Šta je novo?

NOVOGODIŠNJE OKUPLJANJE FORUMAŠA DECEMBAR 2019 - RESTORAN KOLARAC 21. DECEMBAR (SUBOTA) OD 18h

Novogodišnje okupljanje

  • 21. decembar (subota)

    Glasovi: 24 61,5%
  • 22. decembar (nedelja)

    Glasovi: 15 38,5%

  • Ukupno glasača
    39
Glasanje je završeno tako da ćemo se okupiti 21. decembra (subota) u restoranu Kolarac od 18h.
 
Drugari, ja sam se maltene samo zbog ove teme ulogovao na forum, posle nekoliko meseci, da vam pošaljem pozdrave iz Češke, gde sam se vratio studentskom životu. I da vas zamolim da popijete jedno i za mene, a može i koji ćevap koliko se sećam u Kolarcu su odlični.
 
Било је супер, лепо смо се испричал а време је брзо прошло.
Хвала Игору и екипи за све што чине, хвала и за поклон кишобран, супер је :gobb:

nNGNPxH.jpg
 
Hvala Igoru i KID-u na gostoprimstvu super smo se ispricali i proveli :sesir: :gobb:
 
Слабо сам фоткао, надам се да ће бити бољих фотки :)

jCwHvJF.jpg

XSoKpsm.jpg
 
Pozdrav svima koji su bili, žao mi je što sam u ZG ovaj vikend, inače bih svakako svratio.
 
Kao kazna nama koji nismo bili ostaje da nagađamo ko je ko na slici.Dobra ekipa,svaka čast za okupljanje.
 
Pozdrav za moju školsku drugaricu Aleksandru a i bivšu ministarku koju vidim na slici .
 
Bravo!, vidim nije falilo ljudi ! ;)

POZDRAV SVIMA!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=691429#p691429:372f9db6 je napisao(la):
Jankauskas » Ned Dec 22, 2019 2:55 pm[/url]":372f9db6]Pozdrav za moju školsku drugaricu Aleksandru a i bivšu ministarku koju vidim na slici .

Drago mi je da neko ko je bio u vlasti kao Prof. dr Aleksandra Smiljanić bude deo ovog foruma.

Drug Direktor nije bio ?
 
Tu je i drug Direktor samo se kamuflirao :p

Zaista je proletelo vreme uz sjajno društvo kao i prethodnih godina :gobb: :pob:
 
Како вам завидим на лепом дружењу, драги БеоБилдери. Надам се да ћу убудуће и ја моћи да вам се придружим.

Него, како би било да се ова окупљања одржавају бар још једном годишње. Рецимо, крајем јуна, пред летње одморе. Тад може да се заузме нека башта, па да терамо кера дубоко у ноћ.

Или да џумле одемо до Кошутњака, Авале или Калемегдана. :pob:

Само размишљам. :wink:
 
Већ је било таквих предлога и то би заиста и требало спровести у дело. Један јунски окуп и роштиљање.
 
Ima nas dosta po svetu, a obicno u to vreme su odmori, tako da bi zaista bilo lepo organizovati oko Vidovdana jos jedno druzenje :kk: Na krau krajeva druzenja nikad nije viska!
 
Vrh