Šta je novo?

Razni projekti

Колико сам видео поједини станови су усељени већ дуже времена, али тунел испред улаза и све делује као да је у фази распада, чак ни то што је делимично завршено се не одржава, чак сам једном и гледао станове унутра са неким агентом за некретнине, велике су квадратуре са неким чудним ходницима и просторијама.
 
Црногорска, Земун
IMG_20210220_144642.jpg

IMG_20210220_144658.jpg


Кордунашка
IMG_20210220_144721.jpg

IMG_20210220_144736.jpg

IMG_20210220_144750.jpg

IMG_20210220_144805.jpg
 
Угао Цвијићеве и Поенкарeове.
Screenshot_20210220_182143.jpg

Деспота Стефана преко пута ГЗЈЗ.
Screenshot_20210220_182118.jpg
 
Da li neko zna sta se gradi ovde gde ruse Stankom TC?
 
Gradi se prizemlje+sprat+sprat+sprat+sprat+sprat+sprat+sprat+sprat+sprat...
 
Mozda je neko vec i pitao na forumu pa se izvinjavam ako se ponavljam. Zasto se kod ne koristi eksploziv za brzo i lako rusenje zgrada kao u inostranstvu? Ovde to mozda nije moguce zbog blizine drugih objekata ali pitam za inace. Ovo rusenje traje mesecima.
 
Da li ima neka tabla, rusi se Stankom TC a sta se gradi posle? Bilo bi lepo jedan park :O)
 
Kada smo već u blizini Požeške ulice, prazni se objekat Ateks-a gde je planirana izgradnja stambenog objekta.

Link ka google street view https://www.google.com/maps/@44.7734323 ... 6?hl=en-US

Objekat će realizovati kompanija Edil Italiana poznata po objektu na uglu Kneginje Zorke i Makenzijeve.

KneginjeZorke-1.jpg
 
Čuvena ugaona “puškarnica” iznad Slavije. Fale samo neprobojna stakla. Reklama bi trebala da bude: “Stambena zgrada predvidjena za slučaj ratnog stanja i aktivnog napada neprijatelja sa uličnih strana. Fasadni otvori aktivno onemogućavaju neprijatelja da može da ozbiljnije ugrozi stanovnike stambenog objekta.”

Ja mislio to kad se pojavilo “neka zakasnela poslovna zgrada iz 90-ih sad izvedena” a ono stambeni objekat sa prozorima parapet 120cm. Koje sve gluposti ovde prolaze za prodaju...
 
Majko mila, ovo je stambena zgrada??? Često prolazim pored, ni u snu ne bih pomislila. Ima još jedna slična, mada malčice bolja, na uglu Ruzveltove i Knez Danilove ili Dalmatinske (možda čak i Cvijićeve) kada budem prošla ponovo tuda slikaću, baš sam juče razišljala o tome kako je moguće da nekome padne na pamet tako nešto da projektuje za stanovanje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=825953#p825953:2idasxa9 je napisao(la):
Alisa_Bg » Sre Feb 24, 2021 11:33 am[/url]":2idasxa9]Majko mila, ovo je stambena zgrada??? Često prolazim pored, ni u snu ne bih pomislila. Ima još jedna slična, mada malčice bolja, na uglu Ruzveltove i Knez Danilove ili Dalmatinske (možda čak i Cvijićeve) kada budem prošla ponovo tuda slikaću, baš sam juče razišljala o tome kako je moguće da nekome padne na pamet tako nešto da projektuje za stanovanje.

Na uglu Cvijićeve i Ruzveltove. Ista firma, isti fazon. Kvalitet gradnje je dobar ali su strašno ružne. Po meni problem su i terase jer su kao bunkeri.
 
Niko više nije u stanju da napravi normalnu zgradu,jedno ovakvo čudovište,sa povučenim spratovima i ko zna koliko nelegalnih,dovoljno je da upropasti celu ulicu.
 
Da li stvarno morate da quotujete sve slike da bi napisali jednu recenicu?
Postaje bas nepregledno. Moderatori?
 
Imaš pravo doduše jedna osoba je citirala tako da sam obrisao citat.
 
Неки цитирају читав низ слика, да би реаговали с једним смајлијем. На многим форумима је то изричито забрањено - с добрим разлогом.
 
@Игоре, избриши слике које је @Грег поновио из твоје поруке, или можда да оставиш само једну. Погледај изнад.
 
Vrh