Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

Kula dva će možda malo kasniti zbog korone, ali verujem da ce se sigurno uraditi jer je potražnja.
Dal su se uselili stanari u prvoj kuli? Dajte slike sa terasa.
 
Predveče... Kocka 8. sprat
6ef593ce188a29bc137e67a1ae74169b.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
ne razumem odrzivost TCa na ovom mestu...vecu isplativost su mogli da postignu sa poslovnim prostorom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Разумео је онај коме је то посао и то је то.
 
Kad su oni to pripremali mislim da nije bila galerija u planu a mozda je tc za stanare da tako kazem procice kao tc zira
 
Kako bi bilo dobro da se projekat dopuni / produzi sa ove druge strane ulice pored ministarstva.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=731909#p731909:16mi3nsz je napisao(la):
MarkoCalCrew » 26 Apr 2020 08:13 pm[/url]":16mi3nsz]Evo jedne od danas
file.php

Lepsa je od bilo koje u Bg na Vodi.
 
Dobio sam juce informaciju da gradnja poslovne kule kao i stambene kule B krece za oko dva meseca, da su morali da odloze pocetak gradnje zbog novonastale situacije.
 
Prelepost. I dalje mi iz ove vazdušne perspektive izgleda kao kakav render a ne da je nešto stvarno. Kao što reče Nebojša prekoputa istovetno tako kad bi odradili bilo bi divno samo da se ne pretera jer će izgubiti koliko toliko na jedinstvenosti. Mada mislim da najveća poslovna kula neće biti lepša od ove dve stambene zbog staklene fasade, ova mi je što ja kažem ko krevetić trećeg medvedića - baš kako treba xD
 
I ovo je primer da nisu problem ni klime kad se stave ako se lepo pozicioniraju i zamaskiraju.
 
Moj stari dobri soliter "6" u levom uglu i dalje mami lepotom :D
 
"Masan" ti objektiv ili voliš da izgleda bajkovito

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
onda će verovatno prodati nekom zemljište i ceo projekat koji će to da završi jer ovako je sve odrađeno, ne moraju temelji i ostala čudesa videsmo kakav je bio zeznut teren pri gradnji :D
 
Meni ovi stanovi deluju kao svaki drugi stan u novogradnji po Bgu ništa spec nažalost osim pogleda naravno.
 
Лош видео, Нагледали смо је се и из профила и анфас. Ко воли и целу фигуру. За савремене стандарде просечно, не волим ни ту испрану, бледуњаву дрвенарију. Али ту постоје опције. Нема уграђене плакаре у спаваћим, значи отпада :wink:
 
Vrh