinejdžeri i deca. U Merkadi praznjikavo. Doduše ja sam bila oko 9, pa je možda i kasno.

358qjnk.jpg
 
Merkada je, bar meni, pozitivno iznenađenje. Sve u svemu, ok TC, sa verovatno najboljim delom sa hranom u BG, a bogami i šire je ovaj food court vrlo reprezentativan...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=635734#p635734:11zhg9zp je napisao(la):
11030 » Uto Jul 02, 2019 10:14 pm[/url]":11zhg9zp]Da se zapljunem i ja, utisci su skroz pozitivni, baš baš lep tc. Terasa je fantazija. Nisam imala utisak da je gradjevina, nedovršen itd.
Evo i cenovnika libanskog restorana, čak je i jeftiniji od Burita i Azije (koje su po mom mišljenju za ono što nude skupa brza hrana). Naravno najveća gužva u Meku, tinejdžeri i deca. U Merkadi praznjikavo. Doduše ja sam bila oko 9, pa je možda i kasno.

358qjnk.jpg
Naravno Burito nije jeftin,ali mislim da za svoju cenu nude sjajne proizvode.Burito im je oko 380 dinara,a big mac je 500 i nešto(Ne jedem toliko često,više preferiram svoju kuhinju,tako da ne znam tačno)a od oba se najedeš.Po meni je bolje i da malo više platiš burito,ali je sigurno zdraviji od Big Mac i pomfrita.
 
Sta znam, ja se od 1 burita ne najedem posteno. Moj muz moze da pojede 3. Oboje smo vitki, bavimo se sportom, cisto da se zna da nismo neke rupe bez dna. Da je za 50% veci onda bi vredeo (mozda) tih 400 din koliko kosta. Ipak je to ''sendvic''. Ja ovu brzu hranu poredim recimo sa domacim kafanama, gde za 200, 300 din vise dobijes duplo ili troduplo vecu porciju normalne hrane, u pravom tanjiru, sa pravim escajgom, donese ti konobar, plus pravi kafanski ugodjaj. Dzinovsku Karadjordjevu koju ne mogu da pojedem platim oko 750 din. Brza hrana sluzi da pojedes nesto sa nogu usput, sam porucis, sam nosis, sam rasklonis, jedes iz stiropora ili plastike. Ne vidim kako to moze da kosta duplo vise. Mek necu da komentarisem, oni opstaju tako sto deci poturaju igracke da bi jela njihove splacine, tamo nisam jela nista od srednje skole, osim ponekad sladoled. Ok, jeste zakup skup po molovima ali oni te paprene cene furaju i po nekim ćumezima po gradu (Azija food pre svega, pa i taj Buritomadre).
 
bigmek kosta 320 rsd, od ponoci do jutra u mekdrajvu na akciji 3 bigmeka za 550 rsd.

da li je samo meni cudno da su temama o trznim centrima najaktivniji i najkriticniji oni koji tamo ne idu da trose nego da piske i malo se ohlade?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=636133#p636133:fjosvlm9 je napisao(la):
razgradjevinar » 04 Jul 2019 01:21 pm[/url]":fjosvlm9]da li je samo meni cudno da su temama o trznim centrima najaktivniji i najkriticniji oni koji tamo ne idu da trose nego da piske i malo se ohlade?

To ti je kao kad izguglas svoj model telefona, auta, televizora.. Na forumima su oni koji su nezadovoljni i imaju neki problem, a oni koji su zadovoljni uzivaju i ne provode vreme tu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=636133#p636133:3886c3lr je napisao(la):
razgradjevinar » Čet Jul 04, 2019 2:21 pm[/url]":3886c3lr]
da li je samo meni cudno da su temama o trznim centrima najaktivniji i najkriticniji oni koji tamo ne idu da trose nego da piske i malo se ohlade?

Ma da,p...j po sirotinji koja ide u soping mol samo da koristi wc i da se rashladi a ne da trosi pare
 
Under armour ima regionalno konkurentne cene trenutno (sa aktivnim popustom od 20%). Protein dobro snabdeven (teško nalazim enduro snacks u bg u zadnje vreme, ovde ima). Eto oko prodavnica...

Inače, ja Asia food baš volim... nešto relativno blizu pravom ukusu, za smešno male pare (opet regionalno gledano), mala porcija je ispod 500rsd, a ta mala je stvarno ok velika. Eto i oko pišanja/hlađenja, u tu kategoriju spada i klopa ;)
 
Vrh