Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Не знам да ли је најава отварања биоскопа нова, нисам је раније запазио:

 
razumem i da su preskupi lokali ali onda neka pokusaju na smanjenju cena da povecaju promet. Mada iskreno jednom sam tamo jeo i posle koriscenja toaleta, jednog od najgorih koje sam zapazio po raznim tc-ima, nemam vise nikakvu nameru tamo opet da jedem. Tako da je marketing tim uspeo, ne koristite wc i ne jedite ovde :D
 
Koliko se sećam ova reklama "Uskoro" za CineStar postoji maltene od kako se otvorio Ada Mall. :D
 
Da bi ljudi svarili tu hranu, moraju da prošetaju do Ade. Za to im treba pasarela.
Da bi deca došla u novootvoreni bioskop treba im pasarela.
Da bi proradili restorani na gornjim spratovima treba im pasarela da im dođu mušterije.

E sad, ako bi nešto trebalo uraditi oko Ada mola .... šta bi ono bilo najbolje da se uradi ....
 
Video sam danas rovokopac preko puta ada malla i dosta armature uvijene kao za izlivanje stubova ili sipova. Da li konacno pocinju da grade pasarelu?
 
Nadajmo se da je to pa da ovo ode u zavrsene projekte nadam se da Ce manje da je grade od one kod beton hale ...
 
Imam dosta prijatelja koji bojkotuju SM zbog nedostatka pasarele )) drago mi je da se ne mali broj potencijalnih kupaca ipak opredelio za jedan rezonski korak ))
 
Мислим да ће у будућности сасвим друге ствари, мислим пре свега здравствене, бити пресудне за посету било ком шиопинг молу а не да ли се стиже пасарелом или преко пешачког
 
Већ сам писао овде то али ево да поновим кад је споменута пасарела, ја ценим да је најбоље решење повезати Мол са самом Адом..тамо да се спусти негде код камења.. после тога тај простор никад више не би био доведен у питање да ли ће имати посету и какву, био би пун нон-стоп.
 
Imas rendere na predhodnim stramama kako ce biti uradjeno ...
 
Nije mi bas najjasnija ta logika da ako se napravi pasarela bice pun tc. Zar tog koji hoce unutra toliko mrzi da čeka na semaforu pa odustane?
 
Не него навлачи и оне који нису планирали да сврате..
 
Nije ni raspisan tender za pasarelu kod Ada Malla, završavaju se tenderi za pasarelu kod Tempa dole na OBrenovačkom putu ali će i to potrajati. Dakle, ovde verovatno ništa u skorije vreme, nažalost.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=736340#p736340:a2sg00zd je napisao(la):
vucko » Чет Мај 07, 2020 11:04 pm[/url]":a2sg00zd]Nije ni raspisan tender za pasarelu kod Ada Malla, završavaju se tenderi za pasarelu kod Tempa dole na OBrenovačkom putu ali će i to potrajati. Dakle, ovde verovatno ništa u skorije vreme, nažalost.

Koliko sam ja razumeo, pasarelu ne gradi Grad Beograd nego investitor Ada Mola. Samim tim nema ni potrebe za tenderom nego investitor bira izviđača po svojoj proceduri

Sa druge strane im treba dozvola, to se relativno lako proveri da li je ista izdata
 
Ne znam da li nije izdata dozvola ali jutros vidom da su i na razdelnom ostrvu oznacili gde ce kopati kao i ispred objekta gde je restoran julieta, tu su stavili i neke trake da niko ne parkira, tako da mislim da uskoro krece intenzivno
 
Видех у неке шипове донели јуче, копају.
 
Еве где су почели да раде на пасарели:





Прво вече с пуним радним временом после епидемије:

























 
Radovi sa zemlje ....

pasarela01-2020-05-08-20-34-39.jpg

pasarela02-2020-05-08-20-34-39.jpg

pasarela03-2020-05-08-20-34-39.jpg

pasarela04-2020-05-08-20-34-39.jpg
 
Situacija u trznom centru kao da nikada nista nije bilo. Svaki pedeseti ima masku. Nisam je ni ja nosio, iskreno. Ja ovakvo pravljenje bu**** od ljudi nikada nisam doziveo, a svasta se ovde izdesavalo otkad sam rodjen.

rpDH28F.jpg
 
Ispravka sa moje strane, pasarela ima dozvolu ali se izgleda vodi kao novi predmet u odnosu na prethodno odbijeni.
 
Vrh