Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Pa dobijaš staklenu tuš kabinu, ako je to tvoje pitanje

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da da to je pitanje, receno je tako pri kupovini a vidim da jos uvek nije postavljeno, pa rekoh da nisam nesto pomesala! Hvala!
 
Samo ti je to ostalo nezavrseno?
Koji je ulaz u pitanju u A lameli?
U A3 recimo, nema ni lift ni gelenderi, a o sanitarijama da ne pričamo...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A3 :lol: :lol: u nasem stanu je sve zavrseno, i postavljene su sanitarije, sve sem staklene kabine, lifta ima doduse nisam isla dalje od prizemlja, e sad verovatno nije jos u funkciji. U svakom slucaju to nece kociti potpisivanje ugovora i useljenje, bar sam tako zakljucila na osnovu komentara ljudi iz drugih zgrada. U zgradi B su koliko sam razumela dugo razvlacili te finish radove oko ulaza.
 
Ja koliko znam pricu iz perioda kad je zgrada D bila jedina useljiva, lift pustaju u rad i gelendere stavljaju na kraju kada se svi usele, da se prilikom unosenja stvari ne bi ostetilo nesto. Secam se da smo bas razmisljali koliko ce se to za lift dopasti nekima koji zive na poslednjim spratovima .. ali eto. Mozda se u medjuvremenu to pravilo promenilo,to verovatno bolje znaju stanari iz C i B
 
Svaka čast za komšije koje su danas organizovale košenje trave između 3. zgrade ep i 1. privatnikove!
Treba više ovako lepih dogovora :)
 
Svetska Putnica":ysft0ikb je napisao(la):
Svaka čast za komšije koje su danas organizovale košenje trave između 3. zgrade ep i 1. privatnikove!
Treba više ovako lepih dogovora :)
Nema na čemu. Mi smo uvek za akciju. Već sam napisao nedavno da su svi dobrodošli. Uskoro krećemo sa sadnicama. Nema razloga da ne ulepšamo naselje.
 
Planira li se tu okolo neki park? Biće tu dosta zgrada trebalo bi napraviti neku veću uređenu zelenu površinu.
 
Drugari, Jel bio neko do A zgrade? Dešava li se šta tamo?
Jel ima majstora, kakva je situacija?
Hoće li uspeti pazlu da stave do kraja meseca?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
YOman":1hu6cuwd je napisao(la):
Drugari, Jel bio neko do A zgrade? Dešava li se šta tamo?
Jel ima majstora, kakva je situacija?
Hoće li uspeti pazlu da stave do kraja meseca?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Ja sam bila u subotu, A 1 i A 2 imaju cak i gelendere, A3 ne jos uvek. Majstora je jako malo, nisam sigurna da ce biti gotovo do kraja meseca sve, bar što se tiče ulaza A 3. Stigao je mejl za prijavu struje od srede nadalje danas. Nisam puno od pomoći, nadam se da neko ima više informacija od mene. Pozdrav svim budućim komšijama, nadam se da se useljavamo uskoro. :)

Sent from my RNE-L01 using Tapatalk
 
Uuuhuuu... Pa super za A1 i A2!
A jel su vam ubacili lift u zgradu i da li su vam povezali radijatore spolja ispred stana one kutije?
Hvala

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Što se tiče EP zgrada, aktuelno nam je opet pitanje upotrebne dozvole. Građevinska dozvola je izdata januara 2016. i postoji rok od 5 godina od tada da se pribavi upotrebna. Ukoliko se ne pribavi u tom roku, mora se ići u proces legalizacije. Znači, za upotrebnu imamo rok 6 meseci ili ćemo morati da se mlatimo sa legalizacijom.

Apelujem na kupce koji sada razmatraju kupovinu kod Energoprojekta da obrate pažnju na ovo i dobro razmotre kupovinu.
 
Tačno je da 5 godina važenja građevinske dozvole ističe u januaru 2021., ali nisam siguran da bi trebalo posle toga ići u legalizaciju. Malo mi je nelogično u ovoj situaciji.
 
Iz daljine.. sa moba fotke..
1.jpg

2.jpg

3.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=738608#p738608:z69ra5ca je napisao(la):
Svetska Putnica » Čet Maj 14, 2020 9:34 pm[/url]":z69ra5ca]Što se tiče EP zgrada, aktuelno nam je opet pitanje upotrebne dozvole. Građevinska dozvola je izdata januara 2016. i postoji rok od 5 godina od tada da se pribavi upotrebna. Ukoliko se ne pribavi u tom roku, mora se ići u proces legalizacije. Znači, za upotrebnu imamo rok 6 meseci ili ćemo morati da se mlatimo sa legalizacijom.

Apelujem na kupce koji sada razmatraju kupovinu kod Energoprojekta da obrate pažnju na ovo i dobro razmotre kupovinu.

Pa isto vazi i za privatnika. Mi jos uvek cekamo upotrebnu dozvolu za ulicu, tehnicki prijem i upotrebnu dozvolu za zgradu. I pritom se investitori ne javljaju ni po tom pitanju, a ni za probleme. Od kada su ugradili vrata od garaza, ona skripe. A sada mnogo skripe, bude nas nocu/ujutru. Strasno je čuti ih.
 
