Šta je novo?

Kneza Miloša Residence

Interesantno je kako su svi zaboravili da je na ovom divnom legalnom i elitnom gradilištu poginuo neprijavljeni radnik, nego svi koji imaju nekoliko stotina hiljada evra u kešu pri sebi da brzo "obrnu" stan samo maštaju kako će da profitiraju. O tempore o mores...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja zaista ne razumem sta bi po tvome trebalo da se uradi molim te objasni, rezume desila se nesreca covek je poginuo ali na zalost nece biti poslednji. U gradjevini se desavaju takve stvari i na drugim poslovima ginu ljudi o saobracaju da i ne pricam.
Jedino sto sam primetio ti si vise puta potencirao samo tu nesrecu i na neki nacin prebacio nama koji diskutujemo o projektu da nas samo zarada zanima.( mada i ako je tako ne vidim sta je tu lose niko nikoga ne pljacka, potkrada, itd. ljudi bi ulozili novac i gledali zaradu i opet objasni problem u tome)
Mene licno zaista ovaj projekat interesuje jer ako se izvede kako je zamisljeno bice zaista rezidencijalno a kao sto sam vise puta pomenuo ukoliko prodam svoj stan kupio bih od svih trenutnih projekata u Bg samo ovde i ne zato da bih zaradio nego sto bih bas tu ziveo. Ali kao sto rekoh pojasni nam sta treba da se desi po tvome sa projektom. :violina:
 
Da li mogu da vas zamolim za još jednu pomoć, koja strana je po vama bolja, središte zgrade ka Vojvode Milenka ili suprotna ka dvorištu?
 
Koja strana je bolja to je vec pitanje ukusa i dosta znaci sta covek trazi.
Vojvode Milenka nije mnogo prometna ulica tako da nema mnogo buke ali sa druge strane ce biti baste i opet mnogo mirnije vise zelenila i otvoreno nebo sad ako je i spratnost visoka onda i pogled na deo grada mozda Savu.
Tako da bilo koja strana bude vas izbor nemoze biti greska :sesir: :)
 
Uz malo sale i malo zbilje, ne valja ni jedna! Sa strane Vojvode Milenka gledate u mene! :( Strana je suncana ujutro.
Sa druge strane su te, da ih tako nazovemo, bastice. Gledate u malo zelenila i dosta oronulih, starih kuca, kao i na pozadinu ruzne zgrade u Sarajevskoj. To je suncana strana, sunce przi, pogotovo leti. Sa gornjih spratova ce se videti malo Save, most... A kao sto rece Imemig, pitanje ukusa, sta covek trazi i sta moze da izdrzi, koji mu je prag izdrzljivosti na buku, prasinu...
 
Čovek dok čita ove forume pomislio bi da u Bgd ne valja ništa od novih projekata.
 
Slazem se da ima dosta losih projekata ili ih je bilo ali se takodje nadam da je to proslost, za vecinu novijih projekata mogu dosad da kazem da su ok da ne nabrajamo, central garden je dosta dobro odradjen. KMR je najbolji po meni kako stvari stoje i kako se kotiraju po referancama.
Jasno je da ce biti ovih koji ce omanuti ali i kupci su postali pametniji pa traze odredjen kvalitet za novac koji nije vise mali kao nekad kad su samo sklepali neki zgradicu sad vec ide na neki malo visi nivo ali normalno odstupanja ce uvek
Cena je najbolji pokazatelj kvaliteta to se moze videti i po VK, Wellport, Skyline narodski ko voli nek izvoli izbor je na vama u zavisnosti od dubine dzepa. :grand: :grand: :grand:
 
Izvinjavam se svima BNV ili ti BW je izuzetak od svega sto sam napisao gore, tu jedino cena nije izgleda merilo kvaliteta a i kupci mi ne izgledaju najbudniji, ali svako ima normalno pravo da za svoj novac bira sta mu odgovara o ukusima ne vredi raspravljati.
 
"ОК" су, али су представљени као лукс квалитет.

