Šta je novo?

Реконструкција Трга Републике

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=716574#p716574:uzm3m9ey je napisao(la):
Bender Rodriguez » Sre Mar 11, 2020 11:28 pm[/url]":uzm3m9ey]Ma koliko blesavo zvučalo, i ja sam bio mislio da je priča o turistkinji iz Pariza koja je ovde hodala našim Trgom i onda uganula nogu. :D

Zar i od tebe neshvaćena?!
giphy.gif

~
Ništa strašno, sve ćemo preživeti ali kocke i spomenik NI KA DA!
 
Vračarac vredan, kao i uvek. :)
U pauzama između pljuvanja po sopstvenom narodu i popovanja o važnosti neizlaženja iz kuće i uvođenja potpunog policijskog časa, obogaćuje forum najsvežijim vestima o uspesima lokalnih i republičkih vlasti. :) Svaka čast, građnin za primer! :kk:
 
Ja nikad u zivotu nisam pljuvao narod nego drugosrbijance, autosoviniste i praziluk elitu koja misli da ako je protiv Vucica da je mnogo cool, time valjda leci svoje komplekse. Ostalo manje vise ok, hvala na komplimentu ;)
Al da ne kvarimo ove lepe slike beznacajnim komentarima ne znam dal se slazes? ;)
 
Ova epidemija ima da produži vek ovom popločavanju Trga po kolovozu, taman da izađe iz garantnog roka pa da popravke moraju iz našeg džepa da se plaćaju.
 
Средином дана прошле суботе:

















Ово се ретко виђа:











 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=713365#p713365:pfrnt8ix je napisao(la):
Дошљак » 02 Mar 2020 01:52 am[/url]":pfrnt8ix]Стакленац је сам по себи најмањи проблем, ругло прави цео скуп зграда иза њега, како у истом блоку тако и у осталим блоковима у позадини.

Uz staklenac problematični su Dunav osiguranje i Dom omladine. Mislim da to nije toliko velika cifra da se rekonstruiše fasada. Pogotovu za Dunav osiguranje. Ali nažalost i Hotel Mariot je dosta usrao stvar ogavnom rekonstrukcijom jedne pristojne zgrade.
 
Interesantno je da je samo ova vanredna situacija uspela da očisti grad na kratko od onolikih bašti. Krimosi su ih držali u punom kapacitetu i po snegu i nevremenu.
 
Позивам Спајдермена на џихад против неуредно постављених спољних јединица клима уређаја!
 
vranac":eb5eznq5 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=713365#p713365 je napisao(la):
Дошљак » 02 Mar 2020 01:52 am[/url]":eb5eznq5]Стакленац је сам по себи најмањи проблем, ругло прави цео скуп зграда иза њега, како у истом блоку тако и у осталим блоковима у позадини.

Uz staklenac problematični su Dunav osiguranje i Dom omladine. Mislim da to nije toliko velika cifra da se rekonstruiše fasada. Pogotovu za Dunav osiguranje. Ali nažalost i Hotel Mariot je dosta usrao stvar ogavnom rekonstrukcijom jedne pristojne zgrade.

Hotel Mariot je odličan. Rekonstrukcijom je unapređena jedna prosječna zgrada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Зезнули су само са оном златном кичерицом.
 
bojan7b":fn911fqd je napisao(la):
vranac":fn911fqd je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=713365#p713365 je napisao(la):
Дошљак » 02 Mar 2020 01:52 am[/url]":fn911fqd]Стакленац је сам по себи најмањи проблем, ругло прави цео скуп зграда иза њега, како у истом блоку тако и у осталим блоковима у позадини.

Uz staklenac problematični su Dunav osiguranje i Dom omladine. Mislim da to nije toliko velika cifra da se rekonstruiše fasada. Pogotovu za Dunav osiguranje. Ali nažalost i Hotel Mariot je dosta usrao stvar ogavnom rekonstrukcijom jedne pristojne zgrade.

Hotel Mariot je odličan. Rekonstrukcijom je unapređena jedna prosječna zgrada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemam ništa protiv Meriota ali bih pre rekao da je obrnuto. Da je jedna odlična zgrada zamenjena jednom prosečnom. Mozda da pogledaš ponovo kako je izgledala fasada Jugodrva?

Pogotovu iz vizure trga, gde je prethodna fasada bila neupadljiva izmedju muzeja i pozorista dok Meriot vrišti sa sve onim munjama i zlatnim tornjem.
 
Не знам да ли је раније речено за разлику између камена/мермера постамента и камена/мермера испод четири кандeлaбера око споменика. Лично имам велики отклон према тој разлици.
Не могу да провалим, да ли је разлика у камену/мермеру или начину обраде или и једно и друго?
Уживо је много већа разлика него на сликама.
 
Postament od kandelabara nije od mermera zato se i vidi razlika nikad mislim nisu ni bili od mermera ...
 
Да, помислио сам на то, али нисам био сигуран. Хвала! :)
 
Trg blista.

Minimalno, osunčano...Meni se svidja ovako. Pogrešna rasveta, sa ovim banderama, al šta da se radi.

Samo da ga ne zatrpavaju glupostima više
 

Prilozi

  • TRg ko.jpg
    TRg ko.jpg
    252,7 KB · Pregleda: 3.082
Sreća u nesreći je da je sa pandemijom i vašarište "na ledu".
 
Da, osvetljenje je kao na stadionu. Totalno odsustvo estetike.
 
Mene zanima hoće li se setiti da zamene osušene sadnice na Trgu?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Vrh