Šta je novo?

Autobuska Stanica BAS(trenutna i novoplanirana na NBG)

Неће је бити. Добиће неколико перона на новом БАСу заједно са Ластром и Стрелом.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=687301#p687301:1sll0dho je napisao(la):
Armatura » Пон Дец 09, 2019 10:03 pm[/url]":1sll0dho]Cika Brano ne prijavljujes da su poceli da rade parking preko puta ove nove autobuske tacnije u Belvilu u takozvanoj rupi.
Inace planirano je zoniranje Belvila ali pre toga mora ulicae da predju u odrzavanje grada.
Да ме не прозивате бог локалне јаруге.
У суботу 7.децембра почели са ограђивањем "Балатона" новобеоградског. У понедељак су сви били запањени осим ПАУКА. Једно 5 возила паркинг сервиса је кружило по блоку и уклањало непрописно паркирана возила.
Слике су од 11.децембра али обзиром да ми је чистачица очупала USB кабл, за слике сте чекали набавку новог.
Поставише и таблу
Pogledajte prilog 4
Багер и булдожер скидају земљу и товаре у камионе.
Pogledajte prilog 3
Са друге стране поменути камиони довозе песак и један трактор и ваљак развлаче и равнају тај песак.
Pogledajte prilog 2
Довукли су цеви за канализацију.
Pogledajte prilog 1
На ћошку су почели да копају ровове, претпостављам за полагање цеви.
 
Очигледно је паркинг потребнији. Нова школа ће бити у ИМТу.
 
Šta te to čudi kada jednu pasarelu dve godine i više razvlačimo, a kraj radova ni na vidiku.
 
Копање је изгледа завршено. Сада лију бетонске шипове.
Pogledajte prilog 2
Има више од недељу дана како су довукли ову машину али се нису много померили.
Pogledajte prilog 1

Успут и сликица изградње паркинга поред аутобуске станице.

Овде се канда ради жешће него на Новом БАС-у.
 
Inace su na gradilistu parkinga slucajno presekli elektricne instalacije tako da je vrtic pored ostao bez struje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=689898#p689898:2ok5p0wc je napisao(la):
Nightfall » Uto Dec 17, 2019 3:11 pm[/url]":2ok5p0wc]Inace su na gradilistu parkinga slucajno presekli elektricne instalacije tako da je vrtic pored ostao bez struje.

Brzo su reagovali i sanirali kvar. Nepunih sat vremena nadam se da je tako bilo i u obdanistu.
 
Ništa novo. Čudo bi bilo da ne prtođe bez neke ne predviđene okolnosti.
 
Пар слика у пролазу. Баш су интензивирали радове.
 
Тек да одржимо континуитет.
Аутобуска станица споро напредује мада су јуче довели још једну машину за бушење.
Pogledajte prilog 1
Зато паркинг напредује.
Мислим да још треба да дигну нивелету за око 100-110 cm, барем судећи по шахтовима за кишну канализацију. Можда ме из перспективе 6. спрата поглед вара, али било би паметно да паркинг дигну барем на ниво коловоза како опет не би било језеро када падне киша.
 
Перспектива паркинга на два спрата се не види?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=692115#p692115:1ey0rika je napisao(la):
Čika Brana » Uto Dec 24, 2019 3:01 pm[/url]":1ey0rika]


file.php

Ovaj vrtić idealan da deca postanu asmatičari ili nešto još gore. Ne mogu da verujem da su ga smestili tik uz autobuski depo, uglavljuju im bukvalno pod prozor veliki parking i nastavak bulevari koji će tek imati veliki saobraćaj kad se otvori planirana autobuska stanice. :notok: :notok: :notok:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=692469#p692469:1bgk4k73 je napisao(la):
Žika » Сре Дец 25, 2019 5:49 pm[/url]":1bgk4k73]Ovaj vrtić idealan da deca postanu asmatičari ili nešto još gore. Ne mogu da verujem da su ga smestili tik uz autobuski depo, uglavljuju im bukvalno pod prozor veliki parking i nastavak bulevari koji će tek imati veliki saobraćaj kad se otvori planirana autobuska stanice. :notok: :notok: :notok:

Похвала за размишљање, али вртић је смештен на најмирнијем месту у Белвилу. Било која друга локација би била уз више саобраћаја. Добра ствар је што док су клинци у вртићу већина возила мирује. Јаругу су >90% користили запослени у БиБиСију (Белвил Бизнис Центар). Мислим да је неко на форуму рекао да је у плану да уместо аутобуског депоа буде депо за метро?
 
Жикин коментар ме је слудео па заборавих да налепим данашњу сликицу.
Не знам колико густо буше, али се не мрдају из оног ћошка.

Има некакве активности око стубова надстрешнице долазног перона.
 
Pored "bušenja" u tom "ćošku" se i betonira, tj. verovatno liju šipovi.
Vide se dve bušilice, ali i dve pumpe za beton kao i dva auto-mixera.

Trebalo bi videti u planu šta će da bude u tom "ćošku", možda zgrada.
 
Lepo je videti da se gradi stanica bez obzira što je na lošoj lokaciji, pogotovu za nas sa istoka Beograda. Bojim se da bez kružnih tokova saobraćaj u okolnim ulicama uopšte neće funkcionisati ali shvatam da je problem da se izgrade s obzirom da tramvaji prolaze kroz sve raskrsnice pa bi to moralo kao na Autokomandi da se reši.
 
Трамвају би било неупоредиво боље да су раскрснице око блока 42 кружни токови као на Аутокоманди. Овако дуго губе чекајући лева скретања.
 
Срећна Нова година!
Pogledajte prilog 2
Како је данашња видљивост таква да не могу да добацим погледом до улице, качим сликице од 31.децембра 2019.
Pogledajte prilog 1
На паркингу се ништа не догађа од понедељка.
 
i na kraju .... oce li i ovo biti ko Palilulski pijac ili ko Mikina stala s opradanjem render je jedno a realnost drugo... :laugh:


jedino sto vidoh ovde je ovo
 
Vrh