Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

goxy63":8kj1uxmv je napisao(la):
Kakav to genije isplanira ovakav projekat na 50 do 100m (u zavisnosti od zgrade) od groblja? Gledao da kupim tamo stan i kad sam video nisam mogao da verujem....dakle idjoti na kvadrat :kafa:

A zamisli jos genija isplanira projekat i skolu 50 do 100m od groblja sa pogledom na groblje i naplacuje 1400e/m2 za stanove (Novo bezanijsko groblje) ili Ruzveltova 1600e/m2 (Novo groblje). Ignjata Joba Voždovac (Centralno groblje)...
Ako su po tebi oni idjoti koji su to projektovali sta smo onda mi koji smo te stanove kupili? Svako ima svoje misljenje, a meni je tvoje razmisljanje po pitanju udaljenosti od groblja isto kao sto je tvoje o njima/nama.

Ja ne vidim neku razliku osim sto se iz ovog naselja uglavnom ni ne vidi groblje, a i nemam problem sa tim. To je samo plus jer ce mi troskovi prevoza biti manji kada otplatim kredit. :grand: :D
 
Izmotavanje čisto na nivou 6. razreda.

Ono što znamo o grobljima je da ih neće prekopavati i zidati tj. da su to jedine zelene površine u gradu koje su se pokazale zaista zaštićene od banditskog urbanizma.
A svedoci smo u ovim tropskim danima da i te kako znači tih par stepeni temp. manje koje na mikrolokaciji obezbuđuju velike neizgrađene površine. Takođe, iste površine ne emituju buku itd.
 
A zamisli jos genija isplanira projekat i skolu 50 do 100m od groblja sa pogledom na groblje i naplacuje 1400e/m2 za stanove (Novo bezanijsko groblje) ili Ruzveltova 1600e/m2 (Novo groblje). Ignjata Joba Voždovac (Centralno groblje)...
Ako su po tebi oni idjoti koji su to projektovali sta smo onda mi koji smo te stanove kupili?
Gde je to skola u Ignjata Joba? Tu nedaleko postoji vrtic i takodje je to promasaj apsolutni da se vrtic pravi na takvom mestu....
Ti brate mozes da kupis i sa pogledom na groblje ako ti ne smeta, verovatno si znao da je tamo groblje pa si i kupio ja to ne bih platio nikad.
Evo danas sam gledao (posto trazimo stan) projekat Sunnyvillea i kod njih se nigde ne pominje groblje :D
Ali odes tamo i pitas ih sta je tu gore oni kazu zelena povrsina, a kad ih pitas kakva onda kazu groblje....hahhaha ja im samo kazem znate sta, srecno :D
Taj sto je to projektovao je MAGARAC, a to sto tebi ne smeta u to ne ulazim....ima svakavih ljudi
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=646246#p646246:di1h3thf je napisao(la):
Marcus Lupus » Sre Avg 07, 2019 3:26 pm[/url]":di1h3thf]Izmotavanje čisto na nivou 6. razreda.
Izmotavanje ili ne svuda u svetu takve nekretnine vrede daleko manje...slobodno proveri
 
goxy63":2zi6sh5g je napisao(la):
A zamisli jos genija isplanira projekat i skolu 50 do 100m od groblja sa pogledom na groblje i naplacuje 1400e/m2 za stanove (Novo bezanijsko groblje) ili Ruzveltova 1600e/m2 (Novo groblje). Ignjata Joba Voždovac (Centralno groblje)...
Ako su po tebi oni idjoti koji su to projektovali sta smo onda mi koji smo te stanove kupili?
Gde je to skola u Ignjata Joba? Tu nedaleko postoji vrtic i takodje je to promasaj apsolutni da se vrtic pravi na takvom mestu....
Ti brate mozes da kupis i sa pogledom na groblje ako ti ne smeta, verovatno si znao da je tamo groblje pa si i kupio ja to ne bih platio nikad.
Evo danas sam gledao (posto trazimo stan) projekat Sunnyvillea i kod njih se nigde ne pominje groblje :D
Ali odes tamo i pitas ih sta je tu gore oni kazu zelena povrsina, a kad ih pitas kakva onda kazu groblje....hahhaha ja im samo kazem znate sta, srecno :D
Taj sto je to projektovao je MAGARAC, a to sto tebi ne smeta u to ne ulazim....ima svakavih ljudi

Ja ti govorim za skolu na Bezanijskoj kosi, a ne u ignjata... Naravno da mi ne smeta groblje kao ni svim ljudima iz tog naselja i onima koji zive sirom Beograda, a i ti ces kad tad tu doci ma koliko ti bezao od istog. :)

Vise mi smetaju ljudi kao ti koji otvore ovde nalog da bi rekli da je naselje pored groblja i da ti tu nikada ne bi kupio... A sta mislis da niko drugi ovde to ne znam ili si dosao da se pohvalis kako si ispao pametan i nisi kupio stan, a projektanti majmuni, a izgleda i mi zajedno sa njima?

