Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

PanicMechanic":ecayo2pz je napisao(la):
Хвала. Чекам уговор о продаји.

Поздрав.

Nema na cemu. Cim pre vas obavestavamo.

Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko zna hoce li ovaj investitor graditi negde drugde.neki projekat, moze i Sakura 2 samo da nije uz J.Gagarina i tu toplanu :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709294#p709294:nzd9513c je napisao(la):
DV10 » Pon Feb 17, 2020 5:26 pm[/url]":nzd9513c]Da li neko zna hoce li ovaj investitor graditi negde drugde.neki projekat, moze i Sakura 2 samo da nije uz J.Gagarina i tu toplanu :)

I mene zanima ista ta informacija.. :)
 
vladimir15":3n1nd4ih je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709294#p709294 je napisao(la):
DV10 » Pon Feb 17, 2020 5:26 pm[/url]":3n1nd4ih]Da li neko zna hoce li ovaj investitor graditi negde drugde.neki projekat, moze i Sakura 2 samo da nije uz J.Gagarina i tu toplanu :)

I mene zanima ista ta informacija.. :)

Zdravo,

Trenutno na to pitanje ne mogu da odgovorim zato sto prakticno nema nekih lokacija koje bi bile interesantne za gradnju u ponudi na trzistu ili pak ako neka iskoci cene u bukvalnom smislu te reci nisu normalne. Sve sto bih sad rekao slagao bih...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709307#p709307:aq8b9r08 je napisao(la):
Djordje33 » 17 Feb 2020, 19:11[/url]":aq8b9r08]
vladimir15":aq8b9r08 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709294#p709294 je napisao(la):
DV10 » Pon Feb 17, 2020 5:26 pm[/url]":aq8b9r08]Da li neko zna hoce li ovaj investitor graditi negde drugde.neki projekat, moze i Sakura 2 samo da nije uz J.Gagarina i tu toplanu :)

I mene zanima ista ta informacija.. :)

Zdravo,

Trenutno na to pitanje ne mogu da odgovorim zato sto prakticno nema nekih lokacija koje bi bile interesantne za gradnju u ponudi na trzistu ili pak ako neka iskoci cene u bukvalnom smislu te reci nisu normalne. Sve sto bih sad rekao slagao bih...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koliko to nisu normalne? Koja cena kvadrata bi pokrila tu ogromnu cenu? 3-4000e ?
 
astrodule":25aslzvh je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709307#p709307 je napisao(la):
Djordje33 » 17 Feb 2020, 19:11[/url]":25aslzvh]
vladimir15":25aslzvh je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709294#p709294 je napisao(la):
DV10 » Pon Feb 17, 2020 5:26 pm[/url]":25aslzvh]Da li neko zna hoce li ovaj investitor graditi negde drugde.neki projekat, moze i Sakura 2 samo da nije uz J.Gagarina i tu toplanu :)

I mene zanima ista ta informacija.. :)

Zdravo,

Trenutno na to pitanje ne mogu da odgovorim zato sto prakticno nema nekih lokacija koje bi bile interesantne za gradnju u ponudi na trzistu ili pak ako neka iskoci cene u bukvalnom smislu te reci nisu normalne. Sve sto bih sad rekao slagao bih...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koliko to nisu normalne? Koja cena kvadrata bi pokrila tu ogromnu cenu? 3-4000e ?

Racunica je da kupujes zemljiste od nekog i placas kad da ti je partner u poslu koji ima pola i taj svoj deo je vec materijalizovao bez da ceka dozvole projekte izgradnju prodaju itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidjeh neki dan, u garažama će biti punionica za električna vozila, i autopraonica. Fino.
Koliko sam upratio, od 29.jan dignuta su 2 sprata faze 1.

Đorđe, kakav je plan za fazu 2, ona za sad miruje koliko vidim?
 
Spok":sv4sz647 je napisao(la):
Vidjeh neki dan, u garažama će biti punionica za električna vozila, i autopraonica. Fino.
Koliko sam upratio, od 29.jan dignuta su 2 sprata faze 1.

