Šta je novo?

Gradski mobilijar i urbana oprema

У Београдској су аљкаво замазали нове стубиће дуж паркинга белом бојом. Боље да су у старту поставили рефлектујућу траку на њих ово баш ружно изгледа.
 
IMG-fa5e5d813527e4d9ac2f3ae3c1a4fb32-V.jpg

Stubici i lamčanici
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=735727#p735727:1iwcxw40 je napisao(la):
astrodule » 06 May 2020 02:41 pm[/url]":1iwcxw40]Naročito bi ova Honda pored bila predivna kada bi vatrogasno crevo prošlo kroz nju.
sa sve porukom izvinjenja od parking servisa jer su iscrtana parking mesta koja se naplaćuju koliko vidim
 
Ne znam da li je za ovu temu, ali je sramota kako izgledaju halo-govornice po čitavom gradu.

Očigledno je da je Telekom Srbija prestao da ih održava i zbog toga treba tražiti od njih da počnu ponovo da ih održavaju ili u suprotnom - da uklone ruglo i sramotu ovog grada.

Verovatno je ista situacija i po svim drugim gradovima.
 
Siv 3 debeli i mršavi stubici...i gročanske saksije...

autombilistubici-2020-10-28-19-41-17.jpg

zardinjere01-2020-10-28-19-41-17.jpg
 
Je l ovo punjač i “wi-fi free” što bi rekli na Savskom trgu
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=812736#p812736:nmjiwdrm je napisao(la):
Вожд » Сре Јан 13, 2021 12:05 am[/url]":nmjiwdrm]Pogledajte prilog 1
file.php

file.php

Медији пре деведесетих: Београд се улепшава! Засађено је зеленило на захтев грађана и сада ће бити пуно лепше боравити на тргу. Има још пуно тога да се уради али наша нације полако али сигурно напредује у светлију будућност. Учите децу да учествују у томе како би нам свима било боље :)

Медији после деведесетих: SRBIJI NEMA SPASA! Beogradska vlast nastavlja sa sumanutim kitch projektima, poput zelenila na Savskom Trgu i white česme kod Pevca! Beogradski vazduh najpolluted u svemiru! Sve više mladih beži iz Srbije jer i posle 20 godina i 2 ekonomske krize i dalje nije na nivou životnog standarda jedne Švajcarske!! Evo kako da vaša deca dobiju nemačko državljanstvo da brišu zadnjice nemačkih baba i deda za ispodprosečne plate u toj zemlji [FOTO] [VIDEO TUTORIAL]

само сам морао да приметим, излуђује ме то
 
Овакве жардињере као на слици горе би лепо изгледале и данас дуж обода трга уз коловоз.
 
Obnovljen stari model kante na Ceraku :)

cerakkantica01-2021-02-26-23-34-45.jpg
 
Opa, jel to beše oriđiđi bila narandžasta 90tih sa onim Helvetica manom koji ubacuje đubre u kantu?
 
Mislim da su ove iz 80ih, iz 90ih su ovalne sa okruglom rupom

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk
 
Pamtim ih kao narandžaste ali mislim da je bilo i tamno plavih.
 
Juče čekam na semaforu i gledam nove stubiće što imaju grbić na vrhu i vidim da fali grbić na par stubića. Noktom zagrebem grbić na jednom stubiću i ostade mi u ruci.

grbic beograda.jpg
 
Vrh