Ja ceo zivot zivim na NBG-u u blokovima do Save gde su cene otisle do 1500e/m2 u raspalim zgradama i ulicama gde voze kao da si na autoputu, nemas gde da parkiras i odlucio sam se za Sunnyville i ovo je u pravom smislu te reci banja za razliku od NBG-a...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Па јес стварно сад ај да лепо преместимо сва гробља негде где нема никог у кругу од километар типа иза Падинске Скеле да се прави места за још станова (најпресветије ствари икад, Бог их благословио!!1!1111!!).

Стварно држава да покрене неки пројекат где би одређенима било лепо плаћено да оду што даље. Ај ћао, кмекавци нам не требају
 
Vise mi smetaju ljudi kao ti koji otvore ovde nalog da bi rekli da je naselje pored groblja i da ti tu nikada ne bi kupio... A sta mislis da niko drugi ovde to ne znam ili si dosao da se pohvalis kako si ispao pametan i nisi kupio stan, a projektanti majmuni, a izgleda i mi zajedno sa njima?

Mislim da tebi smeta nesto drugo a ne ja posto ja kazem ono sto misli 90% ljudi a ti si kako god okrenes "manjina" jer mali broj ljudi nema problem sa grobljem....
Ja nisam ovde otvorio nalog kako bih rekao nesto lose nekome i slicno, jednostavno sam tamo gledao stan a gospoda koja prodaju stanove prvo ne pominju nigde na sajtu taj "mali" detalj oko groblja koje je na 50m od najblizih zgrada, onda kad odem takodje na moje pitanje sta je gore kazu "zelena povrsina" a tek kad ih pitam kakva to zelena povrsina i gde joj je prilaz da pogledam oni kazu onako stidljivo "pa to je znate groblje" :D

Ja sam ispao pametan za sebe jer NIKAKO ne bih zeleo ziveti pored samog groblja a to sto si se ti nasao uvredjenim ili sto si se eto zaebo pa sad tamo vamo....sta cu ti ja covece!?
Tvrdim da taj koji je to projektovao nije dorastao zadatku jer je nesumljivo to da ce mnogi ljudi kao ja izbegavati lokaciju, a to je poslovno gledano PROMASAJ

ps
Zasto nekretnine pored groblja vrede +20% manje? To zbog magaraca majmuna ili....? :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=646352#p646352:3c4k2898 je napisao(la):
SRBO » Sre Avg 07, 2019 9:52 pm[/url]":3c4k2898]Па јес стварно сад ај да лепо преместимо сва гробља негде где нема никог у кругу од километар типа иза Падинске Скеле да се прави места за још станова (најпресветије ствари икад, Бог их благословио!!1!1111!!).

Стварно држава да покрене неки пројекат где би одређенима било лепо плаћено да оду што даље. Ај ћао, кмекавци нам не требају

Nije red da se groblja premestaju vec da se stanovi ne prave tik uz njih.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=646589#p646589:13dq8je1 je napisao(la):
goxy63 » Čet Avg 08, 2019 2:47 pm[/url]":13dq8je1]
Vise mi smetaju ljudi kao ti koji otvore ovde nalog da bi rekli da je naselje pored groblja i da ti tu nikada ne bi kupio... A sta mislis da niko drugi ovde to ne znam ili si dosao da se pohvalis kako si ispao pametan i nisi kupio stan, a projektanti majmuni, a izgleda i mi zajedno sa njima?

