Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Izvinjavam se, ne razumem vezano za provajdera, u svakoj novogradnji ce se cekati dok ne udju povezu sve itd. Svakako bih cekao na SBB i dva meseca ako treba :)
 
sebring":3qcwz7xb je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647897#p647897 je napisao(la):
unedfined » Pon Avg 12, 2019 1:30 pm[/url]":3qcwz7xb]Hoću sutra da im dovodim kupce za Tri Nove (inače može se na APR naći preduzeće "Gornji Grad II doo")... Asset Management firma koji radi sve sem upravljanja imovinom.

Sinoć smo supruga i ja šetali krajem, jer smo bili zainteresovani za ovaj projekat, međutim, naleteli smo na zatvoreno gradilište.

Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 1


Kod mene na Zvezdari ima dosta ovakvih gradilista...krenuli su da zatvaraju...ali brzo se to skloni uglavnom...zatvaraju ona gradilista gde investitor krene sa ulaskom u ciscenje parcela pre dobijanja sbih dozvola...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=651278#p651278:1uz8xp0u je napisao(la):
sebring » Sre Avg 21, 2019 10:29 pm[/url]":1uz8xp0u]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647897#p647897:1uz8xp0u je napisao(la):
unedfined » Pon Avg 12, 2019 1:30 pm[/url]":1uz8xp0u]Hoću sutra da im dovodim kupce za Tri Nove (inače može se na APR naći preduzeće "Gornji Grad II doo")... Asset Management firma koji radi sve sem upravljanja imovinom.

Sinoć smo supruga i ja šetali krajem, jer smo bili zainteresovani za ovaj projekat, međutim, naleteli smo na zatvoreno gradilište.

Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 1

file.php

file.php

file.php


Tri nove se ne rade u Gornjogradskoj, nego u Novogradskoj. Gornjogradska je dve ulice dalje....
 
Problem sa "Tri Nove" je što su se požurili i nemaju građevinsku dozvolu , koju nemaju jer je odbijena jer su žurili pa nisu ni blizu predali kompletan projekat i svu dokumenaciju...
 
Dobar dan komsije! Jel ima neko info sta ce se desiti sa stranom kod Nike? U mejlu su mi rekli da ce rasveta i rampa biti zacrseni do kraja meseca ali jos uvek nema nicega. Takodje, na trotoaru kod L3 je polomljen saht poklopac i pokriven parcetom neke daske. Sada nije problem jer se vidi ali kada padne sneg neko moze ozbiljno da se povredi. Kome bi ovo mogli prijaviti?
 
Komšije,

Mali update vezano za povraćaj PDV-a.
Svratio sam malo pre do PU na Tošinom bunaru da proverim status našeg predmeta (soba 115 na I spratu). Zahtev smo predali 31.07. i još uvek se čeka rešenje tj. treba da ga donese žena koja je na odmoru do ponedeljka. Sreća pa se nalazi u gomili u kojoj je “potpuna dokumentecija”.

Eto kažu da budemo još malo strpljivi i da će brzo to biti završeno.

Veliki pozdrav
 
Komsije, jeste li primetili da su se vec malo okrnjili/isprljali zidovi od unosenja stvari :( I tek ce.

Sta cemo sa tim? Sredjujemo naknadno mi stanari?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=651569#p651569:yjromseg je napisao(la):
Bobo » Čet Avg 22, 2019 12:48 pm[/url]":yjromseg]Komsije, jeste li primetili da su se vec malo okrnjili/isprljali zidovi od unosenja stvari :( I tek ce.

Sta cemo sa tim? Sredjujemo naknadno mi stanari?
Tužna sudbina svake nove zgrade. Ili ćemo umotati bar ulaze u karton i stiropor ili krečenje nakon završetka useljenja :(
Ja nemam auto i nisam siguran da ću svoj stan uspeti da sačuvam od unošenja stvari, ne može se rolna kartona od 20 kila na leđa od Padine do Zemuna :(

Inače, da li neko zna za način da se lift regularno zadrži na spratu sa otvorenim vratima? Nema zasebnog dugmeta za zaustavljanje a ima tajmer i nakon nekog vremena počinje da pišti i zatvara vrata bez obzira da li je neko u njima. Što dalje znači da će nekome kada tada majstori izgubiti živce sa liftom i krenuti stepeništem da se i ono polupa...
 
Komšije, da li ste videli ponude "profesionalnih upravnika" u ulazima? Čini mi se da je do kraja avgusta neki rok za registrovanje stambene zajednice.
 
Iskreno se molim da će se među stanarima pojaviti neki penzionisani advokat ili slično voljan da se bavi time.

Tek tako prihvatiti prvog koji se ponudio je apsurdno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Videh u sanducetu reklamu za neke stolare, Vil se zovu. Jel radio neko nesto kod njh?
 
Svako svoju pricu prica.... :kafa:

Da dodam da sse zidic i rasveta prave skoro mesec dana i danas evo jos jedan ravnajuci sloj dodaju... Ali tuzno jr sto ce zardinjere biti postavljene na zidic koji ima svega 40cm sirinu... Nema nista od zelenila sa Nikine strane...
Ostali smo prevareni i mislim da smo se povukli bez bitke....
 
