Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Батице, теби свака част, али ја се слажем са свим овим коментарима. овим протестом сте навукли бес грађана за сва времена. овако је требало и са вама, а не да блокирате град две недеље. то је очигледно могло само ако сте у дослуху са неким на власти
 
Jesmo navukli bes protestom i blokadom.
Ali što nisu i njih hapsili kada su blokirali Grad,e sad što ih ima malo pa je to u malom obimu,to je nešto drugo.
https://www.blic.rs/vesti/beograd/petak ... da/ermbsj4
ZANIMLJIVO NEMA NI JEDNOG KOMENTRA,na protest
Nisu ih hapsili jer je protest prijavljen po zakonu,zna se ko je odgovorno lice,kojom trasom itd.
A što se tiče dosluha sa vlasti..
Organizuj određeni broj ljudi,prijavi protest,odredi odgovorne ljude,niko ti neće braniti...
E sad pitanje je samo da li će VLAST na taj protest reogovati ili neće i kad če reagovati.
Zašto je VLAST ćutala 12 dana na blokadu Grad,zašto nisu reagovali i odmah zvali na pregovore prvi dan,
sve se to moglo završiti prvog dana.Ali kako da glavni ispadne.....
Komentar na razna dešavanja i pisanja u medima..gde maloletnik vozio autobus
Evo komentara na ovaj tekst..jel to realno
http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74. ... nalac-FOTO

Zašto niko nije osudio CARGO vozače koji imaju dogovor da zovu HItnu pomoć,ako ih zaustavi Saobraćajni inspektor i hoće da im oduzme auto.Ne to nije STRAŠNO,jer oni nisu taksisti.

Komentari gde je maloletnik vozio autobus
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672218#p672218:3meivnwt je napisao(la):
srdjanprpa » Uto Okt 22, 2019 8:52 am[/url]":3meivnwt]Batice hoce se i ovo kaznjavati?

Samo ne znam jesam li pogresio temu, jel trebalo da ide u Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština
SwH2Rwg.jpg

JESTE TO JE...Bahato parkiranje, bahati vozač i malograđanština i TREBA GA DRASTIČNO KAZNITI.
Čak bi trebalo i tu sliku priznati kao DOKAZ i kazniti ga.
Od TAKVIH mi je muka,a posebno ako je taksista,NIJE TO MOJ KOLEGA
Da oni su bolji jel ovo nije bahato...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3g5Vo2PE9-g[/youtube]

SVE JE TO BAHATOST I TREBA IH KAZNITI
Ali Vi vidite samo jednu stranu......LICEMERNOST NA DELU...
 
Батице, вас бре саобраћајна не дира а најбахатији сте возачи у граду. Нема вожње а да барем једном не пресечете пуну линију. О осталим прекршајима да не говорим.
 
Jeste ima i takvih,slažem se,da smo baš najbahatiji e tu se ne slažem...da nas ne dira policija,nisi baš upravu.
Od 6500 taksista znam da ima svakakvih,nek 6000 vozi savršeno ispravno a onih 500 nek bude bahato,gotovo svi taksiati su bahati

Ali ako to isto uradi 10 onih koji nisu taksisti ti ćeš reći,gle bu****.
A kad to uradi jedan taksita to onda ostaje da su uradili taksisti
 
Pa dobro moraš i razumeti takav stav. Nije isto kad se bahati vozač amater i onaj kome je to profesija. Ipak svi vi imate i C kategoriju. Tako da kad neko od taksista napravi teži prekršaj, potpuno je normalno da se to mnogo više zapazi, pa čak i da je manji broj tvojih kolega u pitanju, o vama će se, neizbežno, stvarati jedna jako ružna slika.
 
Ne mogu da se ne slozim,u pravu si.
Ali zasto bahtost taksiste isticati,kao da sutra ne bi bilo i cargo vozaca koji su bahati,normalno kad bili legalni i u broju kao sto su to sada taksisti.
Nije bahatost u voznji pojava koju rade samo taksisti,nazalost kod nas je to opsta pojava bez obzira da li su to vozaci amateri ili profesionalci.
Svakako je tezi prekrsaj kada ga ucini profesionalni vozac.
 
....ono kada kazes policiji (3:00) `ajde ko je najaci od vas ovde jer i ja sam ucen da se bijem !!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4M95gEI4AIo[/youtube]

(pozajmljen snimak sa YT kanala)
 
Jos samo da upotrebe ovi policijsku silu da primoraju gradjane da koriste taxi, i pobedili su.

