Šta je novo?

Tri Nove - Zemun

Prošao sam danas oko gradilišta. Na početku i kraju objekta 1 se postavlja izolacija. Ima i dosta izolacije na gomili... Deluje da se radi nekim ok tempom.

Potpisao sam neku izmenu predugovora juče pa sam pitao i za generalni status. Svi rokovi ostaju. Ima još dvosobnih stanova od 51m2 i trosobnih tip 3, ali ne može baš mnogo da se bira.
5ae0e2372f6f52f7062fe7f45444f338.jpg
40bb583b134b0f91a758e7ffda3857e2.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=738068#p738068:1u0zzn5q je napisao(la):
drugdrasko » Sre Maj 13, 2020 3:23 pm[/url]":1u0zzn5q]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=738040#p738040:1u0zzn5q je napisao(la):
MZemun » Sre Maj 13, 2020 2:36 pm[/url]":1u0zzn5q]Da li neko zna gde ce biti pozicija za kontejnere za djubre?

Pored ova dva mesta nisam siguran da li su još negde predviđeni.
Fe0hKEt.jpg

Super, ljudima ispod prozora spavaće sobe 7 kontejnera, prijatan miris i higijena za ceo život.

nvkOe2s.jpg
 
Ja tek sad vidim ovaj projekat i samo cu reci BRAVO za sve koji imau veze sa ovim.

Ovo je redak primer humanog stanovanja kada je novogradnja u pitanju.

Ko god je ovde uzeo stan nije pogresio. Ovakvih investitora nam treba u neogranicenim kolicinama !

Bas lepo osvezenje i lepo ce se uklopiti u zemunski vajb.
 
Pozdrav svima,

zainteresovan sam za kupovinu stana u jednom od objekata (1/2 ili vila). Ima li nekih značajnih tačaka u predugovoru koje bi trebalo proći sa advokatom?
 
ikoalosaurus":1q2ca1ez je napisao(la):
Pozdrav svima,

zainteresovan sam za kupovinu stana u jednom od objekata (1/2 ili vila). Ima li nekih značajnih tačaka u predugovoru koje bi trebalo proći sa advokatom?
Pa ako se udje u tumačenje svakog člana, pronašlo bi se dosta toga što prodavac može potencijalno da zloupotrebi, ali ništa spektakularno sumnjivo i neobično nema. Nisam pravnik, ali meni je ugovor delovao uobičajeno. Kada ga pročitaš ne želiš da potpišeš, ali onda slegneš ramenima i kažeš "pa dobro" I potpišeš.


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ja mislim da ugovor ne mozes da se menja, takav je kakav je za sve kupce, pa ili hoces ili neces.
 
Pretpostavio sam ali rekoh da pitam, možda je neko nalazio neke alarmantne nelogičnosti.

Potreban mi je još jedan savet. Prizemlje ili prvi sprat ? (oba na južnoj strani, oba u objektu 1). Imam opciju biranja jednog od ta dva, s tim što je prvi sprat skuplji 100e po kvadratu. Meni se više sviđa prizemlje, ali nikad nisam živeo tako nisko, može li tu uopšte da uđe dovoljno svetlosti? Jedini bitan faktor mi je dovoljno svetlosti u stanu.
 
Ja bih izabrao prvi, svakako sto si visi ima vise svetla. Nikad ne bih izabrao prizemlje, jer ces verovatno morati da stavis resetke na prozore, kao i dosta ljudi u prizemljima. A i ako izraste neko drvo, zbunje verovatno jos manje svetla ce biti.
 
Tako nekako i ja razmišljam, mada oni kažu da je nivo prizemlja u prvoj zgradi za nekih 70-80cm viši nego u drugoj i vili, jer ceo kompleks ima blagi pad i spušta se kako ide dublje, pa je ovo prizemlje zapravo na nekih 2m i kusur, što barem na papiru deluje ok.
Ima li nekog sa prizemljem uzetim?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Investiciono - prizemlje se jako tesko prodaje i relativno tesko iznajmljuje, tako da mislim da se ne isplati, glavni razlog je upravo sigurnost i privatnost u Bgd-u. Jedino mozda - ali samo mozda, treba razmisliti o prizemlju sa dvoristem.
 
Zdravi svima,

Videla sam da su u objektu 1, lamela 3 slobodna nekoliko stana pa me interesuje da li postoji neki odredjeni razlog za to?
Koliko vidim oni nisu ispred trafo stanice i ne zaklanja im nijedan objekat pogled.
Hvala na odgovoru
 
Poison":3bm4tgas je napisao(la):
Zdravi svima,

Videla sam da su u objektu 1, lamela 3 slobodna nekoliko stana pa me interesuje da li postoji neki odredjeni razlog za to?
Koliko vidim oni nisu ispred trafo stanice i ne zaklanja im nijedan objekat pogled.
Hvala na odgovoru
Prema rečima jednog agenta od pre 3 nedelje, ostali su dvosobnih stanovi od oko 50m2. Rekao je da je iznenađujuće veliko interesovanje bilo za veće stanove.

Koji sprat I koja strana su u pitanju? Možda je pored ulaza u garažu, kontejnera ili tako nešto. A možda jednostavno nisu prodali..

