Šta je novo?

NOVOGODIŠNJE OKUPLJANJE FORUMAŠA DECEMBAR 2019 - RESTORAN KOLARAC 21. DECEMBAR (SUBOTA) OD 18h

Novogodišnje okupljanje

  • 21. decembar (subota)

    Glasovi: 24 61,5%
  • 22. decembar (nedelja)

    Glasovi: 15 38,5%

  • Ukupno glasača
    39

Gorstak89

Higher intermediate
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Poruke
1.726
Pohvaljen
1.198
Lokacija
Krnjača
Grad uveliko okićen, vreme je da razmotrimo tradicionalno novogodišnje okupljanje forumaša BEOBUILD-a.

Navijam za neko pristupačno mesto a datum 21-22 Decembar
 
Može može, slažem se da su najbolji termini u decembru 21-22 (subota-nedelja).
 
Па умрла је зато што ће доћи стара екипа која долази годинама уназад а тренутно активни форумаши су гласни само на тастатури а кукавице за пиво и очи у очи :D
 
Oči - manje više, ali pivo kad si pomenuo... baš sam se nešto zajunačio :) :vops:
 
Nekako sam više za subotu 21. decembar u odnosu na nedelju 22. ili da opet postavimo glasanje.
 
de vam je drug Direktor ? Nema ga na forumu.
 
Čini mi se da je subota bolje rešenje, ali kako god većina odluči, dolazim obavezno.
 
Ako Zuma dodje igracu Zeimpekiko na stolu од zexland

За такву величину ... заборавите места попут Три шешира !
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=683882#p683882:26o390ee je napisao(la):
zexland » 28 Нов 2019, 20:14[/url]":26o390ee]@JohnnyLee - Ako Zuma dodje igracu Zeimpekiko na stolu :D tako da...

значи ништа од тога
 
Ако дођем, волео бих да попијем пиво са мојим најљућим противницима, Родригезом, Зумом и Солецаром, као што сам својевремено са Делијом попио и неколико пива.

Потпуно је друга димензија када уживо упознаш некога ко оштро заступа супротни став. Онда схватите обојица да се ваши ставови баш и не разликују и да је тастатура једно велико зло.

Јер на крају крајева, сви чланови овог форума деле исти сан - један бољи Београд за све нас.
 
Stef...

giphy.gif


giphy.gif
 
Postavio sam glasanje koje će trajati narednih nedelju dana

21. decembar (subota)
22. decembar (nedelja)

Ostaje da potvrdim lokaciju ali mislim da ćemo se i ove godine okupiti u Kolarcu.
 
Видећу да и ја дођем, али не гарантујем ништа, ако не буде фрке на послу
 
Subota je bolja varijanta,ipak se u ponedeljak radi, dolazim :)
Kolarac je odlican izbor da ne menjamo vec imamo Beobuild separe :sesir: :gobb:
 
I subota i kolarac odgovaraju, blizu kolarca ima jedan fantastičan tržni centar gde mogu da se parkiram :D
 
Trotinet možeš da parkiraš i u Kolarcu :p
 
Da da vreme je od 18h pa kako je ko u mogućnosti.
 
jeste al, ko dodje u 20h, naleteće na ladne ćevape ako ih uopšte bude :)
 
Vrh