Šta je novo?

"BW Magnolia" - Beograd na vodi

Београд на Води, BW MAGNOLIA - Зида се Први Спрат


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nzSZfyAav1o[/youtube]
 
Београд на Води, BW MAGNOLIA - Ради се Плоча за Први Спрат


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OjybW_wBRdU[/youtube]
 
Данашња слика:



Слике од пре неколико дана:







 
Pogled na tu Magnoliju iz Karađorđeve kroz Simpo i dolazni peron.
acf2edc1e7be8164d1ea86b54227810b.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Tj pogled na ono sto je ostalo od dolaznog perona posto je srušen
 
Ja da imam stan na strani koja gleda na most mislim da u životu ne bih zavese razmakao, pošto bi mi ljudi sa mosta videli svaki kvadratni santimetar stana...
 
Privatnost je problem kod vecine stambenih zgrada. Ja ne znam kako bi mogao da zivim a da me neko stalno moze posmatrati. Trenutno zivim u kuci sa dvoristem, jedan komsijski prozor gleda ka nama i uvek imam osecaj da neko stoji i gleda sta radim. Ne mogu da zamislim da zivim u na primer west 65 ili u bilo kojoj zgradi. Mada mislim da magnolija ne bi trebala da ima izrazen toliko taj problem, osim u zoni blizu mosta.
 
drugo je kada te neko gleda sa 5 metra i sa 20-50... pogotovo danju, jos ako su prozori malo zatamljeni pa se dobije i efekat ogledala onda bojazni sa te daljine nema. Nocu doduse postoje zavese ili roletne...
 
provlači se već nekoliko puta tzv opravdani strah od narušene privatnosti u stanovima koji su okrenuti ka mostu. ja mislim da je tu dijagnoza jasna-paranoja. dajte ljudi, molim vas, tu se odvija saobracaj, zar zaista mislite da će u zoni gde se odvija saobracaj neko imati vremena, priliku pa i volju rizikujuci život praktično-da skreće pogled na prozore i posmatra stanare i sve njihove ćoškove, slično je i sa biciklistima. postojaće tu pojas visokog zelenila, od žbunastog do drvenastog rastinja, verovatno još neki parkovski mobilijar. ovi koji grade stanove racunali su na sve to.
 
Most ce prelaziti pjesaci i biciklisti ne samo vozila ...
 
pa dobro, čak i tako, svi će oni prelaziti most. posmatranja i znatiželje ima uvek i svuda. Koliko ljudi danas u Beogradu sme da potpiše da u svom domu ima apsolutnu privatnost. to je stalni problem. Da vidimo prvo kakva rešenja ce primeniti po pitanju zaštite privatnosti stanara. Inače, ja i za ovaj objekat mislim, kao sto mislim i za prethodne, da će udomiti ljude koji već imaju najmanje jednu stalnu nekretninu i tesko da će nekome ovo ovde biti jedina adresa. ne verujem da ce neka mlada porodica uloziti ogroman novac bas ovde da se skućila i podizala decu. i ove ce stanove kupovati novokomponovana elita, biznismeni koji vec imaju stan ovde, stan tamo, oni koji će iznajmljivati stanove i tako dalje. malobrojni će biti oni kojima će ovo biti jedina adresa. Niko se u ovim stanovima neće toliko dugo zadrzavati da bi slučajne poglede prolaznika uopšte i registrovali
 
Znaci ovo ce biznismenima biti potencijalno dupla investicija. Jednima ce naplacivati iznajmljivanje stan-na-dan, a drugima da gledaju show kroz prozor.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=639926#p639926:xn6v4h9v je napisao(la):
Nightfall » Sre Jul 17, 2019 4:01 pm[/url]"]Znaci ovo ce biznismenima biti potencijalno dupla investicija. Jednima ce naplacivati iznajmljivanje stan-na-dan, a drugima da gledaju show kroz prozor.
[/qu

moguće da ste u pravu. nisam razmisljao u tom pravcu
 
Трећи спрат је готов с ове стране:







Рекламна макета изложена у ТЦ "Ада":











.............................

Приземље ТЦ "Ада":

 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=619391#p619391:2qczqlwn je napisao(la):
Dr.Back » Ned Apr 28, 2019 10:25 pm[/url]":2qczqlwn]Covek koji zeli da kupi stan oko kog ce se nalaziti gradilista narednih deset godina mora biti tezak mazohista.

Covek koji se brine sto ce nekom drugom oko doma biti gradiliste ustvari zavidi sto on tamo ne moze da kupi stan.
 
Ovo ispade najlepša i najhumanija zgrada u celom BnV.
Čak je i unikatna, ne poseduje bliznakinju.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Oni ce ovo zavrsiti do sl leta nece most ni poceti da grade. Zao mi je sto ce verovatno usvinjiti fasadu prasinom kad budu poceli da grade most.
 
@ Archangle
Zaista lepe slike na svim temama o BnV!

Hvala!
 
Vrh