Mislim da tebi smeta nesto drugo a ne ja posto ja kazem ono sto misli 90% ljudi a ti si kako god okrenes "manjina" jer mali broj ljudi nema problem sa grobljem....
Ja nisam ovde otvorio nalog kako bih rekao nesto lose nekome i slicno, jednostavno sam tamo gledao stan a gospoda koja prodaju stanove prvo ne pominju nigde na sajtu taj "mali" detalj oko groblja koje je na 50m od najblizih zgrada, onda kad odem takodje na moje pitanje sta je gore kazu "zelena povrsina" a tek kad ih pitam kakva to zelena povrsina i gde joj je prilaz da pogledam oni kazu onako stidljivo "pa to je znate groblje" :D

Ja sam ispao pametan za sebe jer NIKAKO ne bih zeleo ziveti pored samog groblja a to sto si se ti nasao uvredjenim ili sto si se eto zaebo pa sad tamo vamo....sta cu ti ja covece!?
Tvrdim da taj koji je to projektovao nije dorastao zadatku jer je nesumljivo to da ce mnogi ljudi kao ja izbegavati lokaciju, a to je poslovno gledano PROMASAJ

ps
Zasto nekretnine pored groblja vrede +20% manje? To zbog magaraca majmuna ili....? :D

Ti bi "covece" za pocetak mogao da pocnes da koristis Google Maps ukoliko nisi upoznat sa nekom lokacijom (to govorim i na konto lokacije na kojoj si ziveo do skoro), a ne da ocekujes da ce ti neko reci "Dobar dan, ovo je nas projekat Sunnyville, a iznad je groblje". Ako su ti cene pored groblja manje, a ti onda svrati do Bezanijske kose i kupi mi jedan stan na 50m od groblja od 900e/m2, a i sebe casti jednim.

Ja sam se zaebo jedino iz razloga sto sam uopste pokusao da ti ukazem da su na drugim lokacijama cene kvadrata vece i ako su pored groblja. Energoprojektovom promasaju ostalo 50 stanova. Privatnik rasprodao dve zgrade i vecinu onih koje ce biti gotove dosta kasnije, a ti i dalje tvrdis da je to po tebi promasaj. Pri tom covek kupio stan u naselju Stepa Stepanovic. :lol: Moram ti priznati da ti je to bio pun pogodak!

Od mene dosta. Iskreno mi je drago sto necemo biti komsije i nastavi da budes pametan, za sebe.
 
Ti bi "covece" za pocetak mogao da pocnes da koristis Google Maps ukoliko nisi upoznat sa nekom lokacijom (to govorim i na konto lokacije na kojoj si ziveo do skoro), a ne da ocekujes da ce ti neko reci "Dobar dan, ovo je nas projekat Sunnyville, a iznad je groblje". Ako su ti cene pored groblja manje, a ti onda svrati do Bezanijske kose i kupi mi jedan stan na 50m od groblja od 900e/m2, a i sebe casti jednim.

Ja sam se zaebo jedino iz razloga sto sam uopste pokusao da ti ukazem da su na drugim lokacijama cene kvadrata vece i ako su pored groblja. Energoprojektovom promasaju ostalo 50 stanova. Privatnik rasprodao dve zgrade i vecinu onih koje ce biti gotove dosta kasnije, a ti i dalje tvrdis da je to po tebi promasaj. Pri tom covek kupio stan u naselju Stepa Stepanovic. :lol: Moram ti priznati da ti je to bio pun pogodak!

Od mene dosta. Iskreno mi je drago sto necemo biti komsije i nastavi da budes pametan, za sebe.

Sta je pisac hteo da kaze time "govorim i na konto lokacije na kojoj si ziveo do skoro" ?
Sta sa Google Maps? Jel to tzv Sunnyville nije na 60m od groblja? Koji ce mi q Google Maps kad sam se sam popeo da vidim sta je iznad i koliko daleko, ja bio tamo bacho nisam zevao na Google ...dali mi ovi "sunchani" da se udjem u objekat i vidim sa najviseg sprata "divan pogled" na groblje :D
Cene pored groblja su svugde manje to je cinjenica, mislim nebulozno je negirati nesto sto je ocigledno....tebi se bacho bas smrklo kad za dan tvrdis da je noc :D
A tebi ako se ne pise brate ne pisi jel te tera neko pa mi to navodis "od mene dosta..." boli me bre patos za to.
Svasta neshto pishe ovuda, jos malo pa ce poceti ljudi da tvrde kako je stan pored groblja pozeljna stvar, navedi bayo u oglasu, ma u naslovu
"stan 3.0 pent house sa pogledom na groblje" :D
 
