Šta je novo?

ABlok - Blok 67a [ Stambeno poslovni kompleks | 137 000 m²]

MikiCodex, nisu svi kupci bas bili srecni, bilo ih je par koji su se javljali sa ne malim problemima bese iz 2. ili 3. faze,
cak su pominjali da ne mogu da ukjize stan jer jos nema upotrebne dozvole.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=692459#p692459:34uu37y7 je napisao(la):
mikicodex » Sre Dec 25, 2019 4:30 pm[/url]":34uu37y7]Primopredaja 4 faze pocinje u ponedeljak 30.decembra
Da li se zna šta je tačno prouzrokovalo malo kašnjenje primopredaje stanova?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=692461#p692461:2zo19aeq je napisao(la):
Prcha » Sre Dec 25, 2019 4:38 pm[/url]":2zo19aeq]MikiCodex, nisu svi kupci bas bili srecni, bilo ih je par koji su se javljali sa ne malim problemima bese iz 2. ili 3. faze,
cak su pominjali da ne mogu da ukjize stan jer jos nema upotrebne dozvole.
Naravno da mogu iako 3 faza jos uvek nema upotrebnu dozvolu, mozes i sam da proveris na KNWebu...
Pored toliko izgradjenih i useljenih stanova uvek se nadje da neko nije zadovolnan, ali kad se to uporedi sa drugim projektima taj broj je daleko manji...
Obicno ima nezadovoljnih koji ovde komentarisu ali ne kazu tacno cime su nezadovoljni i na sta zapravo imaju zamerke...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=692463#p692463:2birue0t je napisao(la):
Qwerasdzxc99 » Sre Dec 25, 2019 4:41 pm[/url]":2birue0t]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=692459#p692459:2birue0t je napisao(la):
mikicodex » Sre Dec 25, 2019 4:30 pm[/url]":2birue0t]Primopredaja 4 faze pocinje u ponedeljak 30.decembra
Da li se zna šta je tačno prouzrokovalo malo kašnjenje primopredaje stanova?
Par nedovrsenih dupleksa i zasad trave i zelenila...
Rade punom parom i zva icna primopredaja prvih stanova je zakazano za ponedeljak 30.decembra
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693260#p693260:3pp74gkf je napisao(la):
mikicodex » Fri Dec 27, 2019 10:03 pm[/url]":3pp74gkf]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=692461#p692461:3pp74gkf je napisao(la):
Prcha » Sre Dec 25, 2019 4:38 pm[/url]":3pp74gkf]MikiCodex, nisu svi kupci bas bili srecni, bilo ih je par koji su se javljali sa ne malim problemima bese iz 2. ili 3. faze,
cak su pominjali da ne mogu da ukjize stan jer jos nema upotrebne dozvole.
Naravno da mogu iako 3 faza jos uvek nema upotrebnu dozvolu, mozes i sam da proveris na KNWebu...
Pored toliko izgradjenih i useljenih stanova uvek se nadje da neko nije zadovolnan, ali kad se to uporedi sa drugim projektima taj broj je daleko manji...
Obicno ima nezadovoljnih koji ovde komentarisu ali ne kazu tacno cime su nezadovoljni i na sta zapravo imaju zamerke...

Zamenili ceo parket u mom stanu posle dosta rasprave i bezobraznih predloga za brze 'popravke' (opet uprskali ali bolje nego sto je bilo, imam fotografije ali da ne postavljam); prokisnjavanje svega i svacega pa nam i liftovi gaseni x puta; u garaze ulazi voda kroz zidove; nemamo upotrebnu dozvolu balkonska vrata i prozori nisu dobro postavljeni pa duva oko okova i uz samo drvo (postavili neki sundjercic u okove a odustali smo od vecih popravki jer vam svaki put sole pamet po 3 sata a nista ne urade); zidovi i plafoni pucaju (popravljali smo, ali se ponovo pojavi na drugom mestu mozda se i smiri na kraju); protivpozarni alarm se stalno aktivira zbog restorana kazu, pa kada stvarno bude pozar a svi ignorisali upozorenja... nije bas da su izlazili u susret i sredjivali sve kako treba nego vas prvo ignorisu a onda vam popuju dok vam se ne smuci ceo dan kao da ste vi zanovetalo koje ocekuje da sve bude kako treba. Ja sam mislila pogresno, da kada kupujete nov stan ne sme da prokisnjava - ma kakva da je kisa i da duva kada zatvorite prozore (alu/drvo kvalitet)

