Šta je novo?

Bezbednost u javnom prevozu

Smrdi mi ovo. Vučić nikad ništa ne radi osim ako ne vidi neki debeo interes u tome ili ako ne sprema nešto iza kulisa.
vucic.jpg
 
Iako će sada mnogi reći da je sve to isplanirano, ja ipak mislim da je u pitanju nešto što se može mnogo lakše objasniti, a to je apsolutna nesposobnost i otuđenost gradske vlasti od naroda. Oni em što ne znaju kako je u prevozu jer ga ne koriste, ali se ni ne trude da smisle nešto pametno. Znaju kako stvari treba da funkcionišu u teoriji, ali je to u praksi nemoguće u Beogradu.

Onda neko blizak vlasti malo pročita komentare, javi Vučiću i onda on (pošto je bar malo inteligentniji od Vesića) donese bolju odluku.

Ja sam uveren da se Vučić pita bukvalno za ove stvari. Nešto tipa ovog scenarija: Vesić ukapira da su zasrali stvar sa nesprovodivom idejom i onda okrene Vučića koji mu kaže da je debil, ali iskoristi njegov nedostatak inteligencije da sebi nabije još neki politički poen.
 
Ma nemam ja sumnji da se Vučić pita i za ovo, odnosno da ima glas i poslednju reč. Nego mi smrdi da tek tako dopusti to. Verujem da je to ili zbog izbora, ili da pusti sad narod da se razmili pa da opet skoče zaraze i onda će posle da bude ''epa znate, mi ne bismo, ali moramo opet da vas uvedemo u karantin...''

Ne verujem im bre ništa. Oni su NSDAP modernog doba.
 
A izgleda da će biti i normalan red vožnje, opet po naredbi Velikog Respiratora. Nije meni ništa ovo slučajno, sve je isplanirano da on "ispravi", jer nije lako raditi kampanju dok ne mogu da se dovoze autobusi.
 
Nema teorije da sutra u 4h počne kao pre vanrednog stanja, smene su već podeljene. Trebaće im bar 2 dana da naprave novi raspored vozača.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=736141#p736141:1wbjajuh je napisao(la):
marrecar » 07 May 2020 03:20 pm[/url]":1wbjajuh]A izgleda da će biti i normalan red vožnje, opet po naredbi Velikog Respiratora. Nije meni ništa ovo slučajno, sve je isplanirano da on "ispravi", jer nije lako raditi kampanju dok ne mogu da se dovoze autobusi.
Ipak nije tačno ovo, izvinjavam se na dezinformaciji.
Red vožnje ostaje kretenski kao i planirano.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=736161#p736161:2jzp68d4 je napisao(la):
busspoter » Čet Maj 07, 2020 1:49 pm[/url]":2jzp68d4]Dozvoljeno svima u JGP sutra, skontali su da nema nista od njihovih mera..

https://www.blic.rs/vesti/beograd/u-beo ... ra/0n273qy


Он је апеловао на грађане да поштују препоруке епидемиолога, да користе маске и рукавице, као и да држе социјалну дистанцу. То ће бити лична одговорност грађана, а не одговорност превозника, поручио је Васиљевић.

Ovo ovde, ova izjava, je direktno ubistvo sa predumišljajem stotina ako ne i hiljada Beograđana
 
marrecar":1r3s0n09 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=736141#p736141 je napisao(la):
marrecar » 07 May 2020 03:20 pm[/url]":1r3s0n09]A izgleda da će biti i normalan red vožnje, opet po naredbi Velikog Respiratora. Nije meni ništa ovo slučajno, sve je isplanirano da on "ispravi", jer nije lako raditi kampanju dok ne mogu da se dovoze autobusi.
Ipak nije tačno ovo, izvinjavam se na dezinformaciji.
Red vožnje ostaje kretenski kao i planirano.
Tačno je, promenili su red vožnje.
Evo npr za 29 verzija od jutros i ova sad


Samo što ja ne verujem da će ostvariti sve polaske sutra, jer je kasno došlo do promene.
 
