Šta je novo?

Naselje Vojvode Vlahovica

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=644243#p644243:4uhp4j7p je napisao(la):
Garfild » Sre Jul 31, 2019 10:20 pm[/url]":4uhp4j7p]Naselje mladih ljudi pod kreditima.
Bas tako, ovo je skola koju nece zaboraviti :D

Ja sam ziveo oko 30god u naselju Brace Jerkovic i secam se da smo se kao klinci igrali na tim poljima koja su uglavnom bila mocvarna a ostatak je bio pod kukuruzima i nesto malo pod zitom.
Ukratko sve negde tamo od onog Shop and Go'a pa sve dole do potoka treba zaobici u sirokom luku zbog podzemnih voda sto bez velikih investicija i dosta rusenja nikad nece biti reseno znaci pisi propalo. Covek je dole negde pri dnu kupio 20 ari placa i tu napravio viilu od 500000eur, sad je iznajmljuje nekim nesretnim arapima, njih je tamo bar 50 u toj vili i kad prodjes imas utisak kao da je izbio rat i samo sto se ne pripuca. Septicke jame sa vrha tu dole kod te vile nadiru i kad opece sunce taj "mio" miris je naprosto nezaboravan.
Gornji delovi nemaju taj problem ali sami prilazi i neuredjenost dovode vozace do ludila, pa cak ni normalan autobus ne moze gore da izadje vec onaj mini bus izlazi gore a unutra .... ma komedija
Dakle, ovo naselje je klasican primer neuredjene drzave i nepostovanja propisa i zakona. Ako nekome zelite da opisete kroz sta je prosla ova nesretna drzava u proteklih 40god dovedete ga ovde i prosetate
Ovde kvadrat ne vredi ni 500eur, verujte mi na rec
 
Au ljudi, ja ni jednu lepu rec ne vidoh ovde. Ja vec drugi put dolazim da gledam stanove u ovom naselju, konkretno deo oko kruznog toka. Fali zelenila, previse zgrada(a gde danas u Beogradu nije prenatrpano?), e sad sto se ulica tice, jeste to usko, ali dobro, malo stepljenja. Ja cak i nisam imao neki problem sa mimoilazenjem. Zgrade deluju kvalitetno. Gledao sam Ledine, Altinu, Visnjicku Banju, ovo mi je ipak vise privuklo paznju. Za taj budžet do 70ak h, kuda? A da je to pristojno sa ženom i sa decom.
 
Sta ces za skolu? Da idu autobusom svaki dan ili da ih vozis. Gde ce da se igraju? U naselju nema igraliste... Za 70 h nadjes nesto na Belim vodama, Vidikovcu, mnogo bolje resenje
 
Bukvalno bilo gde drugo, bežati glavom bez obzira iz Veljka...
 
Slažem se, živeo sam tamo godinu dana i pobegao glavom bez obzira, ono je jezivo... Nema ni jedno jedino drvo a kamoli park, svaki trotoar je parking pa moraš sa decom na ulicu.

Uličica koja vodi u naselje je znala pri svakoj kiši da poplavi, ne znam dal su sad to sredili...takođe i mimoilaženje dva auta ok, dva kamiona kad se zaglave sećam se da sam jednom kasnio na posao... Itd
 
Naselje ima mnogo mana, ali postoje i brojne prednosti, u poredjenju sa npr. Ledinama, Belim Vodama.
 
Ja iskreno nisam video koje su, osim postojanja kanalizacije, što bi trebalo da je normalno u 2019 godini.
 
Беле воде су појам за Војводе Влаховића. Улице под правим углом, паралелне (а исто брдовито попут Војводе Влаховића), са нормалном ширином, тротоаром, свом потребном инфраструктуром, вртићем, школом, продавницама и солидним јавним превозом.
 
Zakazali smo za sledecu nedelju gledanje par stanova u novogradnji, na altini i plavim horizontima, vredi li ici uopste?
 
