Šta je novo?

Uredjenje enterijera (tehnički projekat)

srdjan

Higher intermediate
Učlanjen(a)
29.09.2010.
Poruke
563
Pohvaljen
1.242
Lokacija
Europe
Pozdrav, potrebna mi je pomoć sa vizuelizacijom (renderima), tehničkim crtežima stana i nacrtima ugradnog nameštaja za objekat u izgradnji.

Zamolio bih zainteresovane da me do 12/07/2019 kontaktiraju putem privatne poruke za više detalja, uz navodjenje načina tarifiranja, prethodnih referenci i linka ka portfoliu.
 
I ja bi postavio identičan upit. Potreban mi je projekat enterijera novoizgrađenog stana od 71 M2. 3D renderi i tehnički crteži.
 
Spatio, da li imaš ekipu za izvođenje radova? Da li je cena veća ako bi radio i nadzor?
 
Jel imas reference ili neki sajt gde mogu da se vide radovi?
 
@TheGray Cena je za projektovanje, nadzor se naplacuje posebno.
Mozda nekima ovo deluje kao velika cifra ali vraceno u kontekstu to predstavlja cenu samo JEDNOG kvadrata u novogradnji na nekoj centralnoj lokaciji.

@vradovic
Nemam sajt jer radim po principu preporuke ali mogu da okacim ovde eke svoje reference sto se enterijera tice.
Danjoux 3.JPG
Maison Sevres 3.JPG
Maison Sevres 4.JPG
Mama Kitchen 2.jpeg
Mama Kitchen 3.jpeg
Mama Kitchen 6.jpeg
DSC00403.JPG
30420293_433953920360723_4901088303534919326_o.jpg
Mama Kitchen 9.jpeg
Mama Kitchen 5.jpeg
IMG_4092.JPG
IMG_4097.JPG
IMG_4093.JPG
IMG_4094.JPG
IMG_4096.JPG
IMG_4095.JPG
 
Poslednja izmena:
Jel ti treba sajt? 3800 evra 🤣
 
I ja bi postavio identičan upit. Potreban mi je projekat enterijera novoizgrađenog stana od 71 M2. 3D renderi i tehnički crteži.
Ako ste i dalje zainteresovani, predlažem Architaur koji je mnogo povoljniji a uz to dobijate i 3D virtuelnu turu. Takođe imaju i svoje stolare a firma se bavi i prometom nekretnina pa ukoliko se odlučite da stan prodajete ili izdajete, možete dobiti i popust za tu uslugu.
 
Kakva su Vaša iskustva sa -mikrocemetnim- ,,premazom,, podnog i zidnog enterijerskog uredjenja ?
Na netu o nj. sve u superlativu ,
Da li je to samo reklama ili stvarno vrši ,,dobar,, posao ?
 
Vrh