Мада све је боље од шклопоција које су се градиле око 2005, мада колико видим такве глупости су пресељене само на периферију где зграде технички ни не смеју да се праве. Тужно и ружно. Мада тако је то кад људи купују некретнине чисто да их имају - прођем Врачаром, пола нових станова празно и ненасељено
 
Da to sam i rekao za BNV, izgleda mi vise da kupci nisu budni ili se nadaju da ce lokacija da ih iznese mada ja mislim da kvalitet tu ne prati cenu uporedjenju sa KMR ali vreme ce pokazati.
A iskreno se nadam kako ih ti nazva sklopocijama da smo zavrsili to jeste bio uzas u svakom pogledu mada verovatno ima nesto i sto je solidno odradjeno ali ja ovo sto znam da se covek zgrozi ispod nivoa gradnje 60 tih koje su i danas negde za primer.
Ovo na vracaru si takodje u pravu nego ljudi nece da izdaju za normalnu cenu pa im zvrji prazno ili se nadaju da ce da prodaju pa da se opare a ne kapiraju da su i stanovi samo potrosna roba kao automobili, tv, bela tehnika itd i da ce im vremenom cena stagnirati u odnosu na devalvaciju doduse izuzetak ce biti opet kvalitet gradnje i lokacija i trece ponuda i potraznja diktiraju cene.
Mnogo faktora koji se moraju uzeti u obzir.
 
Ма најјачи су ови што турају зграде у Калуђерицу, а и даље није ни у потпуности изграђено насеље. Па чекај човече то је буквално за 100 година ниво кад бисмо имали нормални раст становништва и нормални талас реурбанизације из центра ка периферији. Ал небитно је то.

Мада и даље ми је јако флупо што су окрезавили с овим цео блок јер остаје ова мања зграда испред, некако испаде ко Рајићева
 
Ovo zadnje nisam ukapirao koja manja zgrada ostaje?? :roll:
Za kaludjericu misle jeftinije da prodaju kao Ono od Ramba Urbano samo urbano :notok: a naselje svo u uskim puticima i kad hoces do grada pre iz Mladenovca stignes pojma nemam sta rade ovi u urbanizmu Za propis velicine i visine u zonama gradnje :bash:
 
Данас, кроз прозор градског аутобуса:



 
Šta bi sa onim radnikom koji je poginuo na ovom gradilištu? Jel investitor odgovarao zbog toga?
 
Kako investitor da odgovara kad je taj jadnik bio zaposlen kod podizvodjaca na crno a upravo ta firma koja je podizvodjac ima jednog jedinog zaposlenog a to je direktor/statista od najvise 30 godina.Trazili ste uzivajte.
 
Nekoliko večernjih fotografija, prolazio sam oko 21h na gradilištu se privodio kraju rad za danas. Popričao sa radnikom kaže do Oktobra bi trebalo da završe konstrukciju svih lamela.

Pogledajte prilog 1
Pogledajte prilog 3
Pogledajte prilog 4
Pogled niz Vojvode Milenka. Nekada je dominirao samo CK (Ušće), danas se vide i zgrade iz BGH2O. Pogled i dalje puca izmedju dve zgrade BW Residences.

Pogledajte prilog 2

 
Садашњи тренер фудблског клуба Челзи и некадашњи тренер Партизана, фудбалски стручњак Аврам Грант, пазарио стан у "Кнеза Милоша Резиденц".

ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА И ВИСОК КВАЛИТЕТ ГРАДЊЕ
Луксузни станови у Кнеза Милоша RESIDENCE - стамбено насеље као из снова
18. јул 2019. 09:55 | Коментара: 1
Међу првим купцима и прослављени тренер фудбалског клуба Челзи Аврам Грант

http://m.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81% ... o-iz-snova
 
Današnje fotografije. Prve tri lamele su dostigle punu visinu, deluje kao da se trenutno radi na povučenoj etaži.

Pogledajte prilog 3

Pogled kroz Kneza Miloša ka Mostarskoj petlji; u pozadini se nazire Skyline prva kula.



Pogled iz “gornjeg” dela Vojvode Milenka. Vidi se da je zgrada dostigla punu spratnost, visinski je u ravni sa zgradom pored.

Pogledajte prilog 2

Pogled sa unutrašnje strane, iz obližnjeg dvorišta.

Pogledajte prilog 1
 
prve tri lamele su oko trećine celog KMR.
ostale tri su veće, i oko dve trećine ukupno.
 
Vrh