Šta je novo?

BEO Shopping Center [ Tržni centar | 130 000m² ]

Za Bulevar nemaju para, a učiteljskom nema pomoći. Mislim da je predviđeno proširenje Mis Irbijeve samo u delu oko Živka Davidovića.

Igore zbog čega im smeta podzemna garaža?
 
Pominjana je neka suluda varijanta da će garaža između zgrada pokrenuti teren i da će se soliteri srušiti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=741011#p741011:cimqc5j3 je napisao(la):
Igor » 21 May 2020 11:44 pm[/url]":cimqc5j3]To ćes morati da vidiš sa komšijama solitercima koji su se žalili na PDR za Bulevar kada je donošen. Bio sam prisutan na sednici kada su tražili da im se iz plana izbaci podzemna garaža. Nisam ispratio na kraju da li su iz grada prihvatili taj besmislen predlog ili ne ali ti ovo prenosim da ti bude jasnije kako komšije gledaju na parkiranje. Nekako im je zgodnije na zelenim površinama i da ćoškare uz trotoare.

Hvala puno na ovoj informaciji, ne bi mi tako nešto ni palo na pamet, ali mi uopšte sa druge strane nije neverovatno.

Prvi put sam u proteklih 10 godina vide kako kraj izgleda bez haosa tokom vanrednog stanja dok sam šetao uveče psa, nema automobila, trotoari široki, osećaj širine i prostora nezamisliv prosto.
 
Usvojen je PDR sa garažom ispod Cvetkove pijace. Cvetkova pijaca je čvorište tog dela grada, tu je više okretnica a planirana je i nova kao prolazak metro linije. Opet, ne vidim kako to može uticati na Učiteljsko naselje jer je prilaz njemu iz jednosmerne ulice na raskrsnici sa Mite Ružića.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=741011#p741011:34ibvzxc je napisao(la):
Igor » 21 Мај 2020 11:44 pm[/url]":34ibvzxc]To ćes morati da vidiš sa komšijama solitercima koji su se žalili na PDR za Bulevar kada je donošen. Bio sam prisutan na sednici kada su tražili da im se iz plana izbaci podzemna garaža. Nisam ispratio na kraju da li su iz grada prihvatili taj besmislen predlog ili ne ali ti ovo prenosim da ti bude jasnije kako komšije gledaju na parkiranje. Nekako im je zgodnije na zelenim površinama i da ćoškare uz trotoare.

Уопште не могу да схватим овај став комшија из солитера у Вјекослава Ковача, али они ипак и имају уређен паркинг испред спортског центра који је рађен при последњој реконструкцији базена.

Ситуација са северним улазом и улицама око Милана Ракића је много гора и опаснија. Брутално бахата паркирања су свакодневница а преко пута Олимпа је основна школа...спортски центар и основна школа, гомила деце, а тротоара нема. Када сам ја ишао у ту школу стубићи су били целом дужином Милана Ракића испред основне школе,сада је то све изваљено и претворено у паркинг за посетиоце Олимпа.
Просто невероватно на шта то личи а приоритет би требало да буде безбедност деце...

Но оде ја далеееко у офтопиц :)
 
Jeste odosmo u off te vratimo se temi ;)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=741192#p741192:bxwucpt7 je napisao(la):
shomy » 22 Maj 2020 16:15[/url]":bxwucpt7]Jel ima negde spisak prodavnica?
FB stranica. Prelistaj je , da sad ne prenosim sve šta su naveli. Inače, otvaranje su najavili za 18. jun.
 
Danas, u prolazu...
452d92ad400357518e3d2e2e89d3275c.jpg
6b972704cf5b1ea8ed433a5101f75637.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
lepo je sto su zatvorili ulicu od lidla ka dole da ne moze kolima da se prolazi pored semafoa kako se pre prolazilo
 
Stavili su dekorativno drvece, izgleda malo lepse sad.
 
Ulaz i stepeniste izgledaju super, ova zelena boja daje neki smek.
 
