Šta je novo?

Relax diskusije

Pravi efekat "Internet pobuna" :lol:

Oblast 51: Propao juriš na čuvenu vojnu bazu

Od tri miliona zainteresovanih na Fejsbuku pre nekoliko meseci, ispred baze se pojavilo samo 75 ljudi.

Strah da bi hiljade ljudi moglo da upadne u Oblast 51 pokazao se kao neosnovan, pošto se ispred tajanstvene baze američke vojske pojavilo samo nekoliko desetina.

U junu je više miliona ljudi reagovalo na objavu na Fejsbuku u kojoj je bio poziv da se 20. septembra dođe u Nevadu i "vide vanzemaljci".

Ali niko nije pokušao da uđe u bazu, a samo je jedna osoba privedena i to zato što je vršila malu nuždu blizu kapije.

Decenijama već kruže glasine da se u Oblasti 51 nalaze dokazi o postojanju vanzemaljaca.

https://www.b92.net/bbc/index.php?yyyy= ... id=1593930
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RG9TMn1FJzc[/youtube]
 


2034808023.png
2034808023.png
2034808023.png
 
Почиње већ озбиљно да ме нервира дигитална неписменост наших дефинитивно добронамерних архонта. Тражиш просторни план Србије? Охохохо ево ти 300000000 страница текста и закона? А чекај оћеш графике карте итд? Под мач бато!
 
"Nisam oslobodilac! Oslobodioci ne postoje. Narodi oslobađaju sami sebe."
Erneso Guevara De La Serna


Moj drug o Če Gevari:

"Čea smatram modernim Isusom! Ne postoje plemenitije ideje od onh za koje se on borio i dao svoj život. Bilo je još mnogo ljudi koji su umrli za slične ideje ali oni, za razliku od Čea, nisu imali izbora. Če je imao izbor i opredelio se za žrtvu. Nešto slično kao Isus!"


Nešto slično kao milanobelgrade ;)
 
Problem nastaje kada u nekom momentu pomisli "narod to sam ja".
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=664533#p664533:2hqe5c6y je napisao(la):
Ksenija » 27 Sep 2019 09:21 pm[/url]":2hqe5c6y]"Nisam oslobodilac! Oslobodioci ne postoje. Narodi oslobađaju sami sebe."
Erneso Guevara De La Serna


Moj drug o Če Gevari:

"Čea smatram modernim Isusom! Ne postoje plemenitije ideje od onh za koje se on borio i dao svoj život. Bilo je još mnogo ljudi koji su umrli za slične ideje ali oni, za razliku od Čea, nisu imali izbora. Če je imao izbor i opredelio se za žrtvu. Nešto slično kao Isus!"


Nešto slično kao milanobelgrade ;)
file.php

Che je bio suprotno od Isusa. Koristio je drugi vid borbe a i sam je vrsio egzekucije. Ja ga smatram herojem zbog ideala za koje se borio i na kraju nastradao. Izjednacavanje Chea sa Isusom je pocelo onog trenutka kada su, da bi uverili javnost, prikazali fotografije nakon streljanja. Nag do pojasa, mrsav i iscrpljen, duga kosa i brada, rane... Poput starih renesansnih slika nakon skidanja sa krsta. Uz cuvenu "Guerrillero Heroico" fotografa Alberta Korde ti su prikazi Chea ostavili najsnazniji utisak na javnost.
 
@marone
"Slično" je slično a nikako isto. Kako god, meni je Če poseban ličio Isusu ili ne.
Svojevremeno sam veliki poster (crvena podloga sa likom Čea), smotala u divan abažur i, umesto zvezde, makazama formirala krst. Verovatno da to nije u redu ali meni je bilo i tada, a i sada bi.
Što se istorije tiče... vrlo sam spremna da kažem da - znam da ništa ne znam jer, pretpostavke nisu i istine a ja tragam upravo za njom. Da li ću istrajati skoro da i nije važno jer ima onih koji će (iza mene) nastaviti.
P.S. U meni vazda iluzije.
 
Skoro da sam se zaljubio. Ovako, sa slike. Ženski deo jedne jedinice Kurdskih boraca sa fronta.

 
Ja se ipak držim srpkinja .
Inače su i borci izvikani, ima ih skoro 40 miliona, a nisu uspeli da stvore državu...
 
Брука Српске православне цркве.
 
Da citiram slavnog komicara Dzordza Karlina.

"Zamislite koliko je glupa prosecna osoba. E pa polovina ljudi je gluplja od toga!"

Vi ovde predlazete da neko stavi sve troskove na papir, da ih analizira, da izvuce zakljucke, da ima disciplinu u trosenju. Srecno. Nego, posto pakla cigara?
(Anon, 1. novembar 2019 12:30)

# Link komentara https://www.b92.net/biz/komentari.php?n ... #k31605144
 
Шта је овде права цена, видим прво ово 1,47$ па онда ово доле 6000 дин, ништа ми није јасно.
72849d891e150913ace5a41368f38e48.jpg


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Prva cifra sigurno. Ovo drugo je neki popust, mada mi nije jasno kakav tacno. Takodje ti je free shipping, tako da samo ova gornja cifra od dolar i nesto (ova varijacija 1.55 - 1.79) je vjreovatno druga boja toga sto narucujes.

Svakako, kada odes u korpu i krenes da porucis, pisace ti koliko placas tacno.
 
To je malo čudno napisano, ali je u suštini da možeš da uzmeš kupone za tu prodavnicu i da uštediš na nekim stvarima toliko i toliko ako kupiš preko 6917rsd.
 
Први пут ћу узети нешто онлајн зато питам јер једва где има код нас дебела маска за телефон а и веома су скупе у односу на Алиекспрес.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ne obraćaj pažnju na sve to, kao što Svetlopis kaže, gledaj te cene odmah ispod slike i cenu dostave. A najbolje ti je da izabereš šta ćeš da kupiš, varijantu i način dostave i prikazaće ti cenu ukupnu. I možeš da odustaneš od kupovine. A dalje do same kupovine ima još nekoliko koraka.
Inače, na Aliju, a i generalno te jeftine maske, će ti doći na adresu za tri nedelje do mesec dana, pogotovo ako je besplatna isporuka. Retko kada dođe brže, samo zbog cene isporuke. Ostale stvari mogu stići brže, ali se računa uvek u nedeljama.
 
Sad treba biti srećan ako stigne do Nove godine, jer su standardne gužve zbog "akcija" i praznika...
 
Da, na to zaboravih, u ponedeljak je ta neka ogromna akcija sa velikim sniženjima, tako da, teško da će i do nove godine stići, pogotovo maska.
 
Kineska sniženja su ista kao i naša tj. prvo podignu cenu pa je onda kao spuste...
 
Vrh