Đorđe, kakav je plan za fazu 2, ona za sad miruje koliko vidim?

Da tacno je. Ove nedelje su otpoceli radovi na fazi 2. Stigli smo do krova grubih gradjevinskih radova faze 1. U pitanju su bile neke tehnicko birokratske stvari sad kad smo to zavrsili radovi se nastavljaju.

Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
3830A168-0FF8-4275-8449-51040B1ECDEE.jpeg
1062F0CD-1D14-46FD-A149-6EC571288217.jpeg
Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 3Radi se i po kisi, raste polako i druga lamela
 
A odmah pored, uzas! Parcela izmedju Sakure i G. P. Napred (a ispred Toplane), smece na sve strane.
Nadam se da ce Sakura pokrenuti da se popuni ceo niz zgrada.
 
Значи предлажете конкретно решење за смеће у жбуњу да се на свим тим местима изграде стамбено-пословни комплекси?
 
Pa bilo bi logicno da uz ulicu bude nesto izgradjeno, a ne ko sad, okolina izgleda kao na kraju sveta.
 
Шта знам, мени би логичније било да се комшије из будућег комплекса окупљају викендом у неком виду радне акције да се чисти околина овај део са слике или како се већ договор направи, тако су радили људи у блоку где сам раније живео а мислим да свуда постоји добра воља међу комшијама да се викендом, кад се не ради, засучу рукави за добробит околине.
 
Ne verujem da ce u ovoj zgradi ziveti ljudi koji misle o zasukanju rukava. Neki da, ali vecina zivi brzo i ide svojim porseom od kafica do kafica, prosto ne misle o tim stvarima. Mada okolne parcele su tudje vlasnistvo, tako da ne bilo bas po zakonu ulaziti na njih i nesto raditi.
 
Ви сте баш легалиста, ево гледам на катастру чије је то земљиште са слике, мислим да град Београд не би имао ништа против да се станари Сакура парка организују у минималном уређењу односно сакупљању и одношењу смећа са парцеле која нити је ограђена а у власништву је града.
 
Sva sreca pa su ljudi koji zamisljaju neke radne akcije vikendom u manjini jer su oni i doveli do toga da NBG izgleda kako izgleda. Sta vise, zbog njih su naprednjaci iskoristili priliku da smisle onaj nakaradni zakon o stanovanju i odrzavanju zgrada, i da jos malo partijskih drugova uhlebe.
 
Како то изгледа Нбг, јел сте видели како изгледа нпр. Сент Дени кварт у Паризу баш зато што станаре није брига ? А ништа онда ако су у мањини, кад се мало размисли и није баш толико ружна слика са претходне стране.

А ова мантра о професионалним управницима као месту за страначко ухлебљавање ми је урнебесна, као снс неће да своју војску запосли у јавним, државним предузећима да раде скоро ништа него им је наменила стресан посао управника зграда где сваког тренутка ако не раде добро станари већином могу да му дају отказ.
 
Imam jednu nedoumicu vezanu za odrzavanje sistema za grejanje/hladjenje.
Cini mi se da je neko rekao da ce biti osnovano posebno preduzece koje ce voditi taj posao. Da li ima vise informacija o tome kako se zamislja rad tog preduzeca?
- Da li se ono samo finansira od naplate grejanja/hladjenja?
- Da li investiciono odrzavanje delom ide i za to?
- Da li sami stanari imaju uticaj na tu firmu i kako?
- Sta ako ta firma propadne iz bilo kog razloga?

Verujem da gosn. Djordje ima odgovor na sva ova pitanja.
 
Ja sam isao da gledam taj plac kad je trebala da pocne da se gradi Sakura, uzas nad uzasima. Projekat je mnogo lep, ali okolina nas je zaprepastila, vrlo losa pozicija. Ne kupismo na kraju. Mozda ce jednog dana da bude drugacije okruzenje, ali treba mnogo vode da protece Savom.
 
Pisem malo kasnije malo mi je guzva....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh