Šta je novo?

NOVOGODIŠNJE OKUPLJANJE FORUMAŠA DECEMBAR 2019 - RESTORAN KOLARAC 21. DECEMBAR (SUBOTA) OD 18h

Novogodišnje okupljanje

  • 21. decembar (subota)

    Glasovi: 24 61,5%
  • 22. decembar (nedelja)

    Glasovi: 15 38,5%

  • Ukupno glasača
    39
Ej super Vam je druzenje i super su fotke! Nadam se da cu i ja jednog dana moci da Vam se pridruzim! :)
ali moj dolazak ima jedan mali "contingency" a to je dolazak Zume! :D i onda smo u punom sastavu! :D

Salu na stranu super je sve. Nadam se da ce biti i ubuduce takvih okupljanja!
 
@врадовићу, ала сте лупили... па није Зума тај чије присуство ће да чини пуни састав. Шта је са Бендером Родригезеом, шта је са: spatiotecte, Жика, Солецар, Бумбарево брдо, Лаки, Шоми, Дошљак, Беки
smilie_ugly_327.gif
Траволта, Срђан, МираЦ, ЗвездаркаВрачарић, шта је са... ма...не могу више али једно знам, дубоко сте повредли моја танана осећања. :grand:

После свега:
Докле више конспирације?!
Мозак ми се распада као код најокорелије лото/комбинаторике. Једино што знам јесте то да је ту ИГОР и да ту није Југ Церовић/зидар. :D
 
Svim forumasima zelim dobro zdravlje i puno uspeha u 2020g :gobb: :sesir: :pob:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693276#p693276:25jgc633 je napisao(la):
Ksenija » 27 Дец 2019, 21:44[/url]":25jgc633]@врадовићу, ала сте лупили... па није Зума тај чије присуство ће да чини пуни састав. Шта је са Бендером Родригезеом, шта је са: spatiotecte, Жика, Солецар, Бумбарево брдо, Лаки, Шоми, Дошљак, Беки
smilie_ugly_327.gif
Траволта, Срђан, МираЦ, ЗвездаркаВрачарић, шта је са... ма...не могу више али једно знам, дубоко сте повредли моја танана осећања. :grand:

то је њихов проблем што не долазе

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693276#p693276:25jgc633 je napisao(la):
Ksenija » 27 Дец 2019, 21:44[/url]":25jgc633]После свега:
Докле више конспирације?!
Мозак ми се распада као код најокорелије лото/комбинаторике. Једино што знам јесте то да је ту ИГОР и да ту није Југ Церовић/зидар. :D

нема конспирације. ко је дошао, добро је дошао. и у давна времена ( :grand: ), када су бивали први окупи, долазили су исти људи, од којих добар део више није на форуму
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=695495#p695495:231okrsv je napisao(la):
JohnnyLee » Sub Jan 04, 2020 11:02 pm[/url]":231okrsv] нема конспирације. ко је дошао, добро је дошао. и у давна времена ( :grand: ), када су бивали први окупи, долазили су исти људи, од којих добар део више није на форуму
Џони, како нема конспирације, годинама живим у илузији да је нпр. Гоје онај проседи а милош.тро онај црнпурасти. Онда мислим, ГОЈЕ је млад и нема седе мада... што не би имао. :D И да не настављам даље, сви су ми у глави чак и онај Бекијев чуперак и ти, ЏониЛи. :D
Надаље, моја фанатичност се ту не заустаљвља. Дошљак, Букира, Саша и још понеки мора да су од оних са благим осмехом баш као и Гага, Вожд.
стф. је одлучан али местимично тако да би му брада од пет дана прилично одговарала. Дулеја... то је тек тешка мистерија 8)
Следеће окупљање не пропуштам, има да вас фотографишем све понаособ ако треба и кришом, али ћу ћутати.
Беобилду одана. :gobb:
 
Спацио, што ми се смејеш? Боље је да лупам главу на овој теми него о мосту на трави, зар не? То ће Бендеров љубимац већ да осмисли са све пузавицом. :wink:
 
Ma ne smejem ti se, samo mi je bila simpatična tvoja poruka. :)
 
хаха, баш је симпатичан опис форумаша. ако хоћеш да будеш сигурна ко је ко, мораш да дођеш. видећемо, можда буде и пролећни/летњи окуп
 
Ksenija najbolje bi bilo da dodjes na sledeci okup i upoznas forumase neces se pokajati :wink: :gobb:
Sto se tice procene kad su u pitanju Goje i ja malo si omasila :wink: ,nazalost Gaga,Bukira,Sasa i Vozd nisu bili na okupljanju ovom prilikom.
 
Vrh