Šta je novo?

Komunalna milicija (BELI)

Pogledaj malo penziće okolo, njihove prazne poglede, odeću koju nose. Da nema ljudi kao što je ova prodavačica, hodali bi goli i bosi po ulici. Ili da se obuku u Superdry-u i furaju Nike Air 95?
 
Na žalost, mnogo toga ima za analizu na ovom snimku.
I da, ovo je prosek Srbije, a ne mehur u kome živimo (naročito na društvenim mrežama)
 
Ma, ja iskreno previše kakim i kao nešto analiziram. Jednostavno, smešno mi bilo je kada ju je opalila, osetio sam neko zadovoljstvo. Nazovite me lošim čovekom ili kako god. Nadam se da je žena dobro.
 
Људи су кивни и осиромашени, а то је наша реалност ван Информера, Инстаграма, ИДЈ телевизије и Инфотопа.
 
Žao je i meni komunalne policajke ali zasluženo je vala dobila. Ako nju nije sramota da sirotinji otima hleb iz usta( a prodavačica je sigurno ne bi udarila da je kući imala drugi kofer gardarobe da proda) onda barem treba da zna joj se ovo može desiti.
 
ово је само резултат накупљеног беса грађана према комуналцима
 
Nakon legitimisanja (pribavljanja generalija) i samo blagog ne uspelog pokusaja privremno oduzetih stvari i predmeta
vec su ispunjeni svi uslovi za prijavu po mnogim stavkama ...

Nje bilo razloga za NEopravdano demostriranje nasilnog otimanja kofera od prodavacice
jer on nije opasan po zivot i zdravlje ljudi i okoline da se morao ,,oteti po svaku cenu,,
a sobzirom da se na snimku vidi da je isti spakovan i prodavac u odlasku . De fakto nije se nastavilo aktivno sa vrsenjem prekrsaja .

Osim toga
svi imaju sl. fotoaparat za slikanje pogresno parkiranih automobila ,
te bi sama fotografija bila dovoljan dokaz i u tom slucaju sam kofer nije nuzan za postupak kao obavezan dokaz

Ovako otvara se polje sa sijaset pitanja zasto je toliko insistirano na njemu
na primer
da je kofer i uzet , da li bi imao istu sudbinu kao hiljade bokseva cigareta koj su bas tako uzimani svercerima duz bulevara Aleksandra u ,,omo,, vreme
a retko kad je prijava protiv njih i podnosena a cigarete je izjedala madjikorama ....
Da se vratm ovom konkretnom snimku
Ja bih reko da je ovde na snimku zabelezeno da je bahatost udarila na bahatost
:sesir:
 
Ово је слика и прилика целог промашеног концепта комуналне милиције. Е сад, исправите ме ако грешим али ова нокаутирана милиционерка ми личи на ону бахату из прилога Н1 на претходној страни, а у истом су реону (Жарково, Видиковац). Искрено, кад видим овај снимак преиспитао бих и психофизичку спремност комуналних милиционера.
 
Замислите шта би било да је комуналац ударио жену, онда не би била никаква казна. Корумпираност и неморал без граница, немам шта друго да кажем.
 
Све то произилази из слабог система.
 
Пре ће бити из слабог морала. За једне важи закон, а за друге не. Ја не подржавам насиље, али не подржавам ни корумпираност.
 
A ja ću, kao stari reakcionar krajnje rezervisan prema gnevu 'malog čoveka' i njegovoj moralnosti, kao i prema svim maoističkim budalaštinama kojima su vas, kako vidim, temeljno indoktrinirali, da primetim da se u Beogradu baš i ne gladuje, da se kakav-takav posao za 30-35.000 dinara nalazi lako, i da gadura (bič) koja ovako udara u glavu sigurno ne pati od manjka proteina u ishrani.

Da li bi, tako gladna i nadahnuta moralnim vrednostima, na isti način nasrnula na interventnu?

Dugogodišnji pun pansion u ženskom zatvoru u Požarevcu. Nije strašno, tamo bar niko ne bije.

Srećan put.
 
Ja prezirem Komunalnu policiju kao celinu. Ali to ne znači da opravdavam ovakve stvari. Niti da ću/bih svoj bes da iskaljujem na običnim ljudima koji korektno rade u toj službi ili da se sladim njihovim mukama.

Ono što ljudi (ne samo ovde nego širom sveta) zaboravljaju je da nokaut može da ubije. Ako udarena osoba padne i udari glavom o tvrdo, to može da izazove trenutnu smrt ili teške povrede. Pride, komunalna policajka nosi naočare. Što znači da je ova kobila svesno iz sve snage, pesnicom udarila drugu osobu znajući da može da je nokautira i/ili da joj polomi naočare i time osakati oči.

