Šta je novo?

Gradske linije javnog saobraćaja - Predlozi, rešenja

Najlepsi period za liniju 37 je bio kad je prebacena bila u pogon Karaburma bas one godine kad su stigli Solarisi...mislim 2013 godine...I tad su I mala deca znala da je to pun pogodak...a Evo sta Imamo Danas...liniju koja je konstantno popunjenih kapaciteta....cekati jedino 2025 I vrati ovu liniju Gsp-u ako isti tada bude uopste postojao...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
Неподношљиво је, због Капитола аутобус долази пун већ код Мека, ту се мало испразни и напуни се у Жаркову и на остатку трасе, већиа излази код Трга а до Панчевца вози маглу.
 
Da li se još neko vozio sa 55 od uspostavljanja stanice kod petlje Radnička? Sad sam se vozio sa njim i stao je na pomenutoj stanici.
 
Meni nije stao.Do duše ja sam se vozio uveče,pa verovatno nije bilo potrebe za stajanjem.
 
Možda vozač nije bio informisan da li treba da stane,pa mu bolje bilo da stane da se ne svađa sa putnicima.
 
Један баја на 53 јуче није стао, али зато је разваљивао како је возио, све време претицао преко пуне жив сам се у**о.
 
Jel si se vozio pa znaš , ili pominješ ono što je zvanično?
 
I vozio se i citao u medijima koji staju. Aparat posle sajma kaze sledece stajaliste Cukarica.
 
Ubrzavaju 55,a one koje su potrebnije za ubrzavanje,lagano preskacu .

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
Колики ће ту хаос бити... Они да су нормални сад имају прилику да 94 пребаце на Газелу, да уведу трамвај од Топчидера до Блока 45 да хоће... 13 могу да укину или да иде до Славије, а 11 да иде овом трасом, јер превише су празне чак и у шпицу је КТ4 једва има 50ак људи...
 
Sto se tice petlje radnicka pisao sam sekretarijatu i evo odgovora:

“Успостављањем редовног трамвајског стајалишта на Мосту на Ади, у саобраћај су пуштена и аутобуска стајалишта ЈЛПП-а на Петљи Радничка.

Шифра стајал. Назив стајалишта Смер Аутобуске линије Минибус линије Ноћне линије

500 Петља Радничка ка Бановом брду / Видиковцу 23, 37, 51, 52, 53, 56, 58, 88 Е2 37Н, 51Н, 56Н, 511Н

501 Петља Радничка ка Савском тргу 23, 37, 51, 52, 53, 56, 58, 88 Е2 37Н, 51Н, 56Н, 511Н

3025 Петља Радничка ка Раковици / Реснику 94

3026 Петља Радничка ка Новом Београду (Блоку 45) 94

Срдачан поздрав.


Секретаријат за јавни превоз”.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Где су ту лифтови, или нека стаза која је нормална... То кад је киша и снег, боље да нису правили!
 
Pametnice, ljubi ih majka baš sve preko B.Brda gde se inače sve ukoči. Umesto da pojedinim linijama ukinu i Gospodarsku i Rusku zbog gubljenja vremena na Sajmu oni još i dodaju.

Boli njih uvo kad će neko da krene iz naselja pre B.Brda, niti da li će neko na tom istom B.Brdu da uđe kao čovek ili će život da mu visi o vratima kosmajevog IK112M.
 
Da li zna neko kuda tačno ide saobraćajnica od Hitne ponoći do KBC Srbije? Jedino sam ovo uspeo da nađem. Prolazio sam danas tuda i video da će ulica biti dvosmerna , pa mi pade na pamet da li bi bilo izvodljivo da neka linija gradskog prevoza saobraća tuda?

 
Od ponedeljka, 15.07.2019. godine, na linijama 3L1 Omladinski stadion - Železnička stanica ''Topčider'' i 3А Železnička stanica ''Topčider'' - Kneževac biće primenjeni novi redovi vožnje. Na 3L1 pojačanje sa dva vozila.

izvor: bgprevoz.rs
 
3Л1 са 5 трамваја, да иде на Нови Београд цео дан, и 94 на Газели и сви срећни... На страни Раковице, само 504 из Ресника добацити да качи ЖС Кнежевац или да стаје код Топчидерског Парка и цела балада готова. Уведеш станицу код Супер Вера сви срећни без уложеног динара!
 
solecar":2uqdzser je napisao(la):
Da li zna neko kuda tačno ide saobraćajnica od Hitne ponoći do KBC Srbije? Jedino sam ovo uspeo da nađem. Prolazio sam danas tuda i video da će ulica biti dvosmerna , pa mi pade na pamet da li bi bilo izvodljivo da neka linija gradskog prevoza saobraća tuda?

Primetio sam i ja neke radove... jel ima neka bolja šema da se vidi, ova je dosta mutna...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=638665#p638665:1op6e1xo je napisao(la):
Gaspar18 » Sat Jul 13, 2019 12:26 am[/url]":1op6e1xo]3Л1 са 5 трамваја, да иде на Нови Београд цео дан, и 94 на Газели и сви срећни... На страни Раковице, само 504 из Ресника добацити да качи ЖС Кнежевац или да стаје код Топчидерског Парка и цела балада готова. Уведеш станицу код Супер Вера сви срећни без уложеног динара!

504 kaci ZS Rakovica vec, isti djavo. :)
 
Vrh