P.S. Ustvari bolje da se ne voze taxijem, bolje samo da plate, kao da su se vozili. :bash:
 
Pa morale su da izmere od njih dve cij je veci .... a to ume da potraje :lol:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672394#p672394:3irm57fj je napisao(la):
BATICA » 22 Oct 2019 01:14 pm[/url]":3irm57fj]Ne mogu da se ne slozim,u pravu si.
Ali zasto bahtost taksiste isticati,kao da sutra ne bi bilo i cargo vozaca koji su bahati,normalno kad bili legalni i u broju kao sto su to sada taksisti.
Nije bahatost u voznji pojava koju rade samo taksisti,nazalost kod nas je to opsta pojava bez obzira da li su to vozaci amateri ili profesionalci.
Svakako je tezi prekrsaj kada ga ucini profesionalni vozac.

Iz tvojih usta u božije uši.

Da se ukine monopol taksija, da se legalizuju ridesharing kompanije kroz novi zakon što pre i da ih bude brojčano koliko i vas, odnosno da se ukinu besmislena ograničenja i tarife pa da sami možemo da biramo prevoz i da li ćemo da se vozimo sa "profesionalcima" ili ne.
 
Malopre kod politike na stanici neke klinke 19, 20 godina, vidi se da se zure, prilaze taksiju, on momentalno izgovara fiksnu cenu unapred, one mu kazu mnogo je a on kao iz topa DOVIDJENJA
Klosar matori ofucani, uputio sam ih na cargo odmah, i treba da propadnu
 
Gore, prethodni....lose si to odradio. Ako si hteo vec pomoci !!

Trebao si ga pitati da li bi bio ljubazan da nakon zavrsene voznje izda i adekvatno napisan racun. Pa onda sa tim dokumentovanim dokazom dodjes npr. ovde.
Na ovim stranicama bi u jako kratkom periodu dobio: ime i prezime tog taksiste, broj dozvole i sve njegove podatke koji su ti potrebni da posaljes prijavu ka nadleznim sluzbama.

Time bi dobro delo ucinio svima, ali ovako, praznih ruku prica ostaje samo tvoja.
 
Citas li sta pise...voznja nije ni zapoceta, kakav racun
Sta u toj situaciji moze da se uradi? Kome da se prijavi i na osnovu cega? Mogu samo na blef da mu slikam taxi tablu i kao pretim prijavom, ali dzaba kad nemam nikakav dokaz, bio bih smesan sam sebi
 
Hhahha kakav je Pule car, daj kolegi da ih osisa ko ovce, da im naplati a one sa racunom ko ovce neka se ganjaju posle. A ovom baji sevaju muda, svaki po 20-30 prekrsajnih prijava.
 
Ja Vam ne pricam prazne reci da bih se sa necim sprdao. Dovoljno sam i u recima i u namerama ozbiljan.
Cenim ovaj forum, jer zaista okuplja ljude koji imaju, umeju i znaju sta da kazu.
 
Taksisti možda imaju i jaka leđa

Kad sednete u njihova kola, velika verovatnoća je da će vam se hvaliti avanturama sa ratišta, posebno u arkanovcima
Vrlo moguće da su se još tada dobro povezali sa strukturama današnje vlasti koje su odrastale na ulicama a potom i na ratištima.

Taksisti su uradili istošto i JSO 2001. Navodno su i oni imali lične i sindikalne zahteve, ali se kasnije ispostavilo da su razlozi bili čisto politički.
A svi znamo ko su i šta su oni. Osim onih koji namerno ne zatvaraju oči pred svim našim sivilom.
 
Ma i ono što je JSO uradio 2001. je ništa u poređenju sa ovom hohštaplerskom bandom.
JSO je blokirao samo jedan potez autoputa a saobraćaj preusmerio na izlaz pored.
I to u vreme kad je saobraćaja bilo 3x manje u Beogradu, odnosno kada bi morali da zatvore ceo jedan Mostar da bi se to zakrčenje osetilo širom grada, jer je bilo toliko manje vozila i tranzita.
1612445_16-05.jpg


A ovi licemerni hohštapleri su prvo blokirali ceo centar grada, pa pošto im ni to nije bilo dovoljno onda su pokušali da osakate i glavne prilazne puteve i pravce za ceo južni i istočni deo grada.
in9k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTVRjN01EQV8vNWQ5ZDFiNTkyM2Q0OTYyMzY2ZWFkYTQ1NjVmOTIyZWEucG5nkZMCzQLkAIEAAQ


To mi je samo po sebi bilo više nego dovoljan razlog da vidim o kakvoj se bandi radi i da ih trajno otpišem. Koliko su oni razumevanja pokazali prema nedužnim ljudima oko sebe, toliko će razumevanja dobiti od mene. NULA!
 
Znaci otpade dogovor ili su se dogovorile samo vodje za sebe licno, cim blic krece ponovo da reseta po taxistima. Mozda cilj protesta i nije bio dogovor.

Ja ih kuliram i dalje uspesno, nisam se vozio taksijem bar 6 meseci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ја не памтим када сам се задњи пут возио таксијем. има две године најмање
 
Zšto se kod nas ne sme osnovati car sharing firma? Bilo je pokušaja ali sve je to nestalo.
 
Vrh