Takve stvari nikad ne treba podržavati.
Prvo zato što komunalna policajka =/= Komunalna policija kao celina. To jest, ako KP kao celina pravi njesra, to ne znači da zbog toga treba da plaća neki njen pripadnik koji svoj posao radi korektno.
A drugo, zato što ovo spada u divljačko huligansko ponašanje bez ikakvog marenja za posledice, koje u ovom slučaju mogu da budu ogromne. I za takve stvari bih uvek odvalio maksimalnu kaznu počiniocu, bez obzira ko je i šta je.
 
Na snimku se lepo vidi da je policajka udarila pesnicom prva......
Poštuj vlast ali da vlast poštuje i tebe.
 
Ja ne uspevam da vidim kad je policajka nju udarila u glavu. Vidim samo momenat kad joj policajka odguruje ruke u stranu. I onda ova hvata ''zalet'' i udara je u glavu.

----------------------

Inače evo jedan snimak iz kampanje gde australijski neurohirurg objašnjava šta se dešava sa mozgom prilikom nokauta i kako on može lako da usmrti.
https://vimeo.com/47557095
Okačio bih snimak sa Youtubea al ne mogu da ga nađem pa evo sa Vimea.

Elem, svakoga ko - bez osnovanog razloga odnosno povoda (dakle ko nije životno ugrožen) - udari drugu osobu s namerom i planom da je istog momenta nokautira ili teško povredi bih strpao u zatvor na minimum 20 godina. Udariti iz samoodbrane je jedna stvar. Udariti sa jasnim ciljem da nekome povrediš nerve ili mozak (što podrazumeva i pesnicu u slepoočnicu) to je već divljaštvo i asocijalno ponašanje koje treba odstranjivati iz društva.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=697977#p697977:3i7yvlcr je napisao(la):
Kokili » Sun Jan 12, 2020 11:17 pm[/url]":3i7yvlcr]Na snimku se lepo vidi da je policajka udarila pesnicom prva......
Poštuj vlast ali da vlast poštuje i tebe.
Ako se izuzme otimanje oko kofera prvi udarac zadaje komunalka (desnom rukom u predelu ramena)
 
Policija prva svojom silom izaziva silu. A na silu će biti odgovoreno silom. Narod nikada nije glasao za te zakone, njih su autokratski izglasali poslanici zloupotrebnom službenog položaja, mimo saglasja naroda. Narod je npr glasao za nekoga ko je obećao gradnju mosta, a dobio je nekoga ko izglasava npr o rastu PDV-a sa 18 na 20% i slične prevare. Šojić uz kafu uvaljuje i ventilatore.
 
@Bender Rodriguez
Upravo tako. Koliko se samo ljudi nije probudilo posle udarca u glavu, ili glavom o patos.
 
Au ljudi moji, krivicno delo je krivicno delo. Dokle smo mi dosli da osoba ne samo sto krsi zakon (prodaje na crno) vec i udara sluzbeno lice i vecina ljudi tapse i aplaudira na to?!

Sta - svi ljudi koji su legalno zakupili tezge su sad magarci, ova se nasla pametna prodaje na crno i jos se sili okolo naokolo. I sad treba da je kao sazaljevamo, jer ko zna koliko gladnih usta hrani kuci i kojekakve druge konstrukcije. Izvoli brate, kasa u Amanu, Maksiju, gdegod za 35 000 pa udri.

Zakon je prekrsen i tacka. Nema relativizacije tipa tek kad kazne sve nepropisno parkirane automobile, onda mogu da kazne ovu zenu. To ne vodi nicemo. Kao sto neko rece - svi bi da zive u uredjenoj drzavi, a niko ne bi da postuje zakon.
 
Пантограф":23aa048i je napisao(la):
A ja ću, kao stari reakcionar krajnje rezervisan prema gnevu 'malog čoveka' i njegovoj moralnosti, kao i prema svim maoističkim budalaštinama kojima su vas, kako vidim, temeljno indoktrinirali, da primetim da se u Beogradu baš i ne gladuje, da se kakav-takav posao za 30-35.000 dinara nalazi lako, i da gadura (bič) koja ovako udara u glavu sigurno ne pati od manjka proteina u ishrani.

Da li bi, tako gladna i nadahnuta moralnim vrednostima, na isti način nasrnula na interventnu?

Dugogodišnji pun pansion u ženskom zatvoru u Požarevcu. Nije strašno, tamo bar niko ne bije.

