Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

Jutros u i oko centra sve vrvi od majstora, kao da se ništa ne dešava...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=717882#p717882:rd2te8e5 je napisao(la):
zexland » Pon Mar 16, 2020 2:28 am[/url]":rd2te8e5]Koje crno otvaranje ovoga od toga nema nista. Tek posle krize.

Ne mora da znaci. Ugovori su potpisani sa zakupcima, placace penale ukoliko ne otvore, iz tog razloga su zurili da otvore nedovrsen Ada Mall svojevremeno. Mislim da bi zakupci radije bilo kakvu zaradu nego nikakvu. Al tu je fora kakva ce biti poseta u ovim okolnostima i dal ce biti dozvoljen rad molova.....
E sad, mozda zbog vanrednog stanja i ne bude penala ne znam sta pise u ugovorima pa odloze otvaranje za kraj leta/jesen ko ce ga znati
 
Svi trzni centri uveli su od danas skraceno radno vreme, a neke su price da bi vec krajem nedelje ako se povecaju mere ogranicenja okupljanja mogli biti u potpunosti zatvoreni.

Bioskopi su od danas zatvoreni.

Ako se vanredno stanje nastavi tesko da ce se BEO SC otvoriti kada su planirali. Mozda je ovo cak i idealno. Imace vremena da sve pripreme i zavrse bez zurbe a zakupci im nece moci nista jer je vanredno stanje.
 
Не знам али не бих баш користио реч идеално у овом тренутку, ко зна на шта ће личити економија кад се ово заврши, да ће се све само вратити на ситуацију пре кризе мислим да су сви сагласни да неће, а како ће тачно бити можемо само да нагађамо.
 
Kad kazem idealno mislim na trzni centar u izgradnji. Ovim TC sto rade ovo ne valja, ali gradjevini koja još uvek nije otvorena nece nista smetati mesec dana odlaganja.

A iskren da budem i neka se malo resetuje ekonomija, svi smo kao roboti nauceni da se mucimo od jutra do sutra, jer ako propadne firma jescemo iz kontejnera. Tako nas uce kako bi bogati zaradili koju milijardu vise.

I u situacijama kada ljudi stradaju ponovo se sazaljevaju koorporacije, fabrike,...
Verujem da ljudi koji zive na gazdinstvima sada uzivaju. Imaju hrane na pretek, na svezem su vazduhu, dok smo mi zakljucani po stanovima i jedemo beton jer smo u njemu odlucili da zivimo.
 
Mogli bi da iskoriste vanredno stanje i da mrak pojede one lokale ispred :D
 
Otvaranje prop'o. Možda tu ima simbolizma jer su radnici IPM-a finansijskim špekulacijama zavrnuti za svoj novac kada je fabrika privatizovana i srušena.
 
Može Maxi da radi i apoteka, za ostalo mogu da traže nadoknadu od države? U tome i jeste caka sa ovim merama, kao što je Brnbć na KZN pre neki dan govorila.
 
Fejsbuk strana radi regularno kao da nije pandemija. Možda stvarno otvore Maxi i apoteke.
 
Mislite da ce biti otvaranja?
Sutra cu bas da pogledam doke su stigli, ali mislim da ulaz nije spreman. Mozda gresim
 
Ne mogu da otvore i da hoce. Svi trzni centri su zatvoreni tj. sve radnje u njima ne rade sem samoposluga i apoteka.
 
Definitivno je odloženo otvaranje, jer na zvaničnom sajtu investitora iz Južne Afrike - Atterbury Europe - stoji:

NOTE: This interview was conducted before the State of Emergency was announced in Serbia due to the impact of COVID-19. The mall opening has subsequently been moved from 9 April and a new opening date will be announced as soon as possible.

Nije bilo sile da ovo može da se otvori u ovim okolnostima (čak i da izvedu neko "soft" otvaranje sa Maxijem i apotekom). Još su ovi genijalci, kao što ćete videti u intervjuu na linku, bukirali Cee Lo Greena da im peva na otvaranju :lol:
 
Hvala Homere na "bunarenju" informacije, ja sam ispratio da kod nas ne objavljuju ništa. Shvatam da je situacija blesava ali je valjda normalno da objave da odlažu otvaranje.

Nemam blage ko je taj Cee Lo Green, ali pretpostavljam da košta više nego Željko Joksimović koji ima tapiju na otvaranje svih BIG-ova :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=724899#p724899:2th6uke9 je napisao(la):
vucko » Uto Apr 07, 2020 6:52 am[/url]":2th6uke9]Hvala Homere na "bunarenju" informacije, ja sam ispratio da kod nas ne objavljuju ništa. Shvatam da je situacija blesava ali je valjda normalno da objave da odlažu otvaranje.

Nemam blage ko je taj Cee Lo Green, ali pretpostavljam da košta više nego Željko Joksimović koji ima tapiju na otvaranje svih BIG-ova :D

Bio je veoma popularan pre 10ak godina
GTY-ceelo-green-jt-161218_16x9_992.jpg
 
Sa obzirom da ima sasvim prikladnu pesmu situaciji (Forget You,...) mogao je da zapeva i sutra :D

T-T
 
Gospode, zamisli da ti karijera toliko propadne da sa pesme #1 spadneš na to da pevaš na otvaranju nekog tamo levog tržnog centra u Srbiji, i onda ti još i to propadne
 
Ali opet, da dođe na otvaranje tržnog centra. To je već jadno, kao da ide obrnutim putem. Mnogi pevači njegove generacije i mlađi su započinjali svoje karijere nastupima u tržnim centrima, a on sad kao da otvara. Baš čudno.
 
Oduvek sam se pitao kako je biti "one hit wonder" i ceo život vrteti samo jednu pesmu od koje se izdržavaš.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=726381#p726381:13razzq8 je napisao(la):
vucko » Pet Apr 10, 2020 9:08 pm[/url]":13razzq8]Oduvek sam se pitao kako je biti "one hit wonder" i ceo život vrteti samo jednu pesmu od koje se izdržavaš.

Vanilla Ice npr. svake godine prima 400.000$ tantijeme za Ice Ice Baby. Tako da sigurno je fino :p
Covek definicija one hit wonder
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=725665#p725665:k4pvtkws je napisao(la):
Myah » 09 Apr 2020 02:12 am[/url]":k4pvtkws]Gospode, zamisli da ti karijera toliko propadne da sa pesme #1 spadneš na to da pevaš na otvaranju nekog tamo levog tržnog centra u Srbiji, i onda ti još i to propadne

Мислим да би ти на ово лик отпевао тај хит :mrgreen:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=17eSUnQ-_ek[/youtube]
 
Aaaa, to je ona pesma. Ok, i to je to. Elem mislio sam na to da non stop ceo život vrtiš samo jednu pesmu, mora da je ubistveno. Svi te znaju e ti si ona pesma lik.

Inače, ima li novosti od Beoshoppinga?
 
Мени тетка рече да ће се отворити у септембру.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Vrh