:violina:
 
Biljana_Dj":2iv6b3bb je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=693260#p693260 je napisao(la):
mikicodex » Fri Dec 27, 2019 10:03 pm[/url]":2iv6b3bb]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=692461#p692461 je napisao(la):
Prcha » Sre Dec 25, 2019 4:38 pm[/url]":2iv6b3bb]MikiCodex, nisu svi kupci bas bili srecni, bilo ih je par koji su se javljali sa ne malim problemima bese iz 2. ili 3. faze,
cak su pominjali da ne mogu da ukjize stan jer jos nema upotrebne dozvole.
Naravno da mogu iako 3 faza jos uvek nema upotrebnu dozvolu, mozes i sam da proveris na KNWebu...
Pored toliko izgradjenih i useljenih stanova uvek se nadje da neko nije zadovolnan, ali kad se to uporedi sa drugim projektima taj broj je daleko manji...
Obicno ima nezadovoljnih koji ovde komentarisu ali ne kazu tacno cime su nezadovoljni i na sta zapravo imaju zamerke...

Zamenili ceo parket u mom stanu posle dosta rasprave i bezobraznih predloga za brze 'popravke' (opet uprskali ali bolje nego sto je bilo, imam fotografije ali da ne postavljam); prokisnjavanje svega i svacega pa nam i liftovi gaseni x puta; u garaze ulazi voda kroz zidove; nemamo upotrebnu dozvolu balkonska vrata i prozori nisu dobro postavljeni pa duva oko okova i uz samo drvo (postavili neki sundjercic u okove a odustali smo od vecih popravki jer vam svaki put sole pamet po 3 sata a nista ne urade); zidovi i plafoni pucaju (popravljali smo, ali se ponovo pojavi na drugom mestu mozda se i smiri na kraju); protivpozarni alarm se stalno aktivira zbog restorana kazu, pa kada stvarno bude pozar a svi ignorisali upozorenja... nije bas da su izlazili u susret i sredjivali sve kako treba nego vas prvo ignorisu a onda vam popuju dok vam se ne smuci ceo dan kao da ste vi zanovetalo koje ocekuje da sve bude kako treba. Ja sam mislila pogresno, da kada kupujete nov stan ne sme da prokisnjava - ma kakva da je kisa i da duva kada zatvorite prozore (alu/drvo kvalitet)

:violina:
Izvini, to je za koji objekat?
Nadam se da će vam sve "ispraviti", ja posle ovoga ne bi baš preporučio nekome da kupuje tu stanove?

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Прошле недеље кад сам био у Весту 65 видео сам слике у мобилном телефону власника једног стана - више слика - поплављена оба нивоа подземне гараже у подруму Веста 65 из јуна ове године. Могуће је да их има и негде на интернету. На другом нивоу испод земље је било кола која су остала у (прљавој, замућеној) води, на првом је било више мокро него што је било воде. Службе одржавања и обезбеђења у Весту 65 се нису нимало прославиле тада - тек накнадно, кад је било касно, звали су власнике гаражних места да их обавесте о поплави ...
Не знам да ли и како су власници наплатили штету за поплављена кола. У становима није било штете.

Неко је на овом форуму после рекао да је вода тада продрла у све подруме на Новом Београду. Било би занимљиво сазнати да ли је то тачно, да ли се то десило само у новим гаражама с два нивоа испод земље, или и у обичним подрумима у старим зградама.
 
Konkretno, III faza. A sto se tice vode u garazama nije samo u junu voda pravila probleme.
 
Саша":no3c5tkj je napisao(la):
Прошле недеље кад сам био у Весту 65 видео сам слике у мобилном телефону власника једног стана - више слика - поплављена оба нивоа подземне гараже у подруму Веста 65 из јуна ове године. Могуће је да их има и негде на интернету. На другом нивоу испод земље је било кола која су остала у (прљавој, замућеној) води, на првом је било више мокро него што је било воде. Службе одржавања и обезбеђења у Весту 65 се нису нимало прославиле тада - тек накнадно, кад је било касно, звали су власнике гаражних места да их обавесте о поплави ...
Не знам да ли и како су власници наплатили штету за поплављена кола. У становима није било штете.

