Šta je novo?

Skyline Belgrade [Stambeno poslovni kompleks | 100 000kvm]

Ma kakvi,svi Svedjani su zreli za jednu kolektivnu lobotomiju ,trebali su te pare da uloze u policiju da dovede u red citave kvartove gradova gde ne smes da prodjes danju a kamoli nocu,da vidis fasade #lol jer ne pripadas odredjenoj etnickoj/verskoj skupini,imas na youtubu snimke gde sljam ponizava policiju a oni ne smeju da reaguju,neoliberalna ljudska prava itd.
I o kakvom pokretanju gradjevinarstva se prica kada svako ko hoce da radi sutra moze da se zaposli,pa svi odose u Nemacku,nema radnika,jedino da ih uvozimo ko Svedska npr.
 
То су и даље детаљне ствари које ми не можемо да испратимо. Држава треба максимално да улаже у привреду и неке "базалне" ствари, па нек и Београд изгледао као фавела, јер је лакше све то поправити од једном кад имаш пара и радне снаге него постепено и њањаво кад немаш.
 
...
0d622ea9bdf7a7e8fcecd5cecb8447cd.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Увек може боље, али мени ово изгледа пристојно.
 
I dalje sam misljenja da je ovo daleko najbolji projekat u gradu trenutno...Velicina, organizacija gradilista, jedinstven izgled, brzina gradnje...Za razliku od bnv koji je sve kontra
 
Ovo je bas kao po renderu ako i ostale dve budu takve ovo ce mozda biti i najbolji projekat u gradu :)
 
Ako ce ista pozitivno delovati na panoramu grada i uneti pravu promenu i svezinu onda je to ovaj projekat. Tu bih dodao i prosireni klinicki centar. Da je ova glavnica BNVa bar pomerena na drugu stranu prema Gazeli i sajmu dobili bi slican pozitivan efekat, naravno ne sa ovako prizemnom arhitekturom koja se uzgred pretvara u jedan veliki L projekat..
 
Ovaj projekat je vrlo solidan i ozbiljan. Ne zaboravite da ce 100% i na placu prekoputa nici jos neki neboder + plac Bip-a. Mozda cemo bas ovde imati prvi jaci klaster u BG-u.
 
Al kad samo pogledam onaj krs i nered duz Sarajevske ... kasaba, nema pojma koji preciznije opisuje ove i slicne prizore sirom centra grada.
 
Ceo ovaj plac iza Srboleka i mupa treba pretvoriti u dzinovsku garazu kao na obolicevom vencu, sa nekom lepom fasadom i cao.

Tu da parskiraju u jednom delu mupovci, u drugom gradjani i to je to.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684418#p684418:x8esw3q2 je napisao(la):
zexland » Нед Дец 01, 2019 12:21 am[/url]":x8esw3q2]Znam da je ovo skoro pa nemoguce kod nas...ali nije zabranjeno sanjati :)

Sada:

20191130-150609.jpg


Mozda:


file.php

Разумем ја романтичарску тежњу ка улепшавању свега али чак је и кровна башта за ове несрећне квази-хрушчовке само шминкање леша. Русија која је била узор за такву градњу увелико руши хиљаде таквих зграда ми их чувамо у центру престонице као да су највредније благо. Ако ишта треба "под мач бато" онда су то ове зграде
 
Ali mi nismo Rusija, glupo je i pomisliti na tako nesto. Da li zaista mislis da ce neko ovde da rusi 9ospratnicu samo zato sto je ruzna? Naravno da ne.

Ispade ti veci romanticar od mene ! :D
 
Jel ovaj Skyline znak na krovu ostaje ili je samo dok traje prodaja?
 
Zgrada je ispala grđe no što sam očekivao. Malopre sam prošao pored i, što bi se reklo, njah je.



T-T
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684535#p684535:2yaym4x7 je napisao(la):
Kailan » 01 Дец 2019 20:14[/url]":2yaym4x7]
Разумем ја романтичарску тежњу ка улепшавању свега али чак је и кровна башта за ове несрећне квази-хрушчовке само шминкање леша. Русија која је била узор за такву градњу увелико руши хиљаде таквих зграда ми их чувамо у центру престонице као да су највредније благо. Ако ишта треба "под мач бато" онда су то ове зграде
Русија је шеста економија света, а Србија, нажалост, тек 77. Ми не можемо себи приуштити то што се ради у Русији.

Али зато свакако можемо приуштити да средимо фасаде оваквих зграда, како не би изгледале тако стравично.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684582#p684582:1b9j5e92 je napisao(la):
knezevic.tt » Ned Dec 01, 2019 3:12 pm[/url]":1b9j5e92]Zgrada je ispala grđe no što sam očekivao. Malopre sam prošao pored i, što bi se reklo, njah je.



T-T

Probajte da ne prolazite pored. Lakse je...
:dil:
 
Између Скајлајна посађеног на једној од најпрометнијих улица и окруженог кршагијом Сарајевске , изнад Срболека у распаду и ружном надоградњом још ружније зграде , по цени од 3200 евра по квадрату и Висте смештене између елаборираног парка обогаћеног спортским игралиштима и уређене променаде поред реке, окружене новим зградама и уредним саобраћајницама на којима је промет симболичан, за 2700 евра по квадрату, ви би сви радије у Скајлајн ?
Интерстинг !
 
zexland":37n6tt7r je napisao(la):
Meni ovo izgleda odlicno. Ulepsalo je ovaj teski i sumorni deo grada. Samo napred ! Cekamo kulu 2 i 3 !
Potpuno se slažem! Ja čekam neko arhitektonsko remek delo na mestu Bip-a...Mislim da je to ubedljivo najbolja pozicija u gradu, nadam se da je neće us*** nekim užasom

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Vrh