Šta je novo?

Sportski događaji

Ne mogu da otkrivam :D ali veruj mi da je vecina ove godine dosla sa svojim idejama koliko ko treba da igra, s kim da spava i koliko da trenira...Negde je moralo da se isece da se napravi kohezija u timu. Jedini koji svima moze da kaze “ne s***” je Macvan izgleda da je on dobio ulogu ujedinitelja do prvenstva.
 
Е, па, цитираћу Етореа Месину: "Како да вичем на Кобија, кад он дође хеликоптером на тренинг..."

Времена се мењају, а за успешно вођење сваке групе одувек је била потребна солидна количина емоционалне интелигенције, данас више него раније. Сетимо се да смо ми изгубили Пеђу Стојаковића после 2003. године и да смо ушли у дуг период без медаља.

Постоји разговор са људима као метода, упозорења - свакако, код "шрафа" Калинићевог значаја, прво и друго, ако не и треће (у том светлу нисам никад имао симпатија ни за "стрељање" Мицова после једног инцидента) итд.

То са посебним статусом Мачвана ми тек није јасно. Мора да ће одлично да утиче на кохезију у тиму.
 
Znaju oni sve izmedju sebe dobro. Nadam se samo da zna sta radi mada nemam nikakvo pozitvno misljenje o njemu kao selektoru.
 
A Micov je persona non grata i to je ok, nikom nista. Takav igrac. Inace, ne, nemamo bekove kao sto je Nedovic, imamo JEDNOG (1) takvog igraca i to je Bogdanovic, posle toga je Guduric koji je odlican i napreduje ali nije na nivou Nedovica ni po umecu ni po iskustvu ni po ucinku. Na najbitnijoj poziciji u kosarci. Igrac koji igra od 1 do 3 komotno zavisno od petorke.

A kad se igramo ostrenja kurca, po tom kriterijumu igrac koji je strastven pusac i nije igrao cele sezone ne moze nikako da bude u selekciji. Mislim, ja nisam za to da ne bude, ali kad vec drzimo kriterijum... A igrac koji je propustio godinu i po zbog dve katastrofalne povrede? Iako je car.

Da se ne zaj*****, ovo je cisto licno razracunavanje i to ne bi proslo ni u jednom klubu, pa verovatno ni u mnogim reprezentacijama koje nisu iz banana republika.

Kokili, ako nesto znas trebalo bi pre svega da kazes ono sto se uveliko zna, a to je da vecina tima ocima ne moze da vidi selektora, da je Jokic dolazio da gleda sa tribina reprezentaciju kad je mogao i odlazio na pola smejuci se, da su svi slogirani taktikom i vodjenjem tima i tako dalje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=636251#p636251:1urourgr je napisao(la):
AleksandarGrf » 04 Jul 2019 05:54 pm[/url]":1urourgr]Kokili, ako nesto znas trebalo bi pre svega da kazes ono sto se uveliko zna, a to je da vecina tima ocima ne moze da vidi selektora, da je Jokic dolazio da gleda sa tribina reprezentaciju kad je mogao i odlazio na pola smejuci se, da su svi slogirani taktikom i vodjenjem tima i tako dalje.
To ljudi (valjda) znaju i nije ništa novo. Odnosi su više nego narušeni, na nivou Željkovog kolapsa u Novom sadu. Dok su se kod Željka svadjali medjusobno ovde grizu i selektora. Imam utisak da je u Saletovoj trenerskoj karijeri sve lično, šteta što nije ostao legendarni igrač.
 
Dokle cete vise da pljujete u julu i da se kajete u semptembru?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=635455#p635455:3b76s432 je napisao(la):
Пантограф » 02 Jul 2019, 08:33[/url]":3b76s432]Да, одличне су жене; размишљам и да одведем ћерку до Арене, да се учи на светлом примеру Јелене Брукс и остатка банде.

Nadam se da ste uživo navijali na spektaklu protiv Šveđanki. Kakva oluja naših dama, ko nije gledao nek' potraži reprizu. :D
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4gk2Jm376Nk[/youtube]
 
Da se ne lažemo, dosadno je za gledanje. Da ne igraju naše, ne bih mogao da gledam.

