Šta je novo?

Tramvaji

Danas (27.) još uvek rade, ali vidim da su doterali dva tramvaja i oni stoje preko novih šina, kao da testiraju opterećenje. Napravila se lepa gužva na raskrsnici.
 
Video sam jutros iz Resavske kako je Španac prolazio Nemanjinom ka Savskom trgu.
 
20200428_181219.jpg
 
IMG-5e704695e0ea647578fedf5770737481-V.jpg

Predhodni krstovi nisu mislim izdrzali ni 10 god takodje skretnica kod resavske u bulevaru nije izdrzala mislim ni 8 god da je radila kako treba ...
IMG-85ae8085e5ca4f42db4c6484631b1a42-V.jpg

Mogli su lijepse da obsjeku asfalt
 
Kako je kata stigla do Tasa? Jel pusten Savski trg za tramvaje?
 
Je li bilo nešto sa idejom o proširenju tramvajske mreže ka Karaburmi i ostalim delovima grada?
 
Пре овог напредног злостављања народа терорским незаштитничким мерама и привредног самоубиства, био је на увиду "План развоја шинских система" (не могу се тачно сетити назива). У оквору истог је био предвиђен крак трамвајске мреже по Вишњичком булевару, а који је био предвиђен још 1980-тих. Тај крак је важан због новог трамвајског депоа, а без кога је немогуће даље ширити трамвајску мрежу. Међутим, како исто није у буџету града за 2020. не очекујте ништа ове године, а вероватно ни следеће.
 
Kako tramvajima lezi novi izgled trga?


#2373

zgRYvsS.jpg


#1528

sxEXDSq.jpg


#1517

NyQ3TyA.jpg
 
Kako zvuči uživo? Da li škripe u krivinama ili su majstorski odradili to? :)
 
@gishko Iskreno da ti kažem, bio sam dalje od krivine pa nisam cuo. Deluje da je dobro urađeno mada opet to kažem ja kao čovek koji se ne razume ni u šta..
 
Ekstra je urađeno ništa se ne čuje dok kruzi bio sam u kolima 2266 u poprilično lošem stanju i nije se čulo ništa sem dok je ulazio u skretnicu

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 
Neverovatno je koliko lepše izgleda od prosečne koja crvena. A veoma jednostavna šema, nije da je nešto komplikovano.
 
I ima Novatronic displej. Slažem se da je ovako lepša, voleo bih da su sve Katice takve.
 
Ta katica je bila bas dugo van saobraćaja zbog toga i jeste u boljem stanju.
 
Vrh