Ozbiljno razmisljam da kupim stan u naselju, trosoban jer nema trenutno veceg. U ponudi ima dva jedan od investitora u poslednoj zgrad, ako sam vas ovde dobro skapirao to je A blok, na drugom spratu sa pogledom na Dunav. Druga opcija je stan na petom u nekoj vec useljenoj zgradi mislim da je C, od izvodjaca radova koji je dobio stan na 5 spratu.
Nisam pametan posle svih ovih komentara dal uzeti ili ne, da jer je za te pare to bolje nego sve sto sam gledao, ne jer je infrastruktura i prateci sadrzaj los gotovo da ga i nema, mozda ga bude u buducnosti ali uz natezanje kao u Stepi recimo.
Voleo bi da sa nekim od vas ko vec zivi u naselju, ako je raspolozen sednem na pice kad god i gde god da porazgovaram o nekim stvarima kone bi ovako morao a napisem u romanu i da citam romane da bi se razumeli. Ako je neko voljan za to nek napise pa da se dogovorimo
 
Da li neko zna kakva je ideja za uređenje ispred ulaza u A zgradu, jer se razlikuje od ostalih zgrada. Nemaju stepenice, već ravne ploče, verovatno zato što je ispod garaža. Bilo bi ružno da ostane tako, valjalo bi bar da se poploča nekako...
Pitanje za stanare useljenih zgrada: da li ste prilikom dobijanja ključeva ušli u očišćene stanove ili ste morali sami da čistite? Znam da je praksa valjda da stanovi budu čisti, međutim, vidim da su određeni stanovi u B i C zgradama prljavi (verovatno još neuseljeni).
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=736970#p736970:1jbf421o je napisao(la):
Ulicni basketas » Ned Maj 10, 2020 12:42 am[/url]":1jbf421o]
Svetska Putnica":1jbf421o je napisao(la):
Svaka čast za komšije koje su danas organizovale košenje trave između 3. zgrade ep i 1. privatnikove!
Treba više ovako lepih dogovora :)
Nema na čemu. Mi smo uvek za akciju. Već sam napisao nedavno da su svi dobrodošli. Uskoro krećemo sa sadnicama. Nema razloga da ne ulepšamo naselje.

A cemu sluzi Gradsko Zelenilo?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=736973#p736973:1s7rl4hk je napisao(la):
Piccolo » Ned Maj 10, 2020 12:45 am[/url]":1s7rl4hk]Planira li se tu okolo neki park? Biće tu dosta zgrada trebalo bi napraviti neku veću uređenu zelenu površinu.

Ne planira se.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730577#p730577:3pztvemt je napisao(la):
izmisljeni heroj » Čet Apr 23, 2020 10:40 am[/url]":3pztvemt]Hoce li se neko pozabaviti coporom pasa lutalica koji kruze u blizini naselja :!: :?:

Psi lutalice dolaze iz romskog naselja Mali Leskovac koji se nalazi par stotina metara ispod naselja Sunnyville.

Dok ne rese pitanje tog divljeg naselja u kojem se nalazi i nekoliko malih deponija na koje romi bacaju sta stignu, nece se resiti problem pasa koji slobodno setaju.
 
calije":1nmkhy1j je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=736970#p736970 je napisao(la):
Ulicni basketas » Ned Maj 10, 2020 12:42 am[/url]":1nmkhy1j]
Svetska Putnica":1nmkhy1j je napisao(la):
Svaka čast za komšije koje su danas organizovale košenje trave između 3. zgrade ep i 1. privatnikove!
Treba više ovako lepih dogovora :)
Nema na čemu. Mi smo uvek za akciju. Već sam napisao nedavno da su svi dobrodošli. Uskoro krećemo sa sadnicama. Nema razloga da ne ulepšamo naselje.

A cemu sluzi Gradsko Zelenilo?
Ne znam, pozovi i pitaj ih. Smeta ti organizacija stanara u cilju ulepšavanja?
 
A meni zaista kuce ne smetaju. Ako nikog nisu ujele, ne vidim zašto bi ih terali

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Куце су ту још пре нас свију биле и остале. Многи су тако питали пре усељења,па су се ипак сви уселили и више нико не пита за њих. То су питоме куце,које никог не дирају. Има их мали вагон код пљескарнице испод и њих тамо хране сви,а има и једна задужена особа која их храни.исто тако има доста куца и изнад насеља код гробља,тако да их увек има по насељу,а и у самом насељу има жена која их храни. АКО СТЕ АЛЕРГИЧНИ НА КУЦЕ ОНДА ДА ЗНАТЕ ДА ИХ У САМОМ НАСЕЉУ ИМА ,МИСЛИМ САД НА ВЛАСНИЧКЕ КУЦЕ, ЈАКО ,ЈАКО МНОГО, ДА ЈА ТО НИСАМ ВИДЕО НИГДЕ ЗА СВОЈИХ 66г. А РОЂЕНИ САМ БЕОГРАЂАНИН.Све у свему мораћете са њима да делите простор,ако мислите овде да живите.Друге вам нема.
 
Видим неки су већ почели да се усељавају у зграду А. Нека им је са срећом. Ускоро почиње опет копање у нашој улици. Биће то поред зграда које се завршавају на почетку улице. Треба да се изгради још толико зграда истих до њих. Биће тад проблема са паркирањем,јер ће им одузети горе и оно мало паркинга што им је још остало,тако да незнам где ће ти људи да се паркирају,јер улица иза Столета Аранђеловића је већ препуна.Једино им је преостало док не поставимо рампе код нас или по тротоару наше улице. Шта ће онда жене са малом децом,а овде их је хвала Богу доста,једино дасе возе улицом ? ! ? Усваком случају биће фрке,али и доста блата опет.
 
Vrh