Bele vode su Beverli hills za Veljka Vlahovica. Iz Zarkova sam, a sestra mi je kupila stan u Veljku i mogu da poredim. Bele vode normalan prevoz, miran kraj, ogroman park, skola, pijaca, siroke ulice, parking mesta koliko volis. Ne znam koja je mana Belih voda osim udaljenosti od grada. Moj kum je sada gledao u zgradi desetak godina staroj trosoban stan od 70 m2 za 67000. Uknjizen 1/1. Mnogo bolja prica od Veljka.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657644#p657644:1omo3xp9 je napisao(la):
Vekco » Pet Sep 06, 2019 5:40 pm[/url]":1omo3xp9]Zakazali smo za sledecu nedelju gledanje par stanova u novogradnji, na altini i plavim horizontima, vredi li ici uopste?
Naravno da vredi, sve ima svoju cenu i kupca... Ja bih npr pristao da nemam kanalizaciju i trotoar za nekih 50k za 100kvm u tom kraju... Isto tako bih živeo lagano u veljku za nekih 70k u 100kvm...ali investitori ne dele moje mišljenje pa sam otišao dalje :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657417#p657417:3c7mxklr je napisao(la):
Vekco » Thu Sep 05, 2019 11:55 pm[/url]":3c7mxklr]Au ljudi, ja ni jednu lepu rec ne vidoh ovde. Ja vec drugi put dolazim da gledam stanove u ovom naselju, konkretno deo oko kruznog toka. Fali zelenila, previse zgrada(a gde danas u Beogradu nije prenatrpano?), e sad sto se ulica tice, jeste to usko, ali dobro, malo stepljenja. Ja cak i nisam imao neki problem sa mimoilazenjem. Zgrade deluju kvalitetno. Gledao sam Ledine, Altinu, Visnjicku Banju, ovo mi je ipak vise privuklo paznju. Za taj budžet do 70ak h, kuda? A da je to pristojno sa ženom i sa decom.


Razmisli obavezno o Pančevu, ima tamo finih stanova za oko 70 hiljada, infrastruktura u fulu, imaš sve što ti treba, daleko prijatnije okruženje za porodicu, a centar Bg-a je na 20-25 min van špica, a preko Pupinovog mosta i NBG-Zemun još +10-15 min (dugoročno će biti još bolje izgradnjom mosta kod Ade Huje, završetkom obilaznice, uspostavljanjem Bg voza), tako da je bolje povezan sa celim gradom nego mnoga periferna naselja koja su deo urbane zone užeg Beograda.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657717#p657717:3g6o29mg je napisao(la):
Duk » 06 Sep 2019 22:22[/url]":3g6o29mg]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657644#p657644:3g6o29mg je napisao(la):
Vekco » Pet Sep 06, 2019 5:40 pm[/url]":3g6o29mg]Zakazali smo za sledecu nedelju gledanje par stanova u novogradnji, na altini i plavim horizontima, vredi li ici uopste?
Naravno da vredi, sve ima svoju cenu i kupca... Ja bih npr pristao da nemam kanalizaciju i trotoar za nekih 50k za 100kvm u tom kraju... Isto tako bih živeo lagano u veljku za nekih 70k u 100kvm...ali investitori ne dele moje mišljenje pa sam otišao dalje :)

Тротоар и канализација дођу пре или касније... зграде као од г*вана су проблем. Могу да гарантујем да у апсолутно свакој од тих демитуша се чује шапат са 2 спрата изнад.
 
Kupili smo stan u naselju. Mi smo zadovoljni, deluje da ce naselje lepo napredovati kroz par godina. Isli smo direktno kupovinu od investitora, bez agencije . Malo nas je omelo ovo vanredno stanje jer je stan konacno isplacen 15.marta,nakon toga je veci deo stao.
Moze li malo pomoc oko procedure i rokova, ne bih da zakasnim za bilo šta ? Prikupljam dokumenta za povracaj pdva, uveli smo struju, da li ja moram da prijavljujem porez ili kako to vec ide? Ako je neko voljan da malo pojasni tu proceduru oko administracije bio bih mu zahvalan.
 
Da li je moguce da ste kupuli stan u naselju Veljka Vlahovica poznatijem kao " ma to je ono gde plivaju fekalije po ulicama kad padne kisa"
 
Vrh