Šta je novo?

Privatni prevoznici

U subotu sam iskoristio priliku da ufotkam P42701 dok je cekao vreme na Vencu, radio na 71 :D

ZMlwrkR.jpg


ropXiZf.jpg
 
Redovna pojava kod tih Liaza :) Skoro da nema i jednog primerka kojem bar jedno staklo nije mrljavo, pa i puno vode usled gubitka vakuuma. Ne znam što se i uzimanju gradski autobusi sa duplim vakuum staklima. Jeste da je izolacija od spoljnih uticaja bolja, al opet su to gradska vozila gde se vrata otvaraju svaki čas, plus je i opasnost od manjih i većih oštećenja stalno prisutna. Arriva je jedina tražila nove autobuse sa duplim staklima, i za divno čudo, ni kod Neobusa, a i Ikarbusa nema mrljavih stakala, koliko sam mogao da primetim. Dal su prevoznici baš tražili da Liazi imaju vakuum stakla, ili su takvi uzeti sa lagera, ne bih znao. Obično je to opcija koja se doplaćuje, a činjenica je da će malo koji od naših privatnika spreman za veći trošak, pogotovu za nešto od čega i nema neke veće koristi.
 
Ћурдић на 501 а Лекон је од суботе преузео ТП-ов полазак на 502.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Jadni ljudi koji koriste 501...

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Што?Ћурдићеви минибуси су нови и радила им је клима летос за разлику од Аривиног сандука П40004 у којем је неизбежно гушење.
 
Што?Ћурдићеви минибуси су нови и радила им је клима летос за разлику од Аривиног сандука П40004 у којем је неизбежно гушење.
Док их не развале као МАЗ-ове 103...
Иначе, кад сам већ код Ћурдића, данас сам оседео чекајући 79-ку, чекао сам безмало 40 минута (смер ка Миријеву), прво се једна искључила и на њој је писало ,,У КВАРУ", потом је следећа била толико усардињена да нисам успео да уђем у њу, па сам тек после још додатних 10, 15 минута чекања ушао у трећу. Све три, наравно, Ћурдићеве. 35 и 79 дефинитивно најгоре двоцифрене линије у БГ.
Arriva je jedina tražila nove autobuse sa duplim staklima, i za divno čudo, ni kod Neobusa, a i Ikarbusa nema mrljavih stakala, koliko sam mogao da primetim.
Био је Необус #П40044 са 33-јке такав једно време...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=665444#p665444:348d3q77 je napisao(la):
Vinča307 » 01 Окт 2019, 14:04[/url]":348d3q77]Jadni ljudi koji koriste 501...

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Ми смо свакако јадни и са Аривом јер редовном П40004 није радила клима цело лето, па су возачи СВЕ ВРЕМЕ возили са отвореним вратима, писао сам ДЈП нису реаговали наравно. Нек се да линија ТП-у и решена ствар.
 
Да куцнем у дрво, рекао бих да су Темзе сређене, не знам да ли је још неко осим мене приметио да сада иду знатно спорије и умереније него пре, раније су шибале као луде...
 
Idu umereno, ali se ni ne vuku kao što su mnogi najavljivali. Inače su to stvarno dobra vozila, sto puta bolja od Bmc-a i šteta bi bila da ih nisu sredili.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Temse su meni lično prelepi autobusi, pogotovo prednji deo, ima neki Mečka šmek.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nisam bio siguran koja je linija
31be2303b886c6134693824fb1e71c8d.jpg


Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
dare":fpw233qk je napisao(la):
Nisam bio siguran koja je linija


Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
Možda je i jedna i druga

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Видех га на Крагујевачком путу. Можда је комбинован полазак.
 
P40062
adba5895eb74d13afa707487ddbbb114.jpg
19b5ebb4b866b9230ccb22afeb3b4b22.jpg


Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=668771#p668771:cgd350ol je napisao(la):
SplashBrotherBG » 10 Окт 2019, 22:17[/url]":cgd350ol]Zbog cega su sada privatnici na 401 i 402?
ГСП нема довољно аутобуса.
 
Nema šta 401 da traži u Savskoj. Ne verujem da je zbog taksista uopšte preusmerena da ide tuda negde, nema nikakve logike. Niti je privatnik, pogotovo ne zglobni bus, na toj liniji. Ovo je sigurno neka greška vozača, odnosno prevoznika.
 
Vrh