Гокси ! ? ! Пази да ти црна мачка случајно не пређе пут. Да не устанеш случајно на леву ногу !Петком немој нигде да излазиш,а ако је још тринаести,немој ни на посао да идеш. Који си ти сујеверан човек. Олади мало са тим твојим погледима и објашњењима, Унесто да си верник,ти си сујеверан и смета
ти гробље.Не можеш чак ни да га видиш,а камоли шеташ по њему,одмараш душу и тело и видиш да је свет пролазан и утешиш себе ако си некад без разлога тужан.Све је то саставни део живота и не плаше се гробља многи као ти.
Сви смо ми знали где је гробље,за разлику од тебе,који си морао да питаш,па смо .НАМЕРНО купили баш ту стан,због других повољности и нико се није зајебао,како ти у твом ишчашеном уму мислиш. Да си прочитао све постове од почетка,видео би да то никог не тангира,чак смо се и з***** на ту тему.Гробље је саставни део живота и ја као верник сваке Недеље идем на литургију у храм св. Јована Милостивог,који се налази у склопу гробља,јер немамо ближи храм(за сада,плац је већ купљен) Не мисле сви као ти.
 
Bravo za repliku.
Moram da Vam kazem da sam primetila onaj miris od đubrenja njiva o kom ste pisali. Prethodna 2 dana se osetilo ali u celom potezu od Despota Stefana do nas.
Verovatno je nanosilo od preko Dunava.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647334#p647334:2176fqmj je napisao(la):
BobLat » Sub Avg 10, 2019 6:49 pm[/url]":2176fqmj]Гокси ! ? ! Пази да ти црна мачка случајно не пређе пут. Да не устанеш случајно на леву ногу !Петком немој нигде да излазиш,а ако је још тринаести,немој ни на посао да идеш. Који си ти сујеверан човек. Олади мало са тим твојим погледима и објашњењима, Унесто да си верник,ти си сујеверан и смета
ти гробље.Не можеш чак ни да га видиш,а камоли шеташ по њему,одмараш душу и тело и видиш да је свет пролазан и утешиш себе ако си некад без разлога тужан.Све је то саставни део живота и не плаше се гробља многи као ти.
Сви смо ми знали где је гробље,за разлику од тебе,који си морао да питаш,па смо .НАМЕРНО купили баш ту стан,због других повољности и нико се није зајебао,како ти у твом ишчашеном уму мислиш. Да си прочитао све постове од почетка,видео би да то никог не тангира,чак смо се и з***** на ту тему.Гробље је саставни део живота и ја као верник сваке Недеље идем на литургију у храм св. Јована Милостивог,који се налази у склопу гробља,јер немамо ближи храм(за сада,плац је већ купљен) Не мисле сви као ти.
Jel ovo bila neka psihoanaliza ili klasicna zaebancija?
Ja sam mislio da je ovo forum namenjen nekretninama i slicno tj gradjevini a ovde vidim psihologe i dzangrizave koji se zaebase kupujuci nekretninu pa sad to brane pricajuci kako nocu sija sunce... ja pomenuh kako i sta se meni desilo a vi skacete ko popareni jbt.
Nit sam sujeveran nit plasljiv kad je rec o tim stvarima, a vernik jesam i nemam ja problem sa grobljem vec sa stanom/kucom pored groblja.
Naprosto ono sto ne ide ono ne ide, gde je dom tu je mesto za odmor i opustanje, mesto koje vecini normalnih ljudi odgovara nije tamo gde se ljudi sahranjuju i slicno. Mesto za dom je bar na normalnoj udaljenosti od recimo bolnice, groblja, bucnih saobracajnica i slicno...
Groblje nije sastavni deo zivota jer se na groblju ne zivi vec se tamo dovlace mrtvaci, mozda si mislio da je smrt deo zivota sto jeste ali nije njegov sastavni deo vec krajnji.
Odvedes devojku na pice u sred groblja i kazes joj "dovedoh te ovde jer je ovo sastavni deo zivota, ajmo da prvimo decu preko ovog mermera pokojnog Milojka...." verujem ako je morbidna bice sve super a ako nije... :D
 
E da nam je blizina groblja najveći problem gde bi nam kraj bio..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647445#p647445:2fuenbzt je napisao(la):
AndUp » Ned Avg 11, 2019 12:44 am[/url]":2fuenbzt]E da nam je blizina groblja najveći problem gde bi nam kraj bio..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja pomenuh groblje a ovi skocise kao popareni, i kao kad se pijan uhvati plota....
Slazem se ovde je jos veci problem sama daljina od grada, m2 je preskup ako se to uzme u obzir i ne bi trebao prelaziti nekih 800-900eur sto je na nivou Borce iako je ovde bolji prilaz gradu, nema mosta....
A ja kako god stan ovde ne gledam i zbog groblja, previse minusa za ovu lokaciju a malo pluseva, daleko i samim tim skupo.
Inace ovaj investitor cini mi se ima jos jedan kiks i to tamo na Kanarevom brdu, ne mogu nikako da prodaju stanove ....
 
