Šta je novo?

Sakura park - Blok 58

DJI-0676-Pano.jpg
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=857878#p857878:34kzozwh je napisao(la):
dr strangelove » Pon Jun 14, 2021 7:44 pm[/url]":34kzozwh]
DJI-0676-Pano.jpg
Kao i uvek odusevljena! Bravo
 
Nije me bilo neko vreme previse obaveza. Sto se tice penala to je na pravnom timu i ako mi oni kazu da po ugovoru imam obavezu tako ce i biti. Medjutim u ugovoru postoji i clan oko vise sile koja je evidentna jer sam u predhodnim postovima o tome pisao. Korona kasnjenje materijala itd… svakako cemo se kupcima oduziti na neki nacin u vidu neke dodatne opreme ili drugih beneficija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=857968#p857968:2f5bmnu6 je napisao(la):
Djordje33 » Uto Jun 15, 2021 10:33 am[/url]":2f5bmnu6]Nije me bilo neko vreme previse obaveza. Sto se tice penala to je na pravnom timu i ako mi oni kazu da po ugovoru imam obavezu tako ce i biti. Medjutim u ugovoru postoji i clan oko vise sile koja je evidentna jer sam u predhodnim postovima o tome pisao. Korona kasnjenje materijala itd… svakako cemo se kupcima oduziti na neki nacin u vidu neke dodatne opreme ili drugih beneficija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Potvrdiću objektivne okolnosti prouzrokovane koronom i (nenormalnim) skokom cena materijala i sirovina, a ogleda se u potpuno nerazumnom povećanju rokova isporuke. Velika većina dobavljača iz Zapadne Evrope, pogotovu Nemci i Italijani, su povećali rokove isporuke 3-4 puta!
Sa druge strane, Turci vrlo malo ili uopšte nisu podigli cene, i rokovi su isti kao i pre 2 godine.
 
deka u akciji":1ryvyxna je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=857968#p857968 je napisao(la):
Djordje33 » Uto Jun 15, 2021 10:33 am[/url]":1ryvyxna]Nije me bilo neko vreme previse obaveza. Sto se tice penala to je na pravnom timu i ako mi oni kazu da po ugovoru imam obavezu tako ce i biti. Medjutim u ugovoru postoji i clan oko vise sile koja je evidentna jer sam u predhodnim postovima o tome pisao. Korona kasnjenje materijala itd… svakako cemo se kupcima oduziti na neki nacin u vidu neke dodatne opreme ili drugih beneficija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Potvrdiću objektivne okolnosti prouzrokovane koronom i (nenormalnim) skokom cena materijala i sirovina, a ogleda se u potpuno nerazumnom povećanju rokova isporuke. Velika većina dobavljača iz Zapadne Evrope, pogotovu Nemci i Italijani, su povećali rokove isporuke 3-4 puta!
Sa druge strane, Turci vrlo malo ili uopšte nisu podigli cene, i rokovi su isti kao i pre 2 godine.
Tacno tako. Dorbo si obavesten. Svaka cast


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dragi Djordje nedopistivo je da je moj Predugovor potpisan u maju sa penalima od 30.06 .a sad posle mesec dana stoji u Ugovoru od 31.07 .ovo je toliko razocaravajuce i nekorektno a vi jakooo dobro znate koliko kasnite.
Nemoguce je da u maju niste znali da cete u junu da kasnite.
Razocaran kupac
 
Jao nekim ljudima bas malo treba da se razocaraju. Pa da li ce neko riknuti za mesec dana i saku evra. Naravno, verovatno je stvar principa u pitanju.
 
POŠTOVANI DJORDJE.

Pišem vam ovu poruku, jer se malo više interesujem o smart sistemu vašeg projekta. Zanima me na kojoj platformi se zasniva i koje su konkretno komponente u smart sistemu Sakura parka.

Da li vi sami ugradjujete smart sisteme ili sarađujete sa nekom firmom na čijem sajtu bih mogao da se informiše m malo bolje.

Pozdrav, hvala unapred!
 
Да пробам поново.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=854881#p854881:xs29nq2f je napisao(la):
PanicMechanic » Уто Јун 01, 2021 6:49 pm[/url]":xs29nq2f]Шта ће бити са паркинг местима око зграде? Колико ће их бити? Да ли ће бити нека рампа, да могу само станари и њихови гости да се паркирају? Улица око зграде делује уско, па претпостављам да ће бити једносмерна?
 
Jedan time laps od mesec dana (od 20.5. do prekjuče), neki dani su preskočeni kada kamera nije radila.



Stavio sam vreme da bude 20.15, kako bi se video i sve kasniji sumrak. :D
 
Najvise se vidi za ovih mesec dana koliko je park napredovao! Hvala sto ste podelili sa nama koji zeljno iscekujemo useljenje u prvu fazu :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=859308#p859308:1ojb7owz je napisao(la):
Anonymo96 » Pon Jun 21, 2021 2:31 pm[/url]":1ojb7owz]Иза зграде се гради нова улица:


Везано за ово,буквално је све и даље исто,чак је и багер на истом месту.
 
Šta god pričali o kašnjenju investitora, meni je i dalje neverovatna njegova transparentnost svaka čast mu na tome, s druge strane ne razumem zašto se on stalno pravda zar nema neki izvođač radova koji je dužan da to uradi, mada nisam sve pročitao možda je on i izvođač radova i investitor ima dosta takvih slučajeva po Bg.
 
Zdravo svima!
Eto mene drugi put posle 6 meseci.
Živim preko puta Sakure.
Napisla sam ranije mail da pratim izgradnju jer mi stan u Belvilu gleda na budući stambeni kompleks.
Volela bih da se svi sto pre uselite a zgrada završi.
Na žalost izgradnja kasni.
A Blok 4.faza se gradila dan noć. Wellport takođe. O West 65 kuli da ne diskutujem.
Otuda, nema opravdanja za toliko.kašnjenje.
Takodje, novim kupcima savetujem da provere da li projekat ima bankarsku garanciju.
Sto se tiče g.Djorđa, nije mi.poznat nijedan investitor koji ima vremena da se kači na forum i opravdava kašnjenje izgradnje kao i rokove useljenja.
Sećam se šta je pisalo na sajtu.
Kupcima želim što pre da se usele i okončaju agoniju i neizvesnost.
Pozdrav!
 
Da li su svi navedeni kompleksi građeni baš u isto vreme, odnosno da li ih je u istoj fazi gradnje sačekala pandemija, ili tu "2 godine, gore - dole"?

Da li svi koriste iste materijale (uvoz iz istih zemalja)?
 
Nadam se da i stanari u Savskoj, Sarajevskoj i Kneza Milosa sa istom paznjom prate izgradnju zgrada prekoputa svojih kao gospodja iz Belvila.
 
Nemoj tako, sve su to samo brižni sugrađani, koji žele da se budućim komšijama "okonča agonija".
 
Vazda su stanovnici starih blokova imali i pokazivali srdacnost i empatiju prema novim komsijama iz novogradnji
 
Vrh