Неко је на овом форуму после рекао да је вода тада продрла у све подруме на Новом Београду. Било би занимљиво сазнати да ли је то тачно, да ли се то десило само у новим гаражама с два нивоа испод земље, или и у обичним подрумима у старим зградама.

West vec dugo muci muku sa curenjem u garazama. Kad kazem dugo mislim od prvog dana..
Meni su pokusali da saniraju takvo jedno curenje iz plafona nekim premazima ali mrka kapa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Capture.jpg


Kazete super mesto za zivot? 3000 evra dobra cena za kvadrat? Dobrooo, onda uzivajte :sesir:
 
Ovo je jedan od inteligentnijih postova koje sam video. Nema veze sto ce svi da se podavimo, neka ga d... ovi jer je kod njih skup kvadrat.
 
ftj":8sdwqlmc je napisao(la):
Ovo je jedan od inteligentnijih postova koje sam video. Nema veze sto ce svi da se podavimo, neka ga duvaju ovi jer je kod njih skup kvadrat.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=697508#p697508:1y0pfbko je napisao(la):
ftj » 11 Jan 2020 01:38 pm[/url]":1y0pfbko]Ovo je jedan od inteligentnijih postova koje sam video. Nema veze sto ce svi da se podavimo, neka ga d... ovi jer je kod njih skup kvadrat.

Ocigledno ste propustili poentu mog posta. Razni projekti se poturaju kao mesta koja nude visok kvalitet zivota i agresivnim marketingom uspevaju da ubede kupce kako je to zaista tako. Pokusavam da ukazem da kada neko planira idealno mesto za zivot svoje porodice treba da uzme u obzir i to sto se naselje nalazi na raskrsnici 2 prometna bulevara sa po 6 traka u jednom od najzagadjenijih delova Beograda. Poslovni prostor i apartmani za rentiranje su druga prica. Stepen zagadjenja ipak nije isti u svim delovima grada (Centar, NBG, Kosutnjak, Dedinje, Mirijevo), mada cemo se verovatno svi kolektivno podaviti ako se ovako nastavi.
 
Malo kasne sa useljenjem tako da jos uvek nisu podelili sve kljuceve. Lokale jos uvek ne iseljavaju. Kasnjenje od par dana nije problem. Jos uvek postoje nedostaci koje otklanjaju u hodu, a za zamerke i popravke u stanu su zamolili da regulisu od naredne nedelje jer imaju jos uvek stanova koje nisu predali pa su na tome nagazovani.
 
Jel zna neko zasto investitor ne prima placanje novog stana u drugim valutama osim EUR i RSD? Imam direktnu informaciju iz Deke da u drugim valutama ne mogu da platim stan.
 
Zato što u ovoj državi još postoje neki zakoni nacionalna valuta je dinar i jedina za plaćanje valjda dok cijene nekretnina mogu biti izražene u eurima i plative u eurima ili pak plative u dinarima po srednjem kursu NBS na dan plaćanja izmedju fizičkih i pravnih lica.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709093#p709093:12w9jlqr je napisao(la):
rsrx » Mon Feb 17, 2020 12:08 am[/url]":12w9jlqr]Jel zna neko zasto investitor ne prima placanje novog stana u drugim valutama osim EUR i RSD? Imam direktnu informaciju iz Deke da u drugim valutama ne mogu da platim stan.

Kako reče Direktor, u Srbiji je RSD zvanična valuta i jedino je njom dozvoljeno plaćanje,a jedini izuzetak šta je moguće platiti i direktno u EUR je kupoprodaja nepokretnosti i zakup nepokretnosti. Sasvim normalna stvar kao i u svakoj drugoj državi.

Moguće je za druge stvari u nekim slučajevima dati cenu u EUR, a da plaćanje bude u RSD po srednjem kursu ili kako se već dogovori ugovorom, ali tada svakako mora da bude plaćanje u RSD (kada nisu nepokretnosti u pitanju).
 
Vrh