Sunce ti! Covek se 10 postova raspravlja s' ljudima o naselju u kome nece kupiti stan i zasto je njihova investicija bez veze.
Prvo je bilo groblje sada je daljina od centra (6km), a onda i cena.
Ustvari on sve vreme prica o tome zasto nece kupiti ovde stan... jbt car :D
Drz' se ti East side-a. Tu ce ti biti totalno mesto za opustanje. Nema guzve, smoga... Tamo ti je top. 5,5 km od centra, nema groblja i cena je tricavih 500e po kvadratu veca, a i proverena je ekipa: "Kompaniju čine ljudi okupljeni 2017. godine na zajedničkom poslu: snažna podrška realizovanju dobrih projekata u građevinarstvu i arhitekturi od ideje do “ključa u ruke”." Tako da ne moras da brines ovi nemaju kikseva sigurno jer nista nisu ni radili pre ovoga :D
 
@Kole, da necu kupiti stan a nisam rekao da je bilo sta bezveze vec da je magare pravilo projekat (moje misljenje) a to sto neko voli ovo ili ono nije bezveze i ja to nisam rekao.
Ako napisem jos 2-3 posta ima da te preteknem stoga ne vidim svrhu pominjanja broja postova, nisu godine u pitanju vec postovi....
Sta i gde je 500eur po m2? Pa to nije ni u Borci :)
Ja rekoh da necu uzeti zbog groblja a samu daljinu od centra sam bio sopreman da zanemarim a sad sam je pomenuo kao jos jedan minus ako se uzme u obzir cena m2 0D NEPUNIH 1300eur za ono sto je mene zanimalo dok nisam priupitao sta je tu gore pa mi sunchica rece zelena povrsina koja je zapravo groblje :D
Energoprojekt koji ovo radi je sve osim pouzdanog investitora, citajte malo o njima nije to tesko....firma nije ono sto je nekad bila, daleko od toga sto ne znaci da su ovi objekti lose vec da covek samo treba da se malo bolje informise oko ovog projekta.
Moje skromno misljenje je da projekat ovog klibra nije valjano uradjen jer je za tu investiciju lako mogla da se nadje bolja lokacija u ovom predgradju Beograda. Svi koji rade u prodaji znaju da groblje nije pozeljna lokacija
 
@goxy63 East side je skuplji 500e po m2 od Sunnyville-a. Mene je cena po kvadratu izasla 1100e/m2 posle povracaja PDV-a, zajedno sa podrumom.

Sto se tice Energoprojekta slazem se da to nije firma koja je bila ranije, daleko od toga, ali takodje taj isti Energoprojekt visokogradnja pravi "Beograd na vodi", Ada Mall, Park 11, Navigator... U sustini sve projekte gde su cene do 5 puta vece https://energovg.rs/tipovi/projekti-u-toku/. Zavrsni radovi to je druga prica...

Ajde mi nadji bolju i blizu nekretninu centru za ove pare. Ja sam stan jurio skoro godinu dana.
Prvo sam gledao Zemunske kapije koje su oko 1400e prizemlja i potkrovlja ostali spratovi jos vise. Onda sam razmatrao Bezanijsku kosu. Tamo je oko 1300e/m2, plus ulaganje od minimum 10000e. Novogradnja: Gledao kraj bulevara minimum 1450e/m2. Altina 1100 bez kanalizacije, sa kanalizacijom 1200/ 1300, Ledine od 1100... Stigao sam i do Krnjace 1200e.

Evo prosto ukucaj u halo oglasima cena do 63000 sa pdv-om, da nije prizemlje i potkrovlje od 52m2, od dvosobnih pa na dalje i reci mi sta ce ti izbaciti i koju ce ti lokaciju izbaciti. Naravno svi bi hteli da budemo na nekim top lokacijama, ali je meni za pare koje sam imao i mogao da priustim ovo bila i ostala najbolja opcija.