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=743775#p743775:3qizxrv2 je napisao(la):
milos.tomic » Ned Maj 31, 2020 9:42 pm[/url]":3qizxrv2]
Poison":3qizxrv2 je napisao(la):
Zdravi svima,

Videla sam da su u objektu 1, lamela 3 slobodna nekoliko stana pa me interesuje da li postoji neki odredjeni razlog za to?
Koliko vidim oni nisu ispred trafo stanice i ne zaklanja im nijedan objekat pogled.
Hvala na odgovoru
Prema rečima jednog agenta od pre 3 nedelje, ostali su dvosobnih stanovi od oko 50m2. Rekao je da je iznenađujuće veliko interesovanje bilo za veće stanove.

Koji sprat I koja strana su u pitanju? Možda je pored ulaza u garažu, kontejnera ili tako nešto. A možda jednostavno nisu prodali..

Sent from my MI 9 using Tapatalk

U pitanju su stanovi na sva tri sprata, trosobni, za ostale tipove stanova se nisam raspitivala. Okrenuti su prema severu i po planu nisu pored ulaza u garazu ili kontejnera.
 
Onda pretpostavljam da su ostali jer je severna strana u našem narodu manje popularna.
To su verovatno trosobni stanovi tip 3, zaboravih da rekoše da i njih ima...

Nisam baš od neke pomoći. Objekat 2 je bio traženiji, ali stvarno ne vidim razlog da ostanu ti stanovi u objektu 1, osim ako ih jednostavno nisu prodali.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Mi smo baš naprotiv većinskom mišljenju birali koliko je moguće severno-istočnu orijentaciju stana, da bude slično orijentisano stanu u kome sada živimo.

Kada dodju letnji meseci, jugo-zapadna strana je užasno topla, ljudi se zamračuju, spuštaju roletne, klime rade besomučno ... Kad udjem kod komšije u tom periodu, baš je razlika. Stavili smo i toplomer da uporedimo, razlika je 4-5 stepeni bez klime (recimo 28 kod mene - 32, 33 kod njega). Zimi nije baš proporcionalno obrnuto (razlika je bila 1 stepen), jer kontam da ima manje "aktivnog sunca" a i kad imaš centralno grejanje to je život lakši.
 
Outsider2":3bniez9j je napisao(la):
Mi smo baš naprotiv većinskom mišljenju birali koliko je moguće severno-istočnu orijentaciju stana, da bude slično orijentisano stanu u kome sada živimo.

Kada dodju letnji meseci, jugo-zapadna strana je užasno topla, ljudi se zamračuju, spuštaju roletne, klime rade besomučno ... Kad udjem kod komšije u tom periodu, baš je razlika. Stavili smo i toplomer da uporedimo, razlika je 4-5 stepeni bez klime (recimo 28 kod mene - 32, 33 kod njega). Zimi nije baš proporcionalno obrnuto (razlika je bila 1 stepen), jer kontam da ima manje "aktivnog sunca" a i kad imaš centralno grejanje to je život lakši.
Slažem se, mi smo uzeli severo-zapad zbog strukture stana koja nam se više svidela. Ali većina ljudi je "jug ili ništa", svako ima pravo na svoje mišljenje.
Ja sam promenio strane sveta dok sam živeo u studentskom domu, jug je bio užas u leto. Mada, nije baš adekvatno poređenje.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Pozdrav buduce komsije. Evo najsvezijih slika. Objekat 2, deo ispred igralista i lamela 3
0f95c4046a44cad2bef289c2337ce548.jpg
3be97d4e290186770af9d471ec22cb33.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
dalibor":36az28u2 je napisao(la):
Pozdrav buduce komsije. Evo najsvezijih slika. Objekat 2, deo ispred igralista i lamela 3


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Hm, deluje da ona dva lika nešto rade u mom stanu...

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=743773#p743773:p8m1ars5 je napisao(la):
Poison » Ned Maj 31, 2020 9:30 pm[/url]":p8m1ars5]Zdravi svima,

Videla sam da su u objektu 1, lamela 3 slobodna nekoliko stana pa me interesuje da li postoji neki odredjeni razlog za to?
Koliko vidim oni nisu ispred trafo stanice i ne zaklanja im nijedan objekat pogled.
Hvala na odgovoru

Verovatno zbog kontejnera u tom delu, pisao sam iznad.
Većina kontejnera za ceo kompleks ide sa te strane i to na metar od zgrade, niko nije lud da potroši 100, 150 hiljada evra da živi iznad đubreta.

l91RD0A.png
 
Vama su bar u startu nacrtali gde ce kontejenri. Napredak u odnosu na GG
 
Danas smo obisli gradiliste, radi se punom parom na sva tri objekata.
Vidim da jos nema nikoga niti bilo kakvih priprema na lokaciji kasarne. Ako se dobro secam kompleks na mestu Jakub Kuburovic je trebao krenuti da se radi sredinom godine, no vidim da je sve kao sto je i bilo. Bice veselo ako kasne sa pocetkom i onda kad mi uselimo da krenu radovi i haos opsti. Nadao sam se da ce zavrsiti grube radove pre nego mi uselimo.
 
Na sajtu pmc inzenjeringa pise da je planirani pocetak radova na kompleksu na mestu kasarne avgust ove godine.
 
Jel zna neko nešto novo oko kredita za stan, jer sam čuo da su promenili načine tj rigoroznije su banke, hvala unapred

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Povećali su minimalno učešće za kredit na 30%, ali ne bi trebalo da povećavaju kamatnu stopu, barem ne nešto značajno.
Komšija/Novi":35sk30dr je napisao(la):
Jel zna neko nešto novo oko kredita za stan, jer sam čuo da su promenili načine tj rigoroznije su banke, hvala unapred

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Vrh