Fatma":2i2foxj2 je napisao(la):
Svako svoju pricu prica.... :kafa:

Da dodam da sse zidic i rasveta prave skoro mesec dana i danas evo jos jedan ravnajuci sloj dodaju... Ali tuzno jr sto ce zardinjere biti postavljene na zidic koji ima svega 40cm sirinu... Nema nista od zelenila sa Nikine strane...
Ostali smo prevareni i mislim da smo se povukli bez bitke....
Gde dodaju taj ravnajuci sloj?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
persida":2343j38u je napisao(la):
Fatma":2343j38u je napisao(la):
Svako svoju pricu prica.... :kafa:

Da dodam da sse zidic i rasveta prave skoro mesec dana i danas evo jos jedan ravnajuci sloj dodaju... Ali tuzno jr sto ce zardinjere biti postavljene na zidic koji ima svega 40cm sirinu... Nema nista od zelenila sa Nikine strane...
Ostali smo prevareni i mislim da smo se povukli bez bitke....
Gde dodaju taj ravnajuci sloj?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Valjda na zidic? Prevareni smo naravno, a o zujanju ventilacije iz kuglane da nepricam... U stanu nam zuji kao u elektrani!

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Hocu reci da prave zidic visine ni pola metra i svega sirine 40tak cm preko mesec dana. Danas mu dodaju novi sloj, valjda zavrsni ravnajuci i kaze majstor na njeg idu zardinjere sa cvecem.

To nama nista nece znaciti, saksija sa cvetom visine 30cm... Bolje da zakacim saksiju na terasu i u nju da gledam.

Gde je bre obecano zelenilo?
 
Komsije,

Moze mala pomoc. Znam da je ova tema bila u ranijim postovima, ali ne mogu da nadjem.

U kuhinji treba da kupim bojler, pa mi treba info jel imamo sa 2 ili 3 cevi?

Hvala unapred


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652327#p652327:3tla6nbz je napisao(la):
jovicic84 » Sub Avg 24, 2019 10:12 am[/url]":3tla6nbz]Komsije,

Moze mala pomoc. Znam da je ova tema bila u ranijim postovima, ali ne mogu da nadjem.

U kuhinji treba da kupim bojler, pa mi treba info jel imamo sa 2 ili 3 cevi?

Hvala unapred


Sent from my iPhone using Tapatalk
Trebalo bi da možeš da biraš, samo je jedan dovod, hladne vode. Prelivni je sa tri, akumulacioni tj. pod pritiskom sa 2 cevi. To posle uslovljava i izbor slavine.
 
Mene je majstor zbunio sopstvenim neznanjem uveren da kao nisko montažni mora prelivni i da mora sa tri, sada sam već uzeo slavinu tako mi nema nazad, ne baca mi se novac.

Za one koji tek kupuju, da ti biraš hoćeš li "običan" niskomontažni bojler ili pod pritiskom, pod pritiskom je naravno skuplji i većih gabarita. Onda u odnosu na to se bira slavina sudopere. Obični prelivni, tri cevi, pod pritiskom dve cevi.
 
Bojleri pod pritiskom su par hiljada skuplji od običnih, ali nude daleko veći izbor slavina koje su uglavnom i jeftinije od onih sa tri cevi.
 
DzoniL":3v43wyaq je napisao(la):
Bojleri pod pritiskom su par hiljada skuplji od običnih, ali nude daleko veći izbor slavina koje su uglavnom i jeftinije od onih sa tri cevi.
Pa i nisu skuplji, termorad sa prohrom kazanom od 10l za visoki pritisak je 6500. Kakav god da birate izbegavajte modele sa plastičnim kazancetom da se spasite potencijalne muke izlivanja i štete koje mozete napraviti sebi i drugome losim izborom jeftinih bojlera.

Pozdrav...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652513#p652513:3j6bqsl9 je napisao(la):
Dule.BGD » Sub Avg 24, 2019 6:37 pm[/url]":3j6bqsl9]
DzoniL":3j6bqsl9 je napisao(la):
Bojleri pod pritiskom su par hiljada skuplji od običnih, ali nude daleko veći izbor slavina koje su uglavnom i jeftinije od onih sa tri cevi.
Pa i nisu skuplji, termorad sa prohrom kazanom od 10l za visoki pritisak je 6500. Kakav god da birate izbegavajte modele sa plastičnim kazancetom da se spasite potencijalne muke izlivanja i štete koje mozete napraviti sebi i drugome losim izborom jeftinih bojlera.
Pozdrav...
Neka iskustva sa staklokeramičkim kazanima?
 
Pozdrav svima,

Pitanje za komšije koje imaju dvoiposobne stanove...

Da li je neko od Vas uspeo da “uglavi” dve mašine u kupatilo i na koju foru? (mašinu za pranje i posebno mašinu za sušenje veša).

Gledao sam malo pre 2u1 i sve su mi onako bezveze... one dobre koštaju i do 1000 EUR.

Prosto ne mogu da verujem da ni u toaletu a ni u kupatilu koja zajedno imaju 7 m2 nema mesta.

Dajte neku ideju ako je imate ili ako je neko možda “budžio bojler” na drugi zid.

Hvala unapred,
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=652894#p652894:1qucs2gw je napisao(la):
Johnny84 » Ned Avg 25, 2019 9:17 pm[/url]":1qucs2gw]Pozdrav svima,

Pitanje za komšije koje imaju dvoiposobne stanove...

Da li je neko od Vas uspeo da “uglavi” dve mašine u kupatilo i na koju foru? (mašinu za pranje i posebno mašinu za sušenje veša).

Gledao sam malo pre 2u1 i sve su mi onako bezveze... one dobre koštaju i do 1000 EUR.

Prosto ne mogu da verujem da ni u toaletu a ni u kupatilu koja zajedno imaju 7 m2 nema mesta.

Dajte neku ideju ako je imate ili ako je neko možda “budžio bojler” na drugi zid.

Hvala unapred,
Eventualno, nisam premeravao ali kombinovanjem mašine sa vertikalnim punjenjem i standardne za sušenje možda može da se uglavi.
 
Kod nas može da stane samo jedna, kombinovana. Dvostrano orjentisan stan. Sto se cena tiče, one bolje nisu ispod 80000. Koliko sam se informisala, najviše preporučuju LG.
 
Vrh