Lokacija mi je super. Do posla mi treba do 30 minuta (do Terazije), cak sam od blokova putovao duze i kad zavrse radove u despota, bice jos brze. Onda jos kad zavrse prvu liniju metroa iz Mirijeva, za najvise godinu, dve :D i istorijski most preko Ade Huje koji je vec odavno trebao da bude gotov, a nisu ga ni poceli...
Mirno je, tiho je sto ce se naravno brzo promeniti, ali ne u toj meri kao sto je bilo na NBG-u gde sam celu noc imao tramvaje i autobuse, a ponekad i zurke iz susedne kafane. Naravno ima i svoje mane. Brdo koje se sliva, nesrecno resenje za garaze kada je veca kolicina vode... ali stvarno mislim da ce se ovaj kraj dosta razvijati i dace Bog da ti pisem za 5 godina i da je cena 3000e/m2 ;)
 
@Kole, cisto sumnjam da je Energoprojekt glavni izodjac tamo a da su ugrabili koji poslic u to ne sumnjam jer na takvim mestima i najlosija firma moze da nadje mrvice i uzme koji dinar.
To sve o cemu ti pricas kad je rec o cenama manje vise stoji, ja licno smatram da je recimo Borca za nijansu losija lokacija od ovoga, i to pretezno zbog mosta a tamo je m2 700-800eur.
Po meni East Side vredi koliko je skuplji bss kao i Aviv koji je malo i jeftiniji jer im je lokacija daleko bolja a nema ni groblja (koje meni smeta) u neposrednoj blizini.
Za 20-30 god to i mozda bude kako kazes, bilo bi lepo, ali treba to doziveti jer svi znamo kako se stvari u ovoj zemlji ili gradu razvijaju.
Vi koji ste tamo ja vam zelim sve najbolje, samo rekoh sta se meni ne svidja i zasto se nisam odlucio za tu lokaciju
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647825#p647825:ia15ww64 je napisao(la):
goxy63 » Pon Avg 12, 2019 9:39 am[/url]":ia15ww64]@Kole, cisto sumnjam da je Energoprojekt glavni izodjac tamo a da su ugrabili koji poslic u to ne sumnjam jer na takvim mestima i najlosija firma moze da nadje mrvice i uzme koji dinar.
To sve o cemu ti pricas kad je rec o cenama manje vise stoji, ja licno smatram da je recimo Borca za nijansu losija lokacija od ovoga, i to pretezno zbog mosta a tamo je m2 700-800eur.
Po meni East Side vredi koliko je skuplji bss kao i Aviv koji je malo i jeftiniji jer im je lokacija daleko bolja a nema ni groblja (koje meni smeta) u neposrednoj blizini.
Za 20-30 god to i mozda bude kako kazes, bilo bi lepo, ali treba to doziveti jer svi znamo kako se stvari u ovoj zemlji ili gradu razvijaju.
Vi koji ste tamo ja vam zelim sve najbolje, samo rekoh sta se meni ne svidja i zasto se nisam odlucio za tu lokaciju
Брте,које глупости ти пишеш. Поредиш Крњачу,Борчу и Овчу,са овим ексклузивним насељем ! ?! Видим да нниси београђанин,чим ниси знао где се налази гробље,али за нас старе београђане,град се завршавао са Калемегданом,одакле смо имали леп поглед на реке,шуме и њиве и те далеке дестинације,које нисмо сматрали за Београд(земунци су нешто посебно)На Нови Бгд. смо се некако и навикли,али на смрдљива ча-ча-ча.насеља,без канализације,не можемо никако.И дан данас тамо кад сам немам осећај да је то Београд,јер шта се тамо значајно налази да би смо морали да идемо тамо ? Можда сутра ,кад би се тамо изградио национални стадион,нови просторни зоо врт,или зграда опере,али сад је стање такво да у тим баруштинама фале само крокодили.Овде код нас на брду је ако ниси знао,температура 4 степена увек нижа,него доле у подножју и лети и зими. За ратлику од Сарајева или Зенице,који су у долини и немогу да дишу од магли и смога,ми овде удишемо савршено чист ваздух. ( Додуше ових дана мало смрдљив,због других привремених ствари) Константно пирка ветрић,за разлику од центра,да неможеш свећу да запалиш без неког заклона у било које доба године и то сви знају,који су имали прилике да долазе овде на гробље.
Пре него што је овде било гробље,ВМА је овде вршила испитивања и дошли су до закључка да ту постији ружа ветрова,исто као изнад Радан планине и хтели су ту да подигну своје истурено одељење за плућне болеснике-санаторијум,али нису могли да се договоре са власницима парцела око цене,које су онда скупље продали за гробље.
Иначе,кад се све сагради као што треба-прошири сланачки пут у више трака,изгради петља и мост код Роспи Ћуприје,изгради се цело насеље од 25000 становника,школа,пијаца,обданиште итд.изгради се веза са смедеревцем и нишким путем,среди Ада Хуја,као Ада Циганлија, биће то једно од најлуксузнијих насеља у Београду,боље од Белвила.Још кадузмемо у обзир да су најскупљи квадрати неколико км око станица метроа,а прве две линије ће почињати управо на Ада Хуји. Ада Хуја-Железник(преко Макиша) и Ада Хуја -Земун Поље. шта има онда да ти причам.Можда ти мислиш да ,али кад ће то све да буде,али да ти кажем да је већ одлучено да изградња петље и моста и проширење сл пута,мора да крене најкасније до 21 год,због опасности по људе и околину Панчевачког моста,који је скроз пропао и сасвим зарђао,да су почеле већ да му отпадају металне конструкције саме од себе и да делимичне реконструкције као до сада не долазе у обзир,већ мора да се скроз затвори што пре и детаљно обнови да би био као нов.Пошта је Пупинов мост прилично далеко он не може да буде алтернатива,па су решили прво да се изгради нови мост и приступни путеви,па онда да се затвара панчевац. Толико о томе и да ми будемо живи и здрави још дуго,дуго година,па да се онда чујемо и видимо ко се за****,а ко није.