Čovek više ne zna šta da im veruje. Prvo letnji red vožnje, pa sumanut red vožnje, pa vraćanje na stari red vožnje, pa onda kažu da će se sve promeniti osim reda vožnje, pa sad opet staro. Budibogsnama
 
Ono što je sigurno je da nećeš mkoći da uđeš u prevoz kad ti stigne, jer će biti toliko pun da ni igla neće imati gde da padne. :D
 
Mislim da je ovo ipak letnji red vožnje, ali u svakom slučaju bolje od one prve verzije.
 
502 иде на 20-33 мин значи катастрофа, 59 уместо на 8 иде на 10 мин...
 
Ja sam spomenuo da bi bila diskriminacija da određene kategorije putnika ne mogu da koriste javni prevoz. Drago mi je da su to uvideli..
 
43 isto katastrofa red vožnje, čini mi se isti kao dok su radila zglobna vozila..
Mogu misliti kako će to biti sa Higerima sada. Pa i sa jačim redom vožnje jedva se ulazilo..

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ovako je jutros planirano:

Sva sreća pa virus može da se širi samo bočno.

EXZjr7MWoAADWJM
 
Zamislite da ste neki idrektorcic u gsp i da 10 dana radite akcioni plan, nove karte stolice, raspored, i onda i dodje predsednik i kaze nema veze moze sve. Svako normalan bi pocepao diplomu i dao ostavku. Ali posto su ti koji su na pozicjama sto bi rekao jedan nas novinar podguzne muve, nema nista od toga.
 
Прогуташ понос, погледаш и помазиш фотељу, па наставиш са новим ентузијазмом даље.
А онда те зовну и кажу да ти се у првом кругу запалио аутобус.
 
Šta li nam to govori o moralu ljudi koji tako brzo gutaju ponos i sa novim entuzijazmom nastavljaju dalje :)

Gotovo se filmski izražavate, što mi se veoma dopada.. I postoji mali žal što ovaj forum nije presek Srbije..

Meni je najsmešnije to što od kad je Vučić rekao kako će biti, kao u autokratskoj državi najgoreg tipa niko ni ne spominje šta je bio raniji predlog, odakle je on potekao, zašto se odustalo... Znači nema pitanja... :D U jutarnjem dnevniku su samo rekli da će prevoz važiti za sve i da će važiti sve vrste karata... A dane su potrošili razglabajući i mi smo potrošili informišući se o postepenom uvođenju prevoza, 4 faze, redarima, koje karte, kako... I ništa. :)

Šef presekao. I po ko zna koji put im svima pokazao koliko su nebitni i tu samo zbog plate i za to dužni da sve istrpe.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=736832#p736832:2885i2bk je napisao(la):
bgexplorer » 09 Maj 2020 18:26[/url]":2885i2bk]Ovo kako juče i danas funkcioniše prevoz je nikad viđeno kao da smo u Švajcarskoj. Razlozi za to su strašni naravno, ipak imamo priliku da vidimo kako to treba uvek da bude.
Logika prosečnog Srbina:

Zaraziće se ako se vozi gradskim prevozom, gde može da se napravi razmak i 4m, a neće se zaraziti u bašti kafića, gde sede jedan do drugog na manje od 1m razmaka.
 
Iiii naravno, za požar je OPET kriv narod zato što se ne plaća karta. Jer mesec i po dana stajanja autobusa u garaži nije dovoljno da se svi autobusi provere, očiste i dovedu u pristojno stanje. Jer to što je odmah prvog dana rada nastao požar je sigurno posledica neplaćanja karte, a ne neodržavanja. Naljutio se autobus što ljudi ne plaćaju kartu, pa se samozapalio iz protesta, odmah prvog radnog dana.

https://www.blic.rs/vesti/beograd/grads ... va/kfj3bnx
 
Хахаха који спин мајстори. А да прегледају цео возни парк док лежи п.о гаражама и коначно утегну све што није довољно затегнуто нису мајстори.
 
Vrh