Srećan put.
Насиље не подржавам и лепо сам то написао, али не вреди кад неки не умеју да читају. Ова продавачица заслужује највећу казну, али какву казну заслужују комуналци који туку људе? То је теби морална вредност? Што се гладовања тиче, ја никад нисам рекао да се у Београду гладује. Сви ови који кажу да се гладује, нек се сете сиромашних људи и биће им јасно колико су бесни и незахвални. Никад нисам подржавао насиље и никад га нисам правдао лошим животом, напротив. Увек ми је сметало кад неко прича како нам је због лошег живота пао морал.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=697965#p697965:2q0541rl je napisao(la):
Пантограф » 12 Jan 2020 10:55 pm[/url]":2q0541rl]A ja ću, kao stari reakcionar krajnje rezervisan prema gnevu 'malog čoveka' i njegovoj moralnosti, kao i prema svim maoističkim budalaštinama kojima su vas, kako vidim, temeljno indoktrinirali, da primetim da se u Beogradu baš i ne gladuje, da se kakav-takav posao za 30-35.000 dinara nalazi lako, i da gadura (bič) koja ovako udara u glavu sigurno ne pati od manjka proteina u ishrani.

Da li bi, tako gladna i nadahnuta moralnim vrednostima, na isti način nasrnula na interventnu?

Dugogodišnji pun pansion u ženskom zatvoru u Požarevcu. Nije strašno, tamo bar niko ne bije.

Srećan put.
Потпис.

Ја наравно немам никаква позитивна осећања према полицији и комуналцима али наслађивати се овим призором нокаутирања, пре свега жене је још један доказ трагичног стања овог народа. Гледам на друштвеним мрежама, у том наслађивању предњаче "модерни, толерантни граџани света". Ликују јер је "народ устао против ботовског комуналца". Ево, мени хулигану је ово стварно језив призор.

И тако, граџани застранили потпуно, сиротиња, старудија и сељаци приморани да савију кичму не би ли преживели или су толико необразовани да заиста верују жвалавом а просвећене патриоте ћуте јер ако се случајно јаве синови црвених на власти и међ елитом сврстаће их у фашисте.

Мислим да Жвалави и вечерас блејећи на нету и пратећи реакције тих слојева друштва може задовољно да трља руке и спокојно да спава јер све иде по плану - Србин се сложити неће. :violina:
 
Tačno.
Pri čemu, neko se, šatro iz opozicionog tabora, raduje nasilju koje je počinio tipičan predstavnik slojeva koji podržavaju ovu vlast.
Neko u ovome vidi - opoziciono delovanje, jbt.
 
Ma daj kakav nokaut, ova je jedva zakacila a onda je skapirala komunalka da bi mogla lepo da padne pa da se pravi luda. Kad te neko pogodi u bradu padas ko sveca, a ne ovako.
 
Ко каже да ја подржавам насиље тај једе бунике. Уопште нећу да се расправљам са онима који не чују даље од носа, а поштени су толико да би продали рођену породицу за већу суму. Не живите ви лоше, него сте безгранично незахвални и неморални.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=697965#p697965:3a5468ph je napisao(la):
Пантограф » Ned Jan 12, 2020 10:55 pm[/url]":3a5468ph]A ja ću, kao stari reakcionar krajnje rezervisan prema gnevu 'malog čoveka' i njegovoj moralnosti, kao i prema svim maoističkim budalaštinama kojima su vas, kako vidim, temeljno indoktrinirali, da primetim da se u Beogradu baš i ne gladuje, da se kakav-takav posao za 30-35.000 dinara nalazi lako, i da gadura (bič) koja ovako udara u glavu sigurno ne pati od manjka proteina u ishrani.
To da li se u Beogradu gladuje ne možeš pouzdano znati jer ne možeš da zaviriš u svačiji tanjir. U Beogradu se u velikom procentu gladuje, a naći posao lako, kako navodiš, nije tačno, a naročito za tu platu.

Naravno, "gadura (bič)" pretpostavimo da ne pati od manjka proteina baš zbog toga što radi na crno kao, uostalom, i masa na skoro svakoj pijaci otvorenog tipa. Na sve ovo mogu dodati: žena nije lopov, okolina je nesolidarna, inspektorka debela nesposobna "gadura (bič)", a ja bih je odalamila tako da bi samo dobila nagnječenje pozamašne zadnjice (toliko bih bila pribrana imajući u vidu da ipak kršim zakon ali... ko ne krši).

Komunalna policajka je mogla samo da je skloni, ova bi uzela robu i otiša, a policajka ostala u uspravnom položaju. Kako neko reče, ima komunalna policija puno posla i bez ovakvih "kriminalaca".

Dugogodišnji pun pansion u ženskom zatvoru u Požarevcu. Nije strašno, tamo bar niko ne bije.
:shock:

Što zaboravih ja, nisi ti:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=698013#p698013:3a5468ph je napisao(la):
loyola » Pon Jan 13, 2020 12:44 am[/url]":3a5468ph]Ma daj kakav nokaut, ova je jedva zakacila a onda je skapirala komunalka da bi mogla lepo da padne pa da se pravi luda. Kad te neko pogodi u bradu padas ko sveca, a ne ovako.
 
Vrh