Šta je novo?

Razni projekti

_20200325_142011.JPG

Сање Живановића.
 
Ул. Кнеза Вишеслава иза ТЦ "Видиковац", после паузе од два месеца наставили су да граде, иде брзо:

 
Ne znam da li ima tema za ovu zgradu, ako ima prebaci tamo Igore, molim te, ne ne mogu da kopam sada toliko :sesir:

Nemačka ambasada i objekat pored u čijem se dvorištu nešto gradi mesecima već.
 

Prilozi

  • nemačka ambasada.jpg
    nemačka ambasada.jpg
    144,6 KB · Pregleda: 2.994
Булевар Милутина Миланковића:



Нова фаза Сиријуса у изградњи:





Десно, НЦР у изградњи:



.....................................
 
Projekat na mjest hotela srb kralja na uglu ulica pariske i uzun mirkove ekskluziva za bb :sesir:

2020-03-29-01-58-25.jpg

2020-03-29-01-58-26.jpg
 
Meni je zgrada lepa, samo već sada vidim višak spratova, mislim da neće onvestitor na takvoj lokaciji da izgubi neki kvadrat. A da je šteta za stari hotel, šteta je.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=721647#p721647:bszl4wr5 je napisao(la):
direktor » 29 Mar 2020 02:04 am[/url]":bszl4wr5]Projekat na mjest hotela srb kralja na uglu ulica pariske i uzun mirkove ekskluziva za bb :sesir:

2020-03-29-01-58-25.jpg

2020-03-29-01-58-26.jpg

E ovo se zove ekskluziva, svaka čast Direktore na iskopavanju ovih rendera a i projekat je zanimljiv tako da je sve ovo lepa vest. +1
 
Projekat je verovatno zamisao nekog narko-dilera, moguće iz Montenegra. Zgrade bez ikakve vrednosti, prave ultra-turbo-mega-šund sklepotine. Više pristaje rezidenciji narko-dilera na primorju, a ne u gradu koji je kontinentalni.
Ćao Beograde, sada su te uzjašili kriminalci.
 
Ja sam uvijek mislio da tu mora da se vrati predratni izgled hotela
 
Šta se sve kod nas gradi ovo je zapravo vrlo dobar projekat, malo realnosti nije na odmet. Sad to što se iz nekog sentimentalnog razloga nerealno očekivala obnova stare zgrade neće mnogo uticati a svakako neće skloniti TC Rajićeva koji je ipak nešto veći i bezličniji objekat od ovog...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=721787#p721787:ibfpwckx je napisao(la):
direktor » Нед Мар 29, 2020 3:11 pm[/url]":ibfpwckx]Ja sam uvijek mislio da tu mora da se vrati predratni izgled hotela
Tako je, @direktore, komentar što bi se reklo u sridu ! :kk:

Zgrada starog hotela je bila izuzetna i mora da se vrati - ovo može bilo gde drugo!
 
neeee diso ubio si nam svaku nadu...ova zgrada je ok za vracar i donji dorcol...ovde nikako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slažem se da ovoj zgradi nije tu mesto nismo na crnogorskom primorju, a kad već žele da izgrade nešto novo umesto hotela srpski kralj to bi moralo da bude mnogo umerenije arhitekture za tu lokaciju.
 
Da se malo podsetimo ovog hotela.. Mislim da je više nego vredan da se obnovi!

Slike su sa foruma, izvinjavam se što ne znam ko je ovo raniije postavio, verovatno Relja ili Vožd... Hvala u svakom slučaju! :kk:
 

Prilozi

  • 5.jpg
    5.jpg
    72,2 KB · Pregleda: 2.245
  • 4.jpg
    4.jpg
    61,7 KB · Pregleda: 2.230
  • 3.jpg
    3.jpg
    58,2 KB · Pregleda: 2.248
  • 2.jpg
    2.jpg
    65,6 KB · Pregleda: 2.238
  • 1.jpg
    1.jpg
    47,5 KB · Pregleda: 2.247
Memi je uvjek tu bio cudan ovaj istureni dio hotela to bi danas bilo na trotoaru ako se nevaram
 
Može da ima pet, šest spratova ali mora da bude u stilu iz tog doba. Ili da se ne gradi ništa već da bude plato sa ulazom u metro npr.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=721830#p721830:3htnjmqj je napisao(la):
direktor » Нед Мар 29, 2020 5:19 pm[/url]":3htnjmqj]Memi je uvjek tu bio cudan ovaj istureni dio hotela to bi danas bilo na trotoaru ako se nevaram
Ne varaš se, direktore, bilo bi na trotoaru pa i dalje - to je ova slika duguljaste prostorije sa puno stolova, nešto kao veranda - pretpostavljam restoran..
 
Екстеријер старог хотела по мом мишљењу није нарочито вредан, штавише прилично је стандардан и немаштовит.
Ентеријер је нешто друго. ++
 
Vrh