Meni se bas ne svidja ulaz. Nekako je retro kao za trzni centar iz 80ih
Ada Mall je spaceship za ovo g***o
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742105#p742105:263p3ivr je napisao(la):
direktor » Uto Maj 26, 2020 12:46 am[/url]":263p3ivr]Crni se asfalt
beo01-2020-05-26-01-44-50.jpg

Ove udzerice pored kad vidim, prevrne mi se utroba. Podseca me na "Ranc prokletih" koji je sniman kod Prokopa.
 
Na FB profilu su predstavili sve brendove. Interesantno je da imaju inditex brendove ali da recimo nemaju zaru što me je začudilo.

Evo brendova koje su predstavili:

Hrana i piće:
Walter
Asia Food
Burito Madre
Brunch Lounge
CoffeeRoom
KFC
MC Donalds
Monument
Starbucks coffee

Tehnika:
WinWin
ComputerLand
Gigatron
Mi Store

Garderoba:
Womensecret
AMD
Avangardia
Barbosa
Bershka
Bonati
C&A
Cropp
ExtremeIntimo
Factory Store
Fashion And Friends
FLY London
Galileo
Glam UP
Granoff
Guess
H&M
M House
Inter Sport
Jungle Baby
Kaporal Jeans
Katrin
Konstantin
LC Waikiki
Lindex
Maison Marasil
Martini Vesto
Mohito
Mona
MotherCare
Navigare
N Fashion
Orsay
Penti
P.S. Fashion
Pull And Bear
Reserved
Sportina
Springfield
Stradivarius
Superdry
Tom Tailor

Obuća:
Alpina
Buzz
Deichmann
Ecco
ExtraSports.com
Labrador
N Sport
Office Shoes
Opposite
Safran
Sport Vision
The Athletesfoot
The Spot

Nakit:
Stefanović
Bomar
S&L Jokić
Pandora
Tiffany&Co

Ostalo:
Admiral
Alta menjačnice
Bagaterija.rs
Barcino Turs
Banu apoteke
Casa Bianca
Diopta
DM
Duki Daso
Jasmin
Lilly
Laguna
Maxi
Media Plus
Menjačnica Egal
Mini Home
Moj Kiosk
OptiPlaza
Menjačnice Panter
Pertini Toys
Proteini.si
Raiffeisen Bank
Telekom Srbija
Telenor
The body shop
Vip menjačnice
VIP Mobile

Eto to bi bilo svih 100 brendova koji će imati radnje u ovom TC-u. Sve u svemu nismo dobili ništa novo. Ovo je kao konbinacija Big fashion centra i ada malla.
Dakle ništa spektakularno jedino što ce sada TC biti bolje raspoređeni po gradu.
 
Pitam se kako im se još islati da otvaraju tolike tržnice sve sa istim brendovima, ista klijentela, a nije kao da živimo tip top pa da svako ide da pazari u guess-u i moni...
 
Pohvale za spisak. Mogao si Maxi da prebaciš u "Hranu i piće".
 
Зато време тржних центара пролази, само одржавање таквих објеката није јефтино а онда ни закуп не може да пуде повољан када се додају и остали трошкови ни цене не могу да буду конкурентне нпр. интернет продаји која већину тих трошкова нема, ово са короном ће само убрзати тај процес, па већ се говори да ће онај Безос власник Амазона да постане први билионер.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742324#p742324:38bd1jxy je napisao(la):
Assad84 » Uto Maj 26, 2020 9:59 pm[/url]":38bd1jxy]Зато време тржних центара пролази, само одржавање таквих објеката није јефтино а онда ни закуп не може да пуде повољан када се додају и остали трошкови ни цене не могу да буду конкурентне нпр. интернет продаји која већину тих трошкова нема, ово са короном ће само убрзати тај процес, па већ се говори да ће онај Безос власник Амазона да постане први билионер.

Naprotiv. Trzni centri ce uvek ziveti. Ljudi vole da izadju i kupuju/pojedu nesto. Odlazak u trzni centar je porodicni dogadjaj i obicaj u mnogim zemljama. Isto govore za bioskope vec 10-20 godina da ce propasti kad ono............
 
Vrh