а
 
Ovaj Goxy63 je ocigledno otvorio nalog ovde da iz nekog razloga minira ovo naselje. Ne razumem, vama se ne svidja naselje i to je ok, svako ima pravo na svoje misljenje, ali cemu ubedjivanje i ovoliko miniranje. Sta trazite vi na ovom forumu ako niste ili ne zelite da kupite ovde stan? Pogledali ste robu, procitali komentare, ne svidja vam se, super cao zdravo! Ili ste zaludni i imate previse slobodnog vremena ili radite za konkurenciju neku nebitno. Takodje, ne znam samo sa kog sprata ste videli groblje, kad je iznad brdo, pogled je ili na Dunav, ili na susednu zgradu ili na brdo!
 
[/quote]
Брте,које глупости ти пишеш. Поредиш Крњачу,Борчу и Овчу,са овим ексклузивним насељем ! ?! Видим да нниси београђанин,чим ниси знао где се налази гробље,али за нас старе београђане,град се завршавао са Калемегданом,одакле смо имали леп поглед на реке,шуме и њиве и те далеке дестинације,које нисмо сматрали за Београд(земунци су нешто посебно)На Нови Бгд. смо се некако и навикли,али на смрдљива ча-ча-ча.насеља,без канализације,не можемо никако.И дан данас тамо кад сам немам осећај да је то Београд,јер шта се тамо значајно налази да би смо морали да идемо тамо ? Можда сутра ,кад би се тамо изградио национални стадион,нови просторни зоо врт,или зграда опере,али сад је стање такво да у тим баруштинама фале само крокодили.Овде код нас на брду је ако ниси знао,температура 4 степена увек нижа,него доле у подножју и лети и зими. За ратлику од Сарајева или Зенице,који су у долини и немогу да дишу од магли и смога,ми овде удишемо савршено чист ваздух. ( Додуше ових дана мало смрдљив,због других привремених ствари) Константно пирка ветрић,за разлику од центра,да неможеш свећу да запалиш без неког заклона у било које доба године и то сви знају,који су имали прилике да долазе овде на гробље.
Пре него што је овде било гробље,ВМА је овде вршила испитивања и дошли су до закључка да ту постији ружа ветрова,исто као изнад Радан планине и хтели су ту да подигну своје истурено одељење за плућне болеснике-санаторијум,али нису могли да се договоре са власницима парцела око цене,које су онда скупље продали за гробље.
Иначе,кад се све сагради као што треба-прошири сланачки пут у више трака,изгради петља и мост код Роспи Ћуприје,изгради се цело насеље од 25000 становника,школа,пијаца,обданиште итд.изгради се веза са смедеревцем и нишким путем,среди Ада Хуја,као Ада Циганлија, биће то једно од најлуксузнијих насеља у Београду,боље од Белвила.Још кадузмемо у обзир да су најскупљи квадрати неколико км око станица метроа,а прве две линије ће почињати управо на Ада Хуји. Ада Хуја-Железник(преко Макиша) и Ада Хуја -Земун Поље. шта има онда да ти причам.Можда ти мислиш да ,али кад ће то све да буде,али да ти кажем да је већ одлучено да изградња петље и моста и проширење сл пута,мора да крене најкасније до 21 год,због опасности по људе и околину Панчевачког моста,који је скроз пропао и сасвим зарђао,да су почеле већ да му отпадају металне конструкције саме од себе и да делимичне реконструкције као до сада не долазе у обзир,већ мора да се скроз затвори што пре и детаљно обнови да би био као нов.Пошта је Пупинов мост прилично далеко он не може да буде алтернатива,па су решили прво да се изгради нови мост и приступни путеви,па онда да се затвара панчевац. Толико о томе и да ми будемо живи и здрави још дуго,дуго година,па да се онда чујемо и видимо ко се за****,а ко није.