Od ženskog sporta mogu da gledam samo odbojku i atletiku.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=636288#p636288:1m9sf0y2 je napisao(la):
Duleja » 04 Jul 2019 09:33 pm[/url]":1m9sf0y2]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=635455#p635455:1m9sf0y2 je napisao(la):
Пантограф » 02 Jul 2019, 08:33[/url]":1m9sf0y2]Да, одличне су жене; размишљам и да одведем ћерку до Арене, да се учи на светлом примеру Јелене Брукс и остатка банде.

Nadam se da ste uživo navijali na spektaklu protiv Šveđanki. Kakva oluja naših dama, ko nije gledao nek' potraži reprizu. :D
Нисмо још, договор је да идемо сутра на полуфинале. Супер је екипа, и Шпањолке су изгледа страва, тако да ће то бити "мушка" борба.
 
Falilo je malo srece i koncentracije da naše košarkašice naprave veliki uspeh, ali toga nije bilo. Ruku na srce, mora da se pruzi ruka našim košarkašicama i selektorki. Igrale su i borile se svim srcem za svoju zemlju. Ostala je velika borba za bronzu, koja je sve, samo nije neuspeh. Zao mi je sto nisu pobedile Španjolke, jer su to zaslužile, bez obzira koliko je Španija bolja ekipa, a bolja je u ovom trenutku. Izgubile jesu, ali poražene nisu. Kada neko kao one sinoc, ,,ostavi srce na parketu" , pa neka i izgubi, ne može biti poražen.
 
Уз подршку навијачког подмлатка из комшилука лако дођосмо до бронзе, а могло је и злато - да за Шпанију у полуфиналу на позицији бека није играо Серхио Љуљ прерушен у женско;)

 
Zvezda se pojačava za sezonu koja sledi...Braun, Kuzmić, Gist i Dženkins. Ostaju Faje, Beron, Lazic, Dobić, Čović, Perperoglu,...Po svaku cenu treba zadržati Odža, a sa Fajeom su i mogli da se pozdrave...
 
У, не да се дира Фаје! Човек игра ко Родман, уз то уме и тројку да погоди. Мислим да је, без претеривања, са њим у форми (пре повреде и после опоравка) Звезда прошле сезоне била 30% јачи тим. Уопште ми није јасно како тек у овим годинама дебитује у Евролиги, а његово довођење је велики плус за онога ко га је скаутовао.
 
Faje je pri tome igrao proslu sezonu za smesno male pare, doveden iz druge grcke lige na izricit zahtev Tomica.
 
Kupih danas karte za pripremni meč sa Litvanijom. Da li je moguće da su do sada skoro sve najbolje karte (od 1000 dinara) prodate? Jedva nađoh dve spojena mesta u tom cenovnom rangu.

Ako se karta kupuje online preko zvaničnog sajta (Ticket Vision d.o.o) plaća se provizija od 40 dinara po karti, plus što moraš kartu da odštampaš (možda i može da se skenira sa mobilnog), a ako se kupuje lično na zvaničnom mestu, onda se ne plaća provizija, osim ako ne kupuješ na nekom mestu sa kojima imaju ugovor (tipa blagajna Fontane gde sam ja kupio i gde je provizija 3%). Sve u svemu, umesto da online bude jeftinije, kod tickets.rs je skuplje!?!?
 
Cenzurisaću na Beobildu sebe, da se ne pročita šta sam napisao na b92 prokletim dušama koje su krenule da tandrču po ovim momcima i posebno po Miloju, našem najboljem treneru od Branka Stankovića, posle nebitnog gola u Helsinkiju. Pa ako prođe moderatora, prođe, nije važno.

Sad je valjda jasno da je to pobednički tim.

Bravo Bojane, bravo junaci, tako se bori za naše crveno-bele boje!

(Nažalost, rekao BiH da Marin ima dva žuta, ali prolazimo YB makar i puzeći;)
 
Trebalo bi da se sada racunaju 3 zuta, tako da Marin igra! A ne znam sta si prokletim dusama pisao, ali podrzavam.
 
E, daj Bože, samo da igra.
Jer Marin, to je ono što je nekad bio Piksi, maši i penale kad ne treba, kao on :)
Majstor. Genije.
Ako ostane dovoljno dugo, kandidat za zvezdinu zvezdu.
(Mojne da bude - nije ga Pantograf kandidovao)
:D
 
Vrh