Šta je novo?

Lokacije za individualnu gradnju u Beogradu

Sarah

Novice
Učlanjen(a)
20.05.2012.
Poruke
21
Pohvaljen
1
Koje su lokacije u Beogradu pogodne za izgradnju porodicnih kuca? I kako se krecu cene placeva u tim delovima grada?
 
:) Svi bismo ziveli na Dedinju i Senjaku, ali koliki procenat gradjana moze da priusti kupovinu zemljista / kuce u tom delu grada... Vise sam imala na umu neke pristupacnije lokacije.
 
Maglajska i sl. . . :lool:

Edit

Naj veći broj graditelja individualne gradnje je poticao iz sada vec osiromašene srednje klase građana
Pristupačnost investiranja-individualne gradnje u Bgdu toj osiromašenoj srednjoj klasi
može biti jedina nada za
placeve koj ce biti dostupni tek po završetku Kineskog mosta
ako ih tajkuni nisu vec prigrabili za sebe,
te onda ostaje da se čeka Vinčanski most , to mogu čekati neki drugi novi klinci. . . .
 
Vidim da je tema bas stara, ali ja imam isto pitanje. Takodje, nisam uspeo da nadjem nijednu temu ni na jednom forumu koja se ovim pitanjem bavi. U poslednje vreme pratim cene novogradnje i skontao sam da za komforan stan u Beogradu treba približno 200k evra, sto je meni sumanuta cifra za stan. E sad ono sto mene brine je lokacija naravno. Postoji li u Beogradu (i okolini) mesto gde je moguće graditi individualno a da ima kanalizacije, vodovoda, pristojne saobraćajnice, saobraćajne veze sa nbg...? Naravno sve ovo za sumu novca koju sam pomenuo sa sve izgradnjom.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Било ђе де можеш да купиш. Код мене је технички у плану "индивидуално становање" па и даље праве стамбене зграде јер могу да испуне планска ограничења за величину (која су велика како год) и поделе у прилично велике станове

Е сад канализација повезаност да је лепо итд на то одмах заборави. Канализација где постоји је углавном у питању земљиште за бога оца. Имаш и у Крњачи за смешне паре, близу си центра али је ружна плус сад ће да прекопају све што постоји да направе канализацију (исто тако у Калуђерици и Лештану). Све ти зависи од буџета и шта ти је најбитније
 
Mi kupili plac u Jakovu pre 3,4 godine. Cena je bila pristojna (2000 eura ar), dozvoljena je gradnja, nema kanalizaciju, ali ima vodovod i struju. Nije veliki problem doci do NBG, a u planu je i izgradnja saobracajnice od nove petlje do blokova.
 
Vrh