а
[/quote]
Ovde nije rec o naselju vec o nekoliko zgrada od kojih su dve ili tri tik uz groblje.
Mislim da vecina beogradjana i ne zna tacno gde je ovo groblje jer je rec o periferiji Beograda za koju mnogi i smatraju da nije deo Beograda. Ja sam odrastao na vozdovcu a verujem stariji sam od vecine vas ovde ali sad nije rec o tome.
Kad je rec o vazduhu bolje da ne diskutujemo jer ocigledno bas ti koji delis epitete znas malo o Beogradu....gde se ono nalazi Pancevo i koji vetrovi duvaju ka Beogradu
A ostatak tvog posta "bla bla truc, sta bi bilo kad bi bilo, i slicno"
Ja rekoh odustao od razmisljanja o stanu tamo zbog groblja ponajvise a onda zbog daljine kao i Energoprojekta
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=648334#p648334:36rtfp5t je napisao(la):
mapet » Uto Avg 13, 2019 7:41 pm[/url]":36rtfp5t]Ovaj Goxy63 je ocigledno otvorio nalog ovde da iz nekog razloga minira ovo naselje. Ne razumem, vama se ne svidja naselje i to je ok, svako ima pravo na svoje misljenje, ali cemu ubedjivanje i ovoliko miniranje. Sta trazite vi na ovom forumu ako niste ili ne zelite da kupite ovde stan? Pogledali ste robu, procitali komentare, ne svidja vam se, super cao zdravo! Ili ste zaludni i imate previse slobodnog vremena ili radite za konkurenciju neku nebitno. Takodje, ne znam samo sa kog sprata ste videli groblje, kad je iznad brdo, pogled je ili na Dunav, ili na susednu zgradu ili na brdo!
Pa ja mogu isto tako reci da tebe placaju ti "shunchani" kraj groblja zar ne?
A i sam si lepo definisao besmisao tvog posta
"svako ima pravo na svoje misljenje"
Pa u cemu je onda problem, to sto neko ima negativno misljenje? Ja rekoh razmisljao o naselju, odustao zbog daljine, Energorpojekta a groblje je definitivno znacilo da me ovaj tzv Sunnyville ne zanima vise. Onda se pojavise ovi koji pricaju kako je stan pored groblja sjajna stvar pa mi bilo interesantno da pisem :)
Mi smo gledali juznu stranu zbog sunca a to nije ka Dunavu vec pravac groblje i gledali sto vecu spratnost.... baci pogled naziru se delovi groblja bar sam ja video iz jednog ili dva stana pod krovom, u shali pitah sunchanu agenticu jel ima narikacha a ona umrla od smeha
Ja mislim da je moje misljenje tebi trn u oku, zasto je to tako?
 
Ovih dana se prilicno aktivno radi na ciscenju padine ispred zavrsenih zgrada. Zna li neko da li pocinje sredjivanje tog dela?

Pozdrav
 
Komsija iz Sunnyville-a kaze da pripremaju teren za nove radove. Navodno ce da se rade zgrade u bloku ispod.
